Květen 2014

Naja Verity Basiliscus - Zmijozel

29. května 2014 v 18:48
Obecné informace o studentovi
Jméno a příjmení studenta: Naja Verity Basiliscus
Věk studenta: 11
Pohlaví: Žena
Životopis: Narodila se do rodiny čistokrevných kouzelníků jako jedináček a to ji hodně ovlivnilo. Dá se říct, že erbovní hesla rodin mluví za vše, její zázemí. Heslo rodiny Basiliscus bylo: Odi profanum vulgus et arceo: Nenávidím lůzu, vyhýbám se jí. Vždy byla vychovávaná k etiketě čistokrevných a již od mala se učila, kdo stojí za její pozornost, a mudlové, mudlorození ani krvezrádci mezi nimi rozhodně nebyli. Její život byl poměrně jednotvárný, učila se doma a dá se říct, že za celých svých deset let života se nedostala do kontaktu s mudly. Ke svým desátým narozeninám dostala od otce kromě jiného také hada, smaragdovku proměnlivou, pojmenovala ho Loki. Vlastní sovu sice nemá, ale získala k dispozici k posílání dopisů jednu ze sov, oficiálně patřící její rodině. Takže z Bradavic bude posílat zprávy po Machiavelim. Nyní už se jen těší na nástup do Bradavic (Samozřejmě to nedá najevo.)
Povaha: Na první pohled arogantní a hrdá. Snaží se nedat na sobě znát nervozitu, strach nebo zklamání. Je jedináček a zdá se dost povrchní, hodně jí záleží na původu a rodině. Chová se samolibě a dokáže být zákeřná a úskočná. Lidé, kteří ji příliš neznají, by ji popsali asi slovy: Když se kousne do jazyka, musí si dávat pozor, aby se neotrávila vlastním jedem. Ale v případě, kdy si myslí, že se nikdo nedívá, můžete si v její tváři všimnout zamyšleného až téměř osamělého výrazu, který nahradí její obvyklý arogantní úšklebek. Je jí líto, že se nesměje a neběhá v blátě s ostatními dětmi, ale ona není jako oni, nikdy nebyla...

Vzhled
Výška: 130
Postava: drobná, štíhlá
Vlasy: Dlouhé, rovné, světlé, nosí je stažený v ohonu na boku.
Pleť: světlá
Oči: modré
Další informace: Nic snad kromě již zmíněného Lokiho, který se od ní nehne na krok.


Lacey Young- Mrzimor

1. května 2014 v 19:54
Obecné informace o studentovi
Jméno a příjmení studenta: Lacey Young
Věk studenta: 16 let
Pohlaví: žena
Životopis: Lacey se narodila v Oxfordu. Její otec je kouzelník, zaměstnanec Ministerstva kouzel na odboru záhad, její matka je mudla a pracuje jako právnička. Lacey má starší sestru Annu, která také studovala v Bradavicích. Do svých 16 let studovala na mudlovské škole, protože nechtěla mít s kouzlením nic společného, ale teď se rozhodla podřídit přání svého otce.

Povaha: Lacey je přátelská, ale trochu nejistá a nedůvěřivá, když se seznamuje s někým novým. Na všech dokáže najít jejich nejlepší stránku a proto se jen málokdy stane, že by někoho vyloženě nesnášela. Je přirozeně inteligentní a rozhodně ne naivní, ale občas se trochu bojí prosazovat svoje názory, proti názorům někoho jiného. Vždy se snaží vidět věci i z pohledu druhých.


Vzhled
Výška: 168 cm
Postava: štíhlá, působí zranitelně
Vlasy: delší, tmavě hnědé, vlnité
Pleť: světlá
Oči: čokoládově hnědé
Další informace: -