Leden 2015

Oznámení

31. ledna 2015 v 18:18 NON-RPG
Asi ste si všichni stihli všimnout, že to zde poslední dobou velmi upadá, jak s akcemi ze strany školy, tak s množstvím hráčů. Aktivních hráčů je tu zde opravdu velmi málo a myslím, že je to docela škoda, a proto bych se chtěla pokusit, alespoň trochu, pokud to půjde, to zde nějak pozvednout, a tak mohu slíbit, že se budu snažit vymýšlet různé školní akce, soutěže a další akce. Samozřejmě, pokud byste vy sami měli nějaký nápad, tak můžete psát na e-mail. (Každý nápad bude velmi vítán :). )

Prozatím bych chtěla poprosit všechny aktivní studenty, profesory, skřítky, duchy a další bytosti, vyskytující se, ať už jen občas nebo stále, na hradě, aby zde zapsaly své jméno/ročník/vyučující předmět/zastupující rasu/věk.

Samozřejmě všem novým zájemcům nic nebrání, aby se přihlásili. Stačí jen vyplnit přihlášku podle vzoru a odeslat ji na e-mail (luna-city@email.cz). Slibuji, že přihláška bude vyřízená brzy. (ne jako do teď).

*ve hře pokračujte v předchozím článku*

Maxine Stewart - Havraspár

26. ledna 2015 v 20:14
Jméno a příjmení studenta: Maxine Stewartová
Věk studenta: 14
Pohlaví: žena
Životopis: Moji rodiče byli zavražděni, a proto jsem vyrostla v dětském domově, kde jsem nebyla oblíbená kvůli svému vzhledu a povaze. Jednou si ale vychovatelka (moták) všimla mých kouzelných schopností a poslala mě do Bradavic.
Povaha: milá, tichá, inteligentní

Vzhled
Výška: 160 cm
Postava: štíhlá
Vlasy: zrzavé
Pleť: bledá
Oči: zelené

Lara Moritz - Nebelvír

5. ledna 2015 v 17:12
Jméno: Lara Moritzová
Věk: 14 let
Pohlaví: dívka
Životopis: Otec se jmenuje David Moritz a matka se jmenovala Julie Moritz. Zemřela při srážce s motorkou. Jenom otec je kouzelník. Lara je jedináček. Narodila se v Londýně dne 19.4 2000.
Povaha: je přátelská, milá a odvážná. Někdy i hodně energická, ale je nešika a tvrdohlavá.

Vzhled
Výška: Je dost vysoká na to, kolik je jí let. Měří 175 cm.
Postava: hubená
Vlasy: Blonďaté s tónem do rezava, dlouhé
Pleť: lehce opálená
Oči: hnědé
Na obličeji má pihy. Má dlouhou úzkou bradu a malý nos.