Březen 2014

Julius Andersen - Studia mudlů

30. března 2014 v 21:26
Jméno : Julius Andersen
Věk : 78
Pohlaví : Muž
Chci vyučovat : Studia mudlů
Životopis: Narodil sem se 1. ledna třicet kilometrů od Bradavic. Má matka Johanida Andersenová byla profesorkou v Krásnohůlkách
a otec Lawrence Bystrozorem. Rodiče se stali obětmi Lorda Voldemorta. O mudlech vím úplně vše. Můj praděd byl mudla. Mám
také ochočeného testrála jménem Alastor a to je asi vše co bych o sobě mohl říci.
Povaha: Jsem vtipný, agresivní, přísný, rád strhávám body a jsem ctižádostivý. Nesnáším zeleninu a mám alergii na prach.

Výška: 210 cm
Váha: 79 kg
Vlasy: Krátké, věčně učesané a šedé.
Pleť: Snědá
Oči: Šedé
Další informace:
Kulatý nos, větší pusu, velkou pihu vedle nosu, velice silné brýle, tmavý knírek.

Duch Malá Molly

29. března 2014 v 9:48
Jméno ducha: Malá Molly
Datum odkdy dokdy žil: 1746-1767
Jak jste zemřel: Zavraždil ji její snoubenec. Myslel si, že když ji uškrtí provazem od zvonku, kterým se zvoní na služky, získá její postavení. Ale zapomněl na to, že má Molly mladší sestru Lucy. Takže Molly zemřela zbytečně, protože Lucy převzala Mollyino místo a Gheralda(snoubence) zatkli.
Jaká je Vaše povaha: Molly je milá, chytrá a spravedlivá. Umí krásně zpívat a tančit.
Do jaké koleje jste v Bradavicích chodíval: Havraspár.
Co Vás potěší: Potěší ji lichotky i pravdivé a chytré úvahy.
Co Vás naštve: Z celého srdce nenávidí narážky na svoji výšku a silnou postavu.
Jak vypadáte: Moly je malá, silné postavy a tmavě kaštanových vlasů. Má světlou pleť a nahnědlé buclaté tvářičky. Kaštanové vlasy jsou lesklé, vlnité, asi po pas dlouhé. Na levé ruce má snubní prsten se třpytícím se Malachitem.

Lizy Fortes - Obecná výuka

23. března 2014 v 18:07
Celé jméno profesora: (anglické, ne celebrity, ne z HP): Lizy Fortes
Věk profesora: (min. 30) 30
Pohlaví (mužské nebo ženské, hermafrodity nepřijímáme): žena
Předmět, který chcete vyučovat: Obecná výuka - v této výuce se probírá každá kouzelnická látka, každé těleso, hmotné i nehmotné (jako jsou práva atd..) kouzelnické věci.
Životopis: (povinný, pište ve větách)
Narodila se kouzelníkům Marii a Donaldu Fortes.Lizy je teta studentky Neblevíru Mii Fortes. Manžel od Lizy zemřel.Stejně tak zemřeli Liziini rodiče, když jí bylo 20. Zemřeli v hořícím domě. Od té doby je Lizy velmi podrážděná a trochu nepříjemná. Když byla malá, chodila do Zmijozelu, nestala se prefektkou ale stala se vůdkyní famfrpálového družstva. Dostala se do studentské rady a tam byla zvolena primuskou. Vystudovala školu a nejdříve se vdala, do Martina Gesderda. Ten však zemřel, když jí bylo 26. Jeho smrt není známa. Lizy si změnila zpět své jméno a 4 roky se učila a vynalezla svůj předmět - Obecnou výuku. Nyní se snaží dostat na místo profesorky tohoto předmětu.
Povaha profesora:
Umí být pořádně zlá a zákeřná, ale naopak je spravedlivá. Někdy je i milá, hodná, přátelská, ale když nemá náladu, radši se její kamarádi klidí, protože může vzniknout hádka. Ona se jim vyhýbá, ale často se do nich zaplete. Když ale dospěla,stala se vážnou a přísnou. Ale na šikovné studenty je milá, a na lajdáky zlá. Oko za oko, zub za zub.

