Listopad 2013

Noah Christensen - Astronomie (praktikant)

21. listopadu 2013 v 16:01
Bradavice
Celé jméno profesora: (anglické, ne celebrity, ne z HP): Noah Christensen
Věk profesora: 19 let
Pohlaví (mužské nebo ženské, hermafrodity nepřijímáme): mužské
Předmět, který chcete vyučovat: Astronomie
Životopis: (povinný, pište ve větách):Narodil se dvěma mudlům v malém mestečku ve Walesu, kde vyrůstal až do svých deseti let. Potom jeho matka zemřela při autonehodě, kterou způsobil jeho otec, který se přes nehodu nikdy nepřenesl. Odstěhoval se s Noahem do Brightonu v Anglii a začali tu nový život. Noah utekl z domova a dostudoval na Bradavické škole, kde se také rozhodl vyučivat Astronomii, která je jeho velkým koníčkem a dost se o ní zajímá.
Povaha profesora: Je přátelský, nápomocný a pokud jde o astronomii, snaží se vždy poradit tak, jak to nejlépe umí. Když se pro něco zapálí, je schopný v tom strávit i několik hodin.

Vzhled profesora
Výška: 188 cm
Váha: 80 kg
Vlasy (délka, typ, barva…) : kratší, tmavě hnědé až černé vlasy, které se mu lehce na koncích kroutí
Pleť (zabarvení) : světlá
Oči (barva) : šedomodré
Další informace (tvar nosu, má-li pihy, brýle, nějaké nedokonalosti…): -

Keya Malis - Havraspár

16. listopadu 2013 v 15:21
Obecné informace o studentovi
Jméno a příjmení studenta: Keya Malis
Věk studenta: 17
Pohlaví: Žena
Životopis: Narodila se matce mudle a otci kouzelníkovi. Vyrůstala na předměstí u pláže. Měli velký dům s velkou zahradou. Když měla 5 let, koupil jí otec na narozeniny Bernského Salašnického Psa Rozárku, a protože byl dobrý čaroděj, udělal kouzlo aby Rozárka žila dlouho. Neonemocní, takže nezemře na nemoc. Může zemřít ale jen když ji někdo zabije. Ale to nikdo nedělá, vždycky Keya chodila s Rózou na procházku, a protože je Rozárka hodný pes, všichni si ji oblíbili. Otec byl stále v kontaktu s kouzelnickým světem, a maminka byla v domácnosti. Když ji bylo 16 a něco maminka čekala bratříčka. Pár měsíců po jejích 17 narozeninách se ji opravdu narodil bratříček Robin. Její dětství bylo úžasné, plné kamarádů. Rodiče ji však nerozmazovali, ale jí to nevadí.
Povaha: Milá,hodná, má ráda společnost, ale není moc ráda a často středem pozornosti. Když je smutná, ráda si promluví, ale nechce tím zatěžovat ostatní, tak to povídá na Rozárku. Je díky toho uvolněná a zase ve své kůži. Ráda mluví, když začne něco vyprávět tak je těžké ji zastavit. Ráda se směje má ráda přírodu, a je pro ochranění přírody. Má ráda všechny zvířata, nejradši má psy a bílé tygry. Její věta je:
"Ceep calm, and be majestic."Vzhled
Výška:178cm
Postava:štíhlá
Vlasy:dlouhé hnědé
Pleť:světlá
Oči:světle modré, vodnaté
Další informace:Velké krásné plné rty

