Duben 2013

Hrůzné útoky

26. dubna 2013 v 17:28 Denní Věštec
Dnes v časných ranních hodinách byla napadena neznámou kouzelnickou skupinou menší - z více jak poloviny kouzelnické - městečko na jihu Skotska. Následovaly v krátkém sledu útoky na další města po celém britské království - jak na kouzelnické, tak i mudlovksé komunity. Všechny tyto útoky spojuje podpis oné skupiny, uprostřed náměstí či návsi zanechali na zemi jasně hořící modrý plamen, který ze vzduchu vypadá jako boží oko.

Založení školy

26. dubna 2013 v 16:55 Nástěnka


*pod plakátem je připíchnutý ještě jeden lístek, kde je velkým písmem napsáno* Ples je přesunut na 1. června!

NON-RPG: Vše se bude odehrávat ve speciální místnosti (= článku) od 18:00. Víme, že tam půjdou i ostatní postavy, proto bychom je chtěli poprosti, zda by se nemohli obléknout v barvách své bývalé koleje. Pokud Bradavice nenavštěvovali, jejich barvou bude fialová.

Carolyn McKeeran - Zmijozel

23. dubna 2013 v 16:05 6. ročník (2008/2009)
Obecné informace o studentovi
Jméno a příjmení studenta: Carolyn McKeeran
Věk studenta: 15
Pohlaví: žena
Životopis: Carolyn se narodila začátkem května roku devadesát sedm - přesněji to byl již pátý den v tomto měsíci. Již od mala jí ovšem její rodiče - Thomas a Gabriele McKeeranovi - oslovovali jako Lyn, a proto na své celé jméno neslyší. Když jí bylo deset let, na konci července jí přišla pozvánka do Bradavic. Bohužel kvůli zdravotním problémům nemohla do školy nastoupit a celých následujících pět let se učila doma. V poslední době se ale její stav o mnoho zlepšil a ona díky tomu mohla nastoupit do školy, aby si udělala zkoušky NKÚ a následně i OVCE.
Povaha: Kvůli její domácí výuce je Lyn spíše uzavřená dívka, jejíž důvěru si budete získávat horko těžko. Když si něco zamane, jde si za svým cílem tak dlouho, dokud ho nedosáhne. Můžete u ní zpozorovat i takovou příjemnou inteligenci, která není všem na obtíž - spíše naopak. Ovšem ve skrytu duše je to velice citlivá dívka, která se zajímá o své nejbližší přátelé. Mezi její záliby patří hra na housle či malování. Ráda si také přečte nějakou tu zajímavou knížku, ale že by byla nějaký velký knihomol, se říci nedá.
Vzhled
Výška: 175 cm
Postava: štíhlá s částečně vyvinutými ženskými křivkami
Vlasy: hnědé
Pleť: lehce opálená
Oči: modré


Bella Warnerg - školnice

23. dubna 2013 v 14:22
Celé jméno: Bella Warnerg
Věk: 25 let
Pohlaví: ženské
Pozice na škole: školnice
Životopis: Bella se narodila v Paříži. Oba její rodiče byli čistokrevní kouzelníci. Její matka chtěla, aby studovala v Krásnohůlkách a otec zase chtěl, aby byla v Bradavicích ve Zmijozelu. Bella se nakonec rozhodla, že vystuduje Krásnohůlky a poté bude pracovat v Bradavicích. Jak se rozhodla,tak také učinila. Jakmile Krásnohůky dostudovala, začala tam učit Létání. Když jí bylo 25 let, rozhodla se, že splní otcovo přání a začne pracovat v Bradavicích. Se svým přítelem se odstěhovala do Londýna a rozhodla se ucházet o místo školnice.
Povaha zaměstnance: Bella je ochotná, milá a kamarádská mladá dáma. Avšak když jí něco vadí, dokáže být pěkné zlá a neochotná.

Vzhled zaměstnance
Výška: 181 cm
Váha: 60 kg
Vlasy: dlouhé, vlnité a blond
Pleť: Světlá
Oči: Pomněnkově modré
Další informace: Bella má piercing v uchu.

Aria J. Rodriguez - Mrzimor

22. dubna 2013 v 22:04
Jméno a příjmení studenta: Aria Jessica Rodriguez
Věk studenta: 17
Pohlaví: žena
Životopis: Aria se narodila v Anglii do čistokrevné rodiny. Je jedináček a její rodiče si jí proto velice hýčkají. Její otec pracuje na ministerstvu kouzel. Maminka kouzlení příliš neuznává, i když je sama kouzelnice a raději se věnuje mudlům, kteří jí fascinují. Ariu zase fascinuje život nadpřirozených bytostí a je s nimi úzce spjatá. Také miluje zvířata, nejvíce vlky a psy. Její kouzelnické schopnosti se u ní začaly projevovat krátce po tom, co se s rodiči přestěhovala do Ameriky, do Kalifornie. Tehdy jí bylo kolem 5 let. Když jí bylo 15, sama se přestěhovala zpět do Londýna, jelikož už nemohla déle vydržet pobyt se svými rodiči. Také se o nich nerada baví, protože jí dávají na její nároky málo volnosti, kterou ona přímo vyžaduje. Miluje vodu (i když na své vlasy nedá dopustit), protoe si v ní připadá svobodná a ráda surfuje.
Povaha: Aria není plachá, spíš naopak. Ráda je středem pozornosti a většinou se jí pozornosti dostává - od rodičů. Což není zrovna to, co by chtěla. Navzdory tomu, že jí rodiče tolik rozmazlují překvapivě není rozmazlená skoro vůbec a dá se s ní normálně bavit ( i když občas může působit trochu pyšně). Je si vědoma toho, jak jí rodiče rozmazlují a stydí se za to - proto o rodičích nemluví ráda. Jde si tvrdě za svým cílem, dokud nedostane, co chce. Je trochu paličatá a říká věci na rovinu. Je taky docela odvážná a ráda zkouší nové věci. Je nebojácná, i když se najdou věci, které jí přivedou do úzkých, najde způsob jak z nich vybruslit se vztyčenou hlavou. Když je na někoho naštvaná, ukáže dotyčnému, že dovede být taky drsná a nekompromisní. Je někdy ale docela těžké se k ní probojovat, ale když se k ní někdo dostane, dokáže být přátelská, milá a ráda poradí nebo pomůže.

Vzhled
Výška: 173 cm
Postava: štíhlá (ale ne vychrtlá), spíše vyspělejší
Vlasy: blonďaté (občas si je obarví na brunetu nebo špinavou blond, ale přírodní jsou blonďaté), natočené (občas rovné - prostě, jak se jí zachce)
Pleť: snědá
Oči: hluboké, hnědé až černé, a poměrně veliké (ale ne vykulené)
Další informace: piercing v pupíku, ráda si výraznějšími barvami maluje především rty, ráda nosí náušnice a jiné doplňky, takže občas, když jde po chodbách, malinko chrastí

Lucy A. Faunová - Mrzimor

21. dubna 2013 v 21:49 5. ročník (2009/2010)
Obecné informace o studentovi:
Jméno a příjmení studenta: Lucy Anne Faunová
Věk studenta: 14 let
Pohlaví: ženské
Životopis: Lucy se narodila v čistě kouzelnické rodině. S Davidem Faunem a Juliette Faunovou, svými rodiči, a se svou sestrou Melanie a bratrem Peterem žije v kouzelnické části Londýna. Její otec patřil do Havraspáru, matka do Mrzimoru, Melanie, která zrovna skončila školu, patřila taktéž do Mrzimoru