Srpen 2014

Amelia Charlotte de Cassidy - Zmijozel

21. srpna 2014 v 21:01
Jméno a příjmení studenta: Amelia Charlotte de Cassidy
Věk studenta: 17 let
Pohlaví: Dívka
Životopis: Charlotte se narodila Amelii (po matce má také své 1.jméno) a Charlesovi (po otci má jméno 2.) a byla jejich prvním a také jediným dítětem. Jelikož oba dva patří do dlouhého a bohatého rodu čistokrevných kouzelníků, nikdy neměli problém s penězi. A tak žili ve vile, kde byla malá Charlotte vychovávána jako pravá dáma, ale hlavně byla rozmazlovaná a měla všechno. Její rodiče ani nepřekvapilo, že ji přišla přihláška jak do Bradavic, tak do Krásnohůlek, no Charlotte si vybrala Bradavice.
Povaha: Charlotte se může zdát jako křehká a něžná dívka, no nenechte se zmást. Umí se o sebe doopravdy dobře postarat. Je to rázné děvče, které ví, co chce a jde si sebevědomě za tím. A když nněco chce, buďte si jistí, že udělá vše, aby to dostala. Je to velmi aktivní dívka, která se na každého pořád usmívá, i když ne vždy je ten úsměv upřímný. Sice se baví s každým, ale o málokom by prohlásila, že je to její skutečný přítel. Někdy se vám může zdát, že je to doslova mrcha, protože si jde za tím, co chce a je jí jedno, co se po cestě děje. Ráda je středem pozornosti, no spíše si vyžaduje být středem pozornosti a nesnese, když nějaký hezký kluk věnuje pozornost jiné dívce. S kluky ráda flirtuje, ale moc se nestává, že by z toho bylo něco víc.

Vzhled
Výška: 169 cm
Postava: štíhlá, dokonale vysportovaná (přiměřeně na dívku)
Vlasy: zářivě blond
Pleť: světlá
Oči: nebesky modré
Další informace: Ráda nosí holčičí věci, které podporují její postavu.


Sebastian R. Benett - Havraspár

19. srpna 2014 v 18:01
Obecné informace o studentovi
Jméno a příjmení studenta: Sebastian R. Benett
Věk studenta: 17
Pohlaví: muž
Životopis: Narodil se v Chicagu, ve státě Illinois, a do svých deseti let zde také bydlel, než jeho otci přišel dopis, že jeho matka v Anglii zemřela a odkázala jim obrovský dům na okraji Londýna. Dlouho se rozhodovali, jestli se mají přestěhovat, ale nakonec to přeci jen udělali. Sebastionovo otec pracoval v Americe jako právník v jedné společnosti, ale po přestěhování do Anglie se rozhodl, že bude pracovat na vlastní pěst. Sebastianovo matka pracovala jako učitelka, ale v současné době je doma, protože očekává narození Sebastianovo sourozence.
Protože ani jeden z jeho rodičů nejsou kouzelníci, nastoupil Sebastian do normální školy, než mu přišel dopis, aby nastoupil do Bradavic. Tak postupně zjistil, že možná něco zdědil po své babičce, která tuto školu jako malá navštěvovala.
Povaha: Neláme si moc hlavu s tím, co si o něm kdo myslí. Nerad na sebe prozrazuje věci lidem, které moc nezná, ale jinak je celkem přátelský a milý. Umí hrát na kytaru a rád zkouší nové věci, někdy až moc bláznivé a nebezpečné.

Vzhled
Výška: 180
Postava: štíhlá, trochu svalnatá
Vlasy: hnědé se světlými prameny
Pleť: světlá
Oči: hnědé
Další informace: -

Nicol Lewis - Mrzimor

17. srpna 2014 v 17:48
Obecné informace o studentovi
Jméno a příjmení studenta: Nicol Lewis
Věk studenta: 16
Pohlaví: žena
Životopis: Nicol se narodila před šestnácti lety v Paříži. Její matka, kouzelnice, si vzala obyčejného mudlu ze Španělska. S tím měla bratra Nicol, Joeyho. O rok později se s ním rozvedla a vzala si kouzelníka z Anglie, se kterým se jí o další rok později narodila Nicol. Své kouzelnické schopnosti získala Nicol v den svých 10. narozenin, dopis o rok později dostala, ale nechtěla opustit svou stávající mudlovskou školu. Jelikož jsou oba její rodiče kouzelníci, tak samozřejmě chtěli, aby se Nicol v kouzlení vzdělávala, když dodělala vzdělání na mudlovské škole. A tak se Nicol rozhodla svému teď nemocnému otci přání splnit a nastoupit do Bradavic.
Povaha: I když byla Nicol vždycky ta všemi milovaná holčička, musela se umět postarat sama o sebe, a tak je hodně samostatná. Na první pohled by si leckdo mohl myslet, že je nafoukaná a i tak někdy může působit, ale v nitru je vlastně fajn holka, která je ráda jak v přírodě, tak i třeba někde venku. Ráda se totiž baví, mezi její koníčky patří hlavně hra na klavír, zpívání nebo třeba tancování a zajímá se o lektvary. Je docela komunikativní a upřímná, někdy až příliš.

Vzhled
Výška: 169 cm
Postava: štíhlá, má dlouhé hubené nohy
Vlasy: polodlouhé, hnědé
Pleť: světlá
Oči: modré
Další informace: piercing v jazyku


Duch Šedá dáma

7. srpna 2014 v 19:59
Jméno ducha: Šedá dáma
Datum odkdy, do kdy žil: 982-1002 (20 let)
Jak jste zemřel/a: zabita Krvavým baronem
Povaha: klidná, přátelská a plachá
Kolej: Havraspár
Co Vás potěší: dárky, klid a důvěra
Co Vás naštve: dolejzavost, řev
Vzhled:
Vysoké, prosvítající, ale důstojné postavě spadají havraní kadeře až do pasu. Působí vzdělaně, ale též pyšně. Nese se trochu jako pávice, a ač je krásná, odtažitá jest. Většinou se nebaví s nikým jiným než s duchy a studenty z Havraspáru, je však ochotná vám pomoci najít cestu, jestliže jste se ztratili. Její bledý oválný obličej je zasmušilý, však bystré a inteligentní šedé oči dodávají jí vzeření královny z dávných časů. Občas při mluvě nevědomky básní. Nosívá dlouhá krásná roucha, však žádné šperky.