Vzhled profesora
Výška: Je celkem vysoká, 187cm
Váha: 80kg. Je celkem štíhlá, trochu vychrtlá.
Vlasy (délka, typ, barva…) : Dlouhé až po konec zad, hnědé, vlnité, husté
Pleť (zabarvení) : Je celkem snědá, bezpupínková
Oči (barva) : khaki - zelené (někde jsou i hnědé odstíny, khaki - vojenské oblečení, takže jsou takové zeleno-hnědé, s plna odstíny)
Další informace (tvar nosu, má-li pihy, brýle, nějaké nedokonalosti…) Nos má menší, má pár hnědých pih

Duch Malá Klára

20. března 2014 v 14:58
Jméno ducha: Malá Klára
Datum od kdy do kdy žil: 17.3.1605-8.11.1620
Jak jste zemřel: Klára se zamilova do sluhy, který dělal u nich na panství. Otec ho zabil, když zjistil o jejich lásce,dozvěděla se to a skočila ze skály.
Jaká je vaše povaha: Jsem milá a pomáhám ráda ostatním
Do jaké koleje jste v Bradavicích chodívala: Havraspár
Co Vás potěší: Každý milý a ochotný člověk
Co Vás naštve: Pokud mi někdo říká, že jsem byl hloupá, že jsem skočila...
Jak vypadáte: Mám dlouhé zrzavé, až rudé vlasy jemně zvlněné do půlky zad. Moje světlá pleť je po smrti ještě průsvitnější. Jsem vysoká 165 cm a nosím dlouhé šaty, které jsou tmavé.

Adele Krowiarzová Horanová - Nebelvír

17. března 2014 v 17:12
Obecné informace o studentovi
Jméno a příjmení studenta: Adele Krowiarzová Horanová
Věk studenta: 13
Pohlaví: holka
Životopis: Rodiče jsou mudlové, Sestra a bratr taky. Mamka se jmenuje Zuzana, taťka Petr, sestra Veronika a bratr Lukáš. Mojí babičku a dědu zabili, když mi bylo 5.
Povaha: Jsem celkem chytrá, rychle se něco naučím, miluju hudbu, hraju na hudební nástroje, někdy jsem docela zbabělá, ale někdy odvážná. Velmi ráda se směju, a jsem ráda v kolektivu.

Vzhled
Výška: 156 cm
Postava: hubená, dlouhé nohy a ohebná
Vlasy: Špinavá blond ale teď mám šampon takže jsem tmavá bruneta. Mám mírně kudrnaté vlasy na konečcích, dlouhé po pas a sestříhané do špičky.
Pleť: Opálená
Oči: modro-zeleno-šedé
Další informace: I když se mračím tak se moje pusa směje, mám koutky stočeny trošku nahoru.

Michael Blackhart - Zmijozel

13. března 2014 v 8:39
Obecné informace o studentovi
Jméno a příjmení studenta: Michael Blackhart
Věk studenta: 11
Pohlaví: Chlapec
Životopis: Narodil se na venkově ve svém rodinném sídle. Rodiče jsou oba čistokrevní kouzelníci. Otec je kouzelnický malíř, který už ztvořil mnoho portrétů a matka pracuje na ministerstvu kouzel jako soudkyně.
Povaha: Je člen starého kouzelnického zmijozelského rodu a podle toho se i chová. Je chladný a odměřený, ale le také inteligentní a je schopen si všimnout každé maličkosti. Osoby z mudlovských rodin je schopen tolerovat, ale neni schopen se s nimi bavit.

