Duben 2014

Anneles Rose Moon - Nebelvír

22. dubna 2014 v 18:38
Obecné informace o studentovi
Jméno a příjmení studenta: Anneles Rose Moon
Věk studenta: 11
Pohlaví: dívka
Životopis: Anneles se narodila v nemocnici Sv. Munga 15. října 2001. Bydlí v Godrikovém dole s otcem Frankem Moonem, který je bystrozorem, matkou Rose Moonovou, která je lékouzelnice a otravným bratrem Jasonem, kterému je 8. Jak už jste asi poznali, Anneles je z kouzelnické rodiny. Anneles a její bratr chodili do mudlovské školy. Moonovi měli sousedy Dorovy, kteří mají dceru Rosemary. Je stejně stará, jako Anne a byly to nejlepší kamarádky. Ale Rose byla z mudlovské rodiny a o tom, že rodiče Anne a Anne samotná jsou kouzelníci nevěděla. Dokud nedostala dopis z Bradavic.
Povaha: Anne je velmi ambiciózní dívka. Byla jednou z nejoblíbenějších dětí ve škole a to i přesto, že se výborně učila a měla ráda knížky, zvláště z žánru Fantasy.

Vzhled
Výška: 140 cm
Postava: štíhlá
Vlasy: hnědé ambre, lehce vlnité, asi 30 cm dlouhé
Pleť: lehce opálená
Oči: světle zelené
Další informace: brýle na dálku

Rose Fielding - Havraspár

22. dubna 2014 v 18:35
Obecné informace o studentovi
Jméno: Rose Fielding
Věk: 11
Pohlaví: ženské
Životpis: Narodila jsem se Gennewive Rozenburmové čarodějce z čistokrevné kouzelnické rodiny, kterou ale její rodina vyhostila z rodu po sňatku s mudlou Mikeem Fieldingem. S mými prarodiči z matčiny strany se nesetkávám, protože nás považují za krvezrádce.
Mám o tři roky mladší setru Eleanor, která je bohužel,jak se zdá,moták. Narodila jsem se 26. března roku 2003.
Povaha: Jsem milá a hodná dívka která ráda způsobuje lidem radost. S mými hustými černými vlasy a velkýma hnědýma očima jsem také hodně krásná. Ráda čtu a také píšu knížky a hraju divadlo,mými idoly jsou J.K.Rowlingová a William Shakespeare.

Vzhled
Výška: 144 cm
Postava: hubená
Pleť: lehce bledá
Vlasy: vlnité, černé, husté
Oči: tmavě hnědé, výrazné
Další informace: mám malé (skoro neviditelné) pihy pod očima

Scatty von Fire - Nebelvír

20. dubna 2014 v 10:17
Jméno a příjmení: Scatty von Fire
Věk: 11
Pohlaví: žena
Životopis: Scatty se narodila v čisté kouzelnické rodině 20.12. 2003 na ostrově Skyla. Má starší sestru Nightblade a mladší sestru Mariangelu. Rodiče jsou dobrými kouzelníky ovšem nikde nepracují a starají se o rodinu.
Povaha: kamarádská, někdy plachá, nesmělá a podivínská, přívětivá, milá, bojovná a kouzelná. Má ráda oheň, svou rodinu a přátele.

Vzhled:
Výška: 150 cm
Postava: štíhlá a silná
Vlasy: červené, dlouhé skoro k pasu, při odraze na světle se zdá že hoří
Pleť: světlá skoro bílá
Oči: jasně modré

Stella Jaffersonová - Nebelvír

15. dubna 2014 v 18:22
Jméno a příjmení studenta: Stella Jaffersonová
Věk studenta:11
Pohlaví: žena
Životopis: Narodila jsem se v čistokrevné kouzelnické rodině 11.7.2003 v Anglii. Mám mladší sestru Kaytlin. Moje mamka pracuje na ministerstvu pro nápravu nevydařených kouzel a taťka je bystrozor.
Povaha: Jsem kamarádský šílený člověk a ráda jsem ve společnosti svých přátel. Miluji famfrpál, chtěla bych se stát odrážečkou své koleje nebo v budoucnosti bystrozorkou jako taťka.

