Červen 2014

Emilia Charlotte - Nebelvír

7. června 2014 v 17:55
Obecné informace o studentovi
Jméno a příjmení studenta: Emilia Charlotte
Věk studenta: 16
Pohlaví: žena
Životopis: Emilia se narodila matce Hailaně a otci Alranovi v západní části Skotska. V jejich žilách však koluje i krev Finská a Islandská. No a také kouzelnická. Když bylo Emě 8, rodiče se rozhodli přestěhovat se do Londýna, aby mohla studovat, jelikož jsou také kouzelníci. V jedenácti ji přišel dopis, avšak pár dní před odjezdem do školy spadla z okna panelového domu, když vyhlížela kamarádku. Byla to velká výška, a všiml si ji mudlovský chlapec. Rodiče nebyli doma tak o tom nevěděli. Chlapec zavolal mudlovskou sanitku, která Emu odvezla do mudlovské nemocnice. Tam Emu skoro nechali zemřít, dokud nepřijeli rodiče a neodvezli ji do kouzelnické nemocnice u sv. Munga. Tam už jí kouzly pomohly, ale dlouho nemohla chodit. V 16 letech, kdy už je celkem v pořádku ji rodiče se starostmi pouští do kouzelnické školy v Bradavicích.
Povaha: Emilia je milá dívka bez zábran. Je přátelská, odvážná a obětavá. Někdy je trochu tvrdohlavá, ale nedělá rozhodnutí, o kterých moc nepřemýšlí. Má kolem sebe ráda přátelé, ale někdy má radši chvíli ticha. Miluje procházky klidnými místy. To ji vždy uklidní. Když byla nedávno na dovolené na Islandu, našla tam nádherný les, ve kterém byla tak zvláštní atmosféra, že od té doby miluje lesy, vůni po dešti a jiné.
Když se opravdu naštve, dokáže rozbourat celý její myšlenkový "systém" a to si s ní pak nikdo nepřeje být. V těchto chvílích je ráda někde sama. Třeba zavřená v pokoji, nebo zase na procházce.

Vzhled
Výška: 170 cm
Postava: Je celkem štíhlá
Vlasy: Delší, hnědé, vlnité
Pleť: světlounká, jemná
Oči: Zelené, khaki
Další informace: