Září 2013

Leslee Jane Moren - Havraspár

1. září 2013 v 15:01 1. ročník (2013/2014)
Obecné informace o studentovi
Jméno a příjmení studenta:Leslee Jane Moren
Věk studenta:11
Pohlaví:žena
Životopis:Leslee se narodila 25.4 2001 ve Francii kam se rodiče přestěhovali. Matka Suzane Moren je z půlky mudla a z půlky kouzelník. Její otec je čistokrevný kouzelník. Oba dva jsou bývalí bystrozorové .Matka teď pracuje v domácnosti a otec má malé knihkupectví v Londýně. Celá jejich rodina teď bydlí v Londýně v George St. 962. Do jejích 10 let ji matka učila sama osobně. Leslee měla od malička 2 sny:hrát famfrpál a stát se bystrozorem jako její rodiče a i babička s dědečkem(Mery a Hencoh Moren) a doufá, že se po nástupu na tuto školu její sny vyplní.
Povaha: Má vždy úsměv na tvářy,ale je velmi tvrdohlavá.Ráda hraje souteže a ráda vyhravá.Občas bere věci na lehkou váhu ale když už,tak se umí poprart s čímkoli.Je velice chytrá ale občas má karamboli.Lehko se naštve a má skolny k tomu aby (omluvte mi ten výraz) někomu dala do "huby".Jinak je ale velký pohodář.


Vzhled
Výška:148
Postava:Štihla(ale ne moc)
Vlasy:světle hnědé,po prsa
Pleť:tmavši,spiš lehce opálená(snadno se opalí)
Oči:hnědo,zeleno,tyrkysové
Další informace:ma pihu u levého oka.

David Johnson - Havraspár

1. září 2013 v 15:00 1. ročník (2013/2014)
Obecné informace o studentovi
Jméno a příjmení studenta: David Johnson
Věk studenta: 11 let
Pohlaví: Muž
Životopis: David Johnson je jeden ze dvou synů mudlovské rodiny Johnsnů,která žije v Londýně.Už od mala se u něho objevovali zvláštní schopnosti a u jeho bratra ne.Neměl žádné kamarády protože byl jiný.Narodil se 26.6.2001.Rád čte dobrodružné knihy a poslouchá rockovou hudbu.Nemá rád sport a kouzelníky kteří nenávidí mudly.
Povaha: Smysl pro humor,přátelský,hudební virtuoz,statečný,hodný,smutný.Hraje na elektryckou basu a kytaru.


Vzhled
Výška:149
Postava: hubený
Vlasy:Krátké černé
Pleť: Lehce opálená
Oči: Tmavě hnědé
Další informace:Jizva na levé tváři od prasklé struny na kytaře.

Příjezd do Bradavic

1. září 2013 v 14:45
*přesně ve 15:00 Bradavický expres dojede na nádraží v Prasinkách, starší studenti nastupují do kočárů taženými testrály, které však většina nevidí. Všichni se dopraví do Velké síně na Zahajovací hodtinu* Prváci ke mně! *rozhlehne se po nádraží silný hlas velkého muže* A taky.. *odmlčí se* Teďkonc poplujeme na loďkách přes jezero k hradu! Tam vás předam profesorce Greyovej. Doufam, že nikdo z vás nemá mořskou nemoc nebo se nebojí vody. *Poslední větu si spíš ale zamumlá pro sebe. Pak zkontroluje, jestli jsou všichni, odvede je k jezeru a všichni se dopraví lodičkami do Vstupní síně, kde na ně čeká profesorka Greyová*