Andie Evans -Mrzimor

15. listopadu 2013 v 19:42
Obecné informace o studentovi
Jméno a příjmení studenta: Andie Evans
Věk studenta: 15
Pohlaví: Žena
Životopis: Narodila se 25. dubna 1998 v New Yorku. Už od narození - Nebo spíš od tý doby, co konečně začala chápat věci kolem sebe - to město nesnáší. Po pár letech přemlouvání jí rodiče povolili přestěhování se k babičce, dědovi, tetě a strejdovi, u kterých žije doteď. Je jim moc vděčná za její 'Nový život'. Naučila se u nich chápat věci jinak, než s rodiči, naučili ji mnohem víc věcí, než by se bývala naučila v NY. U nich se naučila jezdit na koni a to se dřív těch velkých zvířat příšerně bála. Takže dětstvím jí nic tragického neprovázelo, později také ne, takže by se plus mínus dalo říct, že je jedna 'ze šťastných', které nic nepotkalo.
Povaha: Nebojí se vyjádřit své názory, je věcná a silně pesimistická. Má ráda společnost lidí, ale nesmí jich být moc, pak panikaří a můžou z toho vzniknout i nemalé problémy pro její osobu. Má ráda svoje přátele, je otevřená, ale některá tajemství si nechává pro sebe. I když.. Když někomu hodně věří, řekne mu je, ale musí to být bezmezná důvěra, jinak je z toho psychicky na dně a s nikým se nebaví. Většinu dne tráví zalezlá v knihovně nebo někde v koutku místnosti a kreslí si nebo si čte. Ale zároveň je hrdá a nemá ráda lidi, kteří jsou ze všeho věčně ustrašení. Je náladová a občas dokáže někoho i kvůli maličkosti pěkně seřvat.
Mezi její záliby patří psaní povídek, čtení knížek a kreslení. Také ovšem ráda hraje na hudební nástroje, nakupuje a tráví volný čas se svými přáteli. Občas jí taky můžete potkat někde se procházet, sama a v tichu.
Vzhled

Výška: 166-168 cm
Postava: Štíhlá, ženské křivky má.
Vlasy: Byla to tmavá hnědovláska, teď si ale barví vlasy na fialovo.
Pleť: Světlá, skoro až porcelánová, moc se neopaluje.
Oči: Modro-hnědo-zelené.
Další informace: Piercing v jazyku.

Upozornění

11. listopadu 2013 v 14:24 Nástěnka
*na nástěnce se objeví upozornění* Před třemi dny byla podle několika svědků spatřena trojice podezřelých osob pohybujících se v blízkosti školy, která na sobě měla šedé pláště. Myslím, že se tedy oprávněně domníváme, že šílená skupina The Eye se nevyhne ani naší škole.
Než se s jistotou potvrdí, jestli se jedná o omyl nebo ne, prosím, abyste nadále neopouštěli zdi školy sami, po škole se pohybovali pokud možno alespoň ve dvojicích a jestli zahlédnete cokoliv podezřelého, ihned to prosím hlaste vyučujívím nebo rovnou mně.
Svědci uvedli, že se jedná o dva muže vysoké postavy a staršího věku, doprovázela je žena s hnědými vlasy, máme vážný důvod se domnívat, že budou vybaveni nějakými zbraněmi.
Také bylo nahlášeno po Anglii i Skotsku několik únosů, které se také připisují na konto této podivné skupiny, proto znovu opakuji, abyste se měli napozoru.
Pevně věřím, že vše dopadne dobře.

ředitel Sebastian D.Crow

Quaffle Felicis - Kouzelné vědy

10. listopadu 2013 v 20:35
Celé jméno profesora : Quaffle Felicis
Věk : 37
pohlaví : muž
předmět : Kouzelné vědy (tento předmět, jsem vymyslel já, vyučoval jsem ho všude,
kde jsem byl profesorem) - KV (Kouzelné vědy) - Je to něco mezi bylinkářstvím a lektvary,
např : Bude se zjišťovat postupy vytváření lektvarů a různých kouzelnických předmětů.
Budou se také dělat pokusy, a budeme si říkat co se stane když...
Kouzelné vědy je podle mě důležitý předmět, bude se kouzlit, občasně vařit lektvary,
dokonce počítat a skoumat i samotnou historiii...
Životopis : 12.5.1976 - narození..
Studoval v Bradavicích (Zmijozel),
bývalý smrtijed, profesor a poté bystrozor..
Jeho rodiče v roce 1989 zahynuli při bouračce..
Má čistokrevný původ. Dobrý kouzelník..

