Říjen 2013

Duch Úplňková Lady

30. října 2013 v 14:11
Jméno ducha: Úplňková Lady
Datum odkdy dokdy žil: 1340-1360
Jak jste zemřel:Lady měla ráda procházky po nocích,ta poslední byla osudnou. Zrovna byl úplněk a všude se to hemžilo vlkodlaky.Procházela se kolem Bradavic,protože byla profesorka OPČM, a ze zapovězeného lesa skočila hromada vlkodlaků a začalo ji trhat na kusy. Proto jako duch nemá jednu ruku a obličej má zjizvený tak moc,že se ji bojí i ostatní duchové.
Jaká je Vaše povaha: Milá,o úplňku se proměňuje v ducha bílého vlkodlaka,pak straší o sto šest. Jinak je moc hodná a pomáhavá.
Do jaké koleje jste v Bradavicích chodíval: (k té koleji budete také patřit jako kolejní duch): Havraspár
Co Vás potěší: Když je o úplňku schovaná avy ji nezasáhnlo jeho světlo,aby se neproměnila v ducha bílého vlkodlaka.
Co Vás naštve: Když si nepamatuje, co se stalo a co udělala během úplňku.
Jak vypadáte :Nemá jedu ruku,za svého života byla krásná,teď je zjizvená a má dlouhé vlasy. Jako duch má na sobě to co měla na sobě poslední den a to jsou bílé pološaty celé od krve.

Ples - Halloween

26. října 2013 v 18:00
*Přesně v 18:00 se otevřou dveře do Velké síně, která se začne pomalu plnit studenty. Ředitel pokyne, aby se všichni posadili a na stolech se začne oběvovat jídlo. Studenti se pustí do Halloweenské večeře a když je konec, ředitel znovu pokyne, aby studenti povstali a přesunuli se ze svých míst doprostřed místnosti. Když se tam všichni shromáždí, mávne znovu rukama, stoly se posunou ke zdi, aby vznikl taneční parket, a začnou se plnit dalšími dobrotami a mísami s pitím. Velkou síní se rozezní první tóny skladby a první odvážlivci se hrnou na parket a dávají se do tance.*

Elias Brannstrom - Zmijozel

25. října 2013 v 21:53
Obecné informace o studentovi
Jméno a příjmení studenta: Elias Brannstrom
Věk studenta: 17 let
Pohlaví: muž
Životopis: Elias se narodil v Liverpoolu v Anglii, jeho otec je mudla a matka kouzelnice. Trvala na tom, že svého syna dokáže naučit vše potřebné sama, a proto chodil do obyčejné mudlovské školy a zároveň ho matka učila kouzlit. Aspoň na poslední rok ho nechala nastoupit na školu, aby si mohl doplnit znalosti. Jeho prarodiče ze strany otce pochází ze Švédska - odtud tedy i jeho jméno, a čas od času k nim jezdí na prázdniny.
Povaha: Je spíš klidnější povahy, rozhodně ne výbušný a nenechá se moc rychle vyprovokovat. Dokáže si ale stát za svým názorem, i když je nutné se kvůli tomu pohádat. Je trochu sarkastický, ale přátelský a snaží se lidi hned neodsuzovat.

Vzhled
Výška: 187 cm
Postava: sportovní
Vlasy: světle hnědé
Pleť: světlá
Oči: modro-zelené
Další informace: -


Kay Fowler - Havraspár

15. října 2013 v 20:01
Obecné informace o studentovi
Jméno a příjmení studenta: Kay Fowler
Věk studenta: 17
Pohlaví: žena
Životopis: Kay se narodila do rodiny čistokrevných kouzelníků v Londýně. Má staršího bratra a od svých patnácti let žije s ním. Celý život chodila do nekouzelnické školy a kouzelnické dovednosti se učila doma. Nyní se rozhodla na poslední rok nastoupit do Bradavic, aby si mohla dodělat zkoušky.
Povaha: Lehce se spřátelí. Občas je tvrdě upřímná, jde si neústupně za svým cílem. Dokáže přiznat vlastní chybu, ale nesnáší, když se mýlí.