Vzhled
Výška: 144 cm
Postava: Jsem hubená a celkem malá na svou postavu
Vlasy: Mám je dlouhé po pas
Pleť : Světlá
Oči: Hnědé
Další informace: Dlouhá jizva na krku, jelikož mám dlouhé vlasy není vidět

Madelaine DiLaurentis - Nebelvír

8. dubna 2014 v 16:58
Obecné informace o studentovi
Jméno a příjmení studenta: Madelaine DiLaurentis
Věk studenta: 17 let
Pohlaví: ženské
Životopis: Madelaine se narodila v hlavním městě Francie, v Paříži dne 2. července 1997. Její rodiče jsou oba kouzelníci. Má malou 4 letou sestřičku Lucy, která jí je velmi podobná. Když bylo Madelaine 15 let tak se její rodiče rozvedli a od té doby žije ona i Lucy se svou matkou.
Povaha : Madelaine má velmi živou a koketní povahu, neváhá a do všeho se vrhá rovnou po hlavě. Je velmi aktivní, nesnáší dlouhé vztahy, ráda flirtuje a objevuje všechno nové. Ráda tancuje hip hop a street dance, hraje volleyball a jezdí na koni, také celkově miluje zvířata.

Vzhled
Výška: 170 centimetrů
Postava: štíhlá, 50 kilo
Vlasy: velmi dlouhé, naprosto rovné, husté, světle blond
Pleť: světlá, s lehkým zlatavým nádechem
Oči: čokoládově hnědé, hluboké a upřímné

Caroline Wood - Havraspár

2. dubna 2014 v 14:36
​OBECNÉ INFORMACE O STUDENTOVI​​:
Jméno a příjmení studenta: Caroline Wood
Věk studenta: 13
Pohlaví: žena
Životopis: Narodila jsem se 18. listopadu v Anglii. Matka i otec byli sice kouzelníci, ale nečistokrevní, takže jsem kvůli přání prarodičů z tátovy strany byla do svých jedenácti let vychovávána v mudlovském prostředí. Když jsem ale obdržela svůj dopis z Bradavic, bylo jasné, že už není potřeba nic ututlávat a všichni tři (jsem jedináček) jsme se přestěhovali do malého městečka v Anglii, kde doteď žijeme.
Babička a dědeček z matčiny strany jsou na mě pyšní a všechny nás podporují, ačkoli sami kouzelníci nejsou, ti z otcovy strany jsou s námi naopak trochu ve sporu.
Povaha: Působím nejspíš trochu podivně a uzavřeně. Není to ovšem tím, že bych se styděla nebo nebyla přátelská, spíš jsem pořád zamyšlená. I přes to, jak si zachovávám vážnou tvář, jsem ale ve skutečnosti velmi dobrá kamarádka se smyslem pro humor.
Mezi moje koníčky patří hlavně čtení knížek, vedle toho ale i jejich psaní a celkem ráda také kreslím.

VZHLED:
Výška: 165 cm
Postava: Vysoká a štíhlá, dlouhé nohy
Vlasy: Černé (když se na nich odráží světlo, chvílemi se zdá, že jsou tmavomodré), dlouhé zhruba pod bradu.
Pleť: Velmi světlá, ale ne úplně bledá
Oči: Šedo-modro-zelené
Další informace: Mám špičatý nos a na něm pihy, dlouhé prsty na rukou, často taky nosím nezdobné, většinou černé oblečení a celkově se moc nestarám o svůj vzhled.

Aiko Irwin - Nebelvír

1. dubna 2014 v 15:58
Obecné informace o studentovi
Jméno a příjmení studenta: Aiko Irwin
Věk studenta: 11
Pohlaví: žena
Životopis: Narodila se kouzelníkům Michaelovi a Suzan Irwinovým v malebném mudlovském městečku Hornsby 13.září. Odmalička vyrůstala v přepychu, protože její rodiče se o ni báli. Měla jednu kamarádku, Emmu, s kterou si ohromně rozuměla, ale jednoho večera se stala nehoda a ona umřela. To Aiko hodně poznamenalo. Od té doby změnila pohled na svět a na nic ani nikoho se neusmívá.
Povaha: Je tichá, zamlklá, hodně pesimistická, avšak v srdci milá dívka, která by se s láskou rozdala. Ráda lidem pomůže, ale bez úsměvu. Proto se jí spousta lidí straní. Je to typický podivín. Miluje, když si lehne do postele s šálkem čaje a začte se do děje knihy. Knihy jsou její velká podpora, je na nich stále nalepená. Taktéž je to amatérská spisovatelka, i když píše jen smutné příběhy.

Vzhled
Výška: 147 cm
Postava: Je velmi drobná
Vlasy: dlouhé zrzavé, lámavé konečky
Pleť: je velmi bledá, spoustě lidí připomíná až upíra.
Oči:zeleno-šedé
Další informace: má poznávací znamínko na bradě, má pihy.