Leden 2014

Steven Connor Lewis - Mrzimor

31. ledna 2014 v 18:26
Obecné informace o studentovi
Jméno a příjmení studenta: Steven Connor Lewis
Věk studenta: 15 let
Pohlaví: mužské

Životopis: Steven Lewis, celým jménem Steven Connor Lewis. Druhé jméno má po dědečkovi. Steve se narodil 14. května v Austrálii, Sydney. Má další tři sourozence: Naomi -13 let, Paul - 10 let, Emma, 5 let. Je čistokrevného původu. Rodiče je jmenují Alex a Diana Lewisovi. Rodiče jsou rozvedení, Emma žije s matkou a Steve s Naomi a s Paulem u otce. Otec pracuje na ministerstvu kouzel. Naomi má, Paul bude mít domácí vyučování. Steven nechtěl, i když se u něho projevovala magie, už od šesti let, proto ho otec poslala do Bradavic. S matkou se nestýká, leda tak možná jednou do roka. Do Bradavic se těší, ale má i obavy.

Povaha: Steven je milý kluk. Dokáže se bavit i s mladšími lidmi, což může někoho překvapit. Je pyšný na to, že je z čistokrevné rodiny, avšak nevychlubuje se s tím. Steve je kamarádský, hrozně mluví a většina lidí říká, že je i hodně inteligentní. Hrozně rád chodí na párty, dělá blbosti s Naomi, "chodí" do nebezpečných situací a užívá si života, přesto je to poctivý člověk. Ale umí ocenit i svůj klid a samotu. Má rád přírodu, je velmi sportovní typ a rád čte. Střílí z luku, docela přesně.

Vzhled
Výška: 175 cm
Postava: svalnatá, přesto hubená
Vlasy: blond, zastřižené, vypadají, jakoby měl melír
Pleť: světlá
Oči: modré
Další informace: -Tessi Mare Bone - Drakologie

31. ledna 2014 v 12:10
Obecné informace o profesorovi
Celé jméno profesora: Tessi Mare Bone
Věk profesora: 31
Pohlaví: ženské
Předmět: Drakologie

Životopis: Tessi Bone, celým jménem Tessi Mare Bone má druhé jméno po matce. Tessi pochází z čistokrevné rodiny. Když byla student v bradavické škole čar a kouzel, tak se dostala do Mrzimoru , jako její babička, matka a její sestra. Otec se dostal do Nebelvíru. Tessi úspěšně vystudovala všechny ročníky a to jen díky svým rodičům a kamarádce Jessice Hountoun, která se dostala také do Mrzimoru. Tessi se postupně stala prefektkou a primuskou. A nyní si přeje se stát profesorkou.

Povaha: Milá, přátelská ,stále usměvavá,srdečná a ráda pomáhá

Vzhled
Výška:167 cm
Váha: 67 kg
Vlasy: Dlouhé,rovné někdy kudrnaté,blond
Pleť: světlá
Oči: černé
Další informace: Řecký nos, nenosí brýle, pihy nemá,malá jizva od skla na tváři

Anastasia P. Kirovova- Havraspár

30. ledna 2014 v 14:52 1. ročník (2013/2014)
Obecné informace o studentovi
Jméno a příjmení studenta: Anastasia P. Kirovova
Věk studenta: 11 let
Pohlaví: žena

Životopis: Anastasia se narodila v Rusku v Jekatěrinburgu. Žila zde s otcem Alexejem kouzelníkem, matkou Marinou mudlovského původy a dvěma sourozenci. Sestrou Světou a bratrem Alexejem. Měli útulný domek s velkou zahradou kam Anastasia často chodila. Přestěhovali se v Anastaziiných 5 letech, po tragické nehodě v Jekatěrinburgu. Tamní obyvatelé zjistili, co je jejich rodina zač a rozhodli se je zabít. Anastasii s matkou a bratrem se podařilo uniknout. Zbytku rodiny však ne. Utekli proto daleko od Ruska, aby se vyrovnali se svým žalem. Cestovali po Evropě a nakonec skončili v Británii. Tam Anastasiin bratr Alexej zemřel. Lékařům se nepodařilo zjistit na co. Tak Anastasia zůstala jen s matkou. Ta jí teď posílá do školy čar a kouzel, aby se naučila jaks e svojí mocí zacházet a dokázala si poradit, pokud by jenou nastala podbná situace jako v Rusku. Ona jí totiž bez čarodějných sil nezachrání.

Povaha: Anastasia je milá dívka. K okolnímu světu se staví rezervovaně. Je spíše introvert a částečně melancholik. Společnost nevyhledává, ale alespoň jednoho kamaráda chce. Jakmile se sní lépe seznámíte, zjistíte, se chová úplně jinak. Hodně mluví, směje se. Mimo okruh přátel tyhle její vlastnosti mizí. Ráda čte a projevuje se u ní umělecký talent. Miluje historii. Celkem rychle se učí a nemá problém s větším vypětím.

Vzhled
Výška:140 cm
Postava: štíhlá
Vlasy: černé, rovné, po ramena, nosí je rozpuštěné jen s čelenkou
Pleť: hodně světlá
Oči: modro-šedé
Další informace: tetování: pentagram na pravé lopatce

Oliver Rent - Mrzimor

6. ledna 2014 v 18:23
Obecné informace o studentovi
Jméno a příjmení studenta: Oliver Rent
Věk studenta: 17
Pohlaví: muž
Životopis: Narodil se v Londýně do kouzelnické rodiny. Jeho otec pracuje na ministerstvu kouzel stejně tak jako jeho matka. Má staršího bratra, u které se žádné kouzelnické schopnosti neobjevili, což vedlo k různým rozbrojům, a tak se od rodiny odstěhoval, dnes vlastní v Londýně malý tetovací salón a jediný dobrý vztah udržuje s Oliverem, který svého bratra nezavrhl. U Olivera se kouzelnické nadání projevilo teprve před rokem a tak se na poslední rok rozhodl nastoupit do Bradavic, což mu zařídil jeho otec.
Povaha: Je přátelský, ochotný pomoci v nesnázích, ale má rád svůj klid a samotu, pokud mu to někdo naruší, když nemá náladu na společnost, je nepříjemný, někdy až hrubý.

Vzhled
Výška: 184
Postava: vysoký, štíhlý, svalnatý
Vlasy: hnědé, trochu zkroucené
Pleť: světlá
Oči: zelenohnědošedé
Další informace: piercingy ve rtu, tetování na boku, jizva na krku