Vzhled
Výška: 170 cm
Postava: štíhlá
Vlasy: černé, lehce vlnité
Pleť: světlá, několik pih
Oči: světle modré
Další informace: -


Ann Lee - Havraspár

15. října 2013 v 17:20
Obecné informace o studentovi
Jméno a příjmení studenta:Ann Lee
Věk studenta:15 let
Pohlaví:žena
Životopis:Narozena byla v Londýně.Žije s rodiči a sestrou v rodinném domku se zahradou.Miluje literaturu a mudlovské filmy. Jednu dobu byla samouk na dějiny čar a kouzel, nyní by ráda studovala na vaší škole.Miluje děti.Když byla malá, na vlastní oči viděla, jak smrtiejd zavraždil jejich sousedku Holly, od té doby sebou všude nosí svou hůlku.Vždy vzhlížela k Albusovi Brumbálovi, vždy toužila býti profesorkou.
Povaha: milá, spolehlivá, nápomocná, tvrdohlavá, upřímná, laskavá

Vzhled
Výška : 157 cm
Postava : velmi štíhlá
Vlasy : dlouhé, hnědé
Pleť : bílá, hladká
Oči : hnědé
Chodí vždy perfektně upravená, má jedny z nejlepších hábitů. Vlasy má rozevláte to všech stran, jsou lesklé a hebké jako satén.Rty rudé a úsměv upřímný a laskavý. Chodí ve vysokých černých podpatkových lodičkách.

Duch Měsíční dáma

10. října 2013 v 14:42
Jméno: Měsíční dáma
Datum: 1165-1185
Úmrtí: Umřela jsem velice mladá, konkrétně ve 20ti letech. Byla jsem otrávena svou služebnou. Na mudlovském předměstí mě měla služebná doprovodit o půlnoci o úplňku k altánku. Procházeli jsme úzkou cestičkou, a když jsme došli k altánku, služebná mi nabídla víno. Neodmítla jsem, a napila se. Zřejmě do toho poháru nalila jed, protože jsem ihned zkolabovala, a asi po minutě zemřela a na mne doléhalo měsíční světlo.
Moje povaha: Jsem velice milá, a skoro nic mě nerozhodí. Miluji knížky, a také hudbu. V životě jsem byla velice laskavá, spravedlivá a moudrá.
Kolej, do které jsem kdysi chodila: Chodívala jsem do Havraspáru
Potěší mne: Když se ke mě ostatní chovají tak, jako já k nim.
Nepotěší mne: Když někdo neporovná nebo zničí knížky z knihovny.
Jak vypadám: Za živa jsem měla hnědé vlasy, a zelené oči. Před smrtí jsem měla na sobě fialové šaty. A teď si to představte do šedivé barvy.

Eleanor Grey - Mrzimor

5. října 2013 v 22:48
Obecné informace o studentovi
Jméno a příjmení studenta: Eleanor Grey
Věk studenta: 15
Pohlaví: žena
Životopis: Narodila se dvěma mudlům v Londýně, kde také vyrůstala celý život. Její rodiče neměli už jiné děti a tak Eleanor věnovali veškerou starost a péči, kterou mohli. Eleanořin otec pracuje jako prodavač a její matka je vyhledávaná londýnská psycholožka. Eleanor neměla tušení, co je zač, než jí do okna v jejím pokoji narazila sova.
Povaha: Je docela milá a přátelská, ale má i svou stinnou stránku. Když se někdo posmívá jí nebo lidem, které má ráda, dokáže se ohradit. Když se s někým začne někdy hádat, většinou dotyčnému začne lézt po chvilce na nervy, protože je schopná hádat se celý den, dokud si nedokáže, že má pravdu. Někdy se vyžívá i v sarkastických poznámkách, ale ne moc často.

Vzhled
Výška: 165 cm
Postava: štíhlá
Vlasy: tmavě hnědé, skoro černé
Pleť: světlá
Oči: hvědé
Další informace:

Harmony Wilsonová - Havraspár

1. října 2013 v 20:57
Jméno a příjmení studenta:Harmony Wilsonová
Věk studenta:11
Pohlaví:dívka
Životopis:Narodila jsem se v Londýně. Moji rodiče jsou kouzelníci a moje rodina chodí celé generace do Nebelvíru.Mám mladší sestru Christine která podle předpokladu bude taky kouzelnice.
Povaha:Jsem milá a přátelská dívka. Někdy bývám bláznivá, ale jsem hodně citlivá.Mám moc ráda knihy a zvířata. Také mě baví sport xhtěla bych být hráčka famfrpálu (alespoň na škole).
Vzhled
Výška:143
Postava:hubená
Vlasy:špinavá blond, kudrnaté
Pleť:opálená
Oči:hnědé
Další informace:Jizva u pravého palce řízla jsem se o střep