Vzhled
Výška: 135 cm
Postava: hubený
Vlasy: Tmavě hnědé, rovné, krátké
Pleť: světlá
Oči: šedomodré
Další informace: Má velký nos

Nicholas J. Roster - Dějiny čar a kouzel

8. března 2014 v 9:48
Celé jméno profesora : Nicholas J. Roster
Věk: 34
Pohlaví: muž
Předmět co bych chtěl učit: Dějiny čar a kouzel
Životopis: Narodil jsem se 6.8. 1980 v Londýně .Moji rodiče jsou kouzelníci .Otec i matka pracují na Ministerstvu kouzel na Odboru záhad. Jako dítě jsem navštěvoval školu čar a kouzel v Bradavicích. Jednu chvíli jsem učil na Krásnohůlkách, ale dal jsem výpověd kvůli nesouhlasu se školním řádem. Mám 2 sourozence,oba jsou kouzelníci, sestra i nevlastní bratr navštěvovali školu v Bradavicích .
Povaha: Tichý a klidný profesor, ale když chce tak se dokáže pořádně rozzlobit .Žákům nenadržuje, ani když mají vysoce postavené rodiče.


Vzhled
Výška: 185 cm
Váha: 91 kg
Vlasy: délka cca. 5cm hladké a hnědé
Pleť: obyčejná
Oči: modré

Jonhatan Otiros Stock - Havraspár

2. března 2014 v 20:40
Jméno a příjmení studenta: Jonhatan Otiros Stock
Věk studenta: 11
Pohlaví: Kluk
Životopis: Narodil se jako chudý chlapec a ve školce moc kamarádů neměl, maximalně dva tři. Pomalu se s Jonhem (Jonhatanem) začali dít divné věci, třeba, když se rozčílil praskla žárovka nebo naopak, když byl polichocen, začali kvést tulipány na zahradě. Nakonec mu matka s otcem řekli, že je čaroděj a poslali sovu do Bradavic, že už je připraven nastoupit.
Povaha: Důvtipný, zbabělý, sebelítostný, přátelský, bystrý, pracovitý, urážlivý.

Vzhled
Výška: 140 cm
Postava: štíhlá
Vlasy: blonďaté, kudrnaté
Pleť: běloch
Oči: modré
Další informace:

Meredith Young - Zmijozel

2. března 2014 v 11:00
Obecné informace o studentovi
Jméno a příjmení studenta: Meredith Young
Věk studenta: 17 let
Pohlaví: ženské

Životopis: Meredith se narodila v Londýně. Její rodiče jsou smíšeného původu. Matka, čarodějka pracuje na ministerstvu kouzel a otec, mudla je úspěšný obchodník. Sourozence nemá a ani nikdy nechtěla. Kvůli jejím magickým schopnostem, které se u ní projevovaly už v docela brzkém věku, se jí většina dětí spíše stranila. I když Meredith nikdy nevyhledávala kamarády.

Povaha: Kdysi byla spíš tichá, ale v pubertě se to nějak zvrhlo a začala být víc extrovert. Občas je taková moc ulítlá. Moc dobrých vlastností tedy nemá, nemá je víceméně ani po kom dědit. Když chce, umí být i hodná. Tuhle stránku ale moc často neukazuje. Je spíš taková… mrcha, i když se umí tvářit mile. Ráda se baví s lidmi, protože nebývá často a ráda sama.

Vzhled
Výška: 173 cm
Postava: normální, štíhlá
Vlasy: bruneta, délka po prsa
Pleť: spíše světlá
Oči: hnědé
Další informace: tetování na levém boku, jen nějaká mašlička s nápisemLucie Portová - Zmijozel

1. března 2014 v 12:58
Obecné informace o studentovi
Jméno a příjmení studenta: Lucie Portová
Věk studenta: 14
Pohlaví: ženské

Životopis: Lucie se narodila v Německu, v městě Kölnu. Datum narození je 4.ledna 2002 Její rodiče jsou mudlové,matka je policistka a otec je záchranář. Již od malička se u ní projevovala magie, a proto se jí všichni báli. Po 7 letech v základní škole nám přišel dopis ze Školy čar a kouzel.

Povaha: Lucie je divoška, ale stačí jí vynadat a je hned na 3 dny klid. Mezi její záliby patří čtení a provokování ostatních, kteří jsou starší nebo stejně věkově jako je ona. Lucie je sportovní typ. Sport přímo miluje.

Vzhed
Výška: 161
Postava: silnější
Vlasy: hnědé,krátké nad ramena
Pleť: lehce opálená
Oči: zelenohnědé
Další informace: Na pravém koleně má 10 let starou jizvu.