Vzhled profesora
Výška : 189 cm
Váha : 70 kg
Vlasy : tmavě hnědé, kratší, rovné
pleť : Normální (běloch)
oči : černé
nos : menší, pihy nemá, na levou nohu pokulhává


Josephin Höferová - Dějiny čar a kouzel

9. listopadu 2013 v 15:34
Celé jméno profesora: (anglické, ne celebrity, ne z HP): Josephin Höferová
Věk profesora: (min. 30): 30
Pohlaví (mužské nebo ženské, hermafrodity nepřijímáme): žena
Předmět, který chcete vyučovat: Dějiny čar a kouzel
Životopis: (povinný, pište ve větách): Narodila se v bohaté rodině matce mudle a otci čarodějovi. Do bradavic chodila od 11 let. Když vyšla ze školy šla pracovat po bocích ministerstva kouzel, potom byl lékouzelnicí u sv. Munga, a potom napsala několik slavných (krátkých) knih do čarodějských domácností. V rodině ji zemřel jen strýc mudla, který se zabil v autonehodě jinak nikdo. Nejvíce ji proslavila její kniha "S hůlkou u vaření" kde psala plno věcí o vaření, a dokonce i nějaké svoje recepty. Je velice dobře hodnocená zaměstnavateli i jinými nadřazenými či podřazenými čaroději. Dokonce pro mudly napsala román o dívce a její kočce, který taky slavil. Takže není známá jen v kouzelnickém světě ale i v mudlovském. V Bradavicích chodila do Mrzimoru.
Povaha profesora: Hodná, ukázněná, umí prosadit svou. Když nějaký žák zlobí umí opravdu zařádit. Má svá kritéria a pravidla, kterými se velice přísně řídí. Neuměla bych si představit život bez nich. Každý večer si udělá na zítřejší den nějaké plány a pořádá věci co bude dělat podle toho jak se jí to hodí, proto vede velmi spořádaný život.

Vzhled profesora
Výška: 177cm
Váha:Je štíhlá něco kolem 55kg
Vlasy (délka, typ, barva…) : dlouhé hnědé, jemně vlněné
Pleť (zabarvení) :světle snědá
Oči (barva) :Nějak do hněda
Další informace (tvar nosu, má-li pihy, brýle, nějaké nedokonalosti…)... -

Tom Dimfatt - Zmijozel

6. listopadu 2013 v 21:41
Obecné informace o studentovi
Jméno a příjmení studenta: Tom Dimfatt
Věk studenta: 16
Pohlaví: kluk
Životopis: Žije v bohaté rodině s matkou, otcem a psem Builgem. Je z čistokrevné rodiny, všichni z otcovy i matčiny strany chodili do Zmijozelu. Rodiče ho rozmazlují od jeho narození do dnes, protože jsou velmi bohatí, a povrchní. Jediný ke komu je Tom hodný je jeho pes, kterého má teprve 1 rok, už od jeho narození. K rodičům se chová nehezky a namyšleně+ povrchně.
Povaha: Nemá rád lidi z mudlovských rodin, někdy se neumí ovládat a rozhovory s nimi jsou pro něj někdy takové, že mu i vyklouznou hnusný slova. Nejdřív měl samostatný vyučování, učili ho učitelé za peníze, pak chtěl mít více Zmijozelských kámošů, tak šel do Bradavic. Jen ke zmijozelským se chová docela obstojně, jinak je povrchní a namyšlený. Má většinou hezké a drahé oblečení. Když mluví se Zmijozelskou dívkou je rozpačitý a většinou se červená.

Vzhled
Výška: 183cm
Postava :štíhlá, hodně svalnatá
Vlasy: tmavě hnědé, krátký klučičý sestřich, trochu rozhrábnuté
Pleť: světlá, jemná, žádný pupínek nemá.
Oči: světle modré, až vodnaté
Další informace: jizva na ruce, když ho jednou šákrbnul jeho pes Builg, když si s ním hrál.


Anne De Moon - Nebelvír

3. listopadu 2013 v 19:42
Jméno a příjmení studenta: Anne De Moon
Věk studenta: 16
Pohlaví: Žena
Životopis: Vyrůstala na statku s rodiči, kde potom zaútočila skupinka zlých čarodějů, kteří zabili otce i matku, a Anne zatím tiše seděla schovaná ve skříni. Rodiče jsou mudlové,je z mudlovské rodiny. Ve své krvi je první čaroudějkou za 134let.
Povaha: Milá,hodná,nápomocná,důvěřivá

Vzhled
Výška: 180 centimetrů
Postava: štíhlá
Vlasy: hodně dlouhé, hnědé
Pleť: velmi světlá
Oči: zelené
Další informace: -

Ellie Morgan - Zmijozel

2. listopadu 2013 v 16:19
Obecné informace o studentovi
Jméno a příjmení studenta: Ellie Morgan
Věk studenta: 16
Pohlaví: žena
Životopis: Ell se narodila matce kouzelnici a otcovi mudlovi. Má bratra, který ale kouzelnické schopnosti zatím nemá. Pochází z městečka v Anglii, přesněji z Crawley. Své kouzelnické schopnosti objevila náhodně ve svých 7 letech, kdy zachránila svou kamarádku. Rodiči byla docela rozmazlovaná, a když už jí to začalo vadit, rozhodla se od nich v 15ti letech odstěhovat. Až do teď chodila do mudlovské školy, ale rozhodla se přestoupit a věnovat se kouzlům.
Povaha: Je přátelská a je ráda, když má kolem sebe lidi. Ale má i chvíle, kdy je raději sama. Je ve znamení berana, takže je dost tvrdohlavá a dokáže si stát za svým. Nesnáší, když jí někdo říká, co má dělat nebo jí radí. Je to taková zpovědnice a i ona si nerada nechává své starosti pro sebe, jen kdyby to mělo někomu přidělávat starosti. Je docela bláznivá, a podle toho má taky nápady, nesnáší nudu a ráda se baví.

Vzhled
Výška: 172
Postava: štíhlá
Vlasy: obarvené - duhové
Pleť: světlá, jemná
Oči: tmavě hnědé
Další informace: pihy na levé tváři

Bezpečnostní opatření

1. listopadu 2013 v 16:53 Nástěnka
*na nástěnce se objeví oznámení ředitele* Milý studenti, i když se zdálo, že vraždící skupina The Eye se svými útoky po Spojeném království již přestala, opak je pravdou. Dnes ráno se na severu Skotska odehrál další útok na vesnici o padesáti obyvatelých. Vesnice byla vypálena do základu a podle dostupných infromací útok nikdo nepřežil.
Svědci tvrdí, že spatřili skupinu lidí v šedých hábitech s vyšitým okem na zádech, jak se pohybuje právě směrem k vesnici, proto se domníváme, že se nejedná o nové útočníky, ale již známou skupinu The Eye.
Podle dalších informací se The Eye nikam nepřesunuli a ukrývají se někde poblíž místa, kde udeřili a plánují zaútočit na naši školu.
Proto prosím všechny studenty, aby se mimo prostory školy nepohybovali sami. Pokud spatříte něco podezřelého nebo zahlédnete někoho na pozemkách školy, ihned to prosím hlaste zaměstnancům nebo mně.
Pevně věřím, že se jedná jen o nedorozumnění a The Eye se naší škole vyhne, ale i přesto provedu nějaké bezpečnostní opatření, co se ochrany školy týče. Ministerstvo kouzel nabídlo, že k nám do školy pošle tým kouzelníků, kteří budou školu hlídat ve dne v noci a kontrolovat tak i vaše bezpečí.
Pro rozpoznání budou tito kouzelníci nosit červené hábity a budete se moci obrátit i na ně.


ředitel Sebastian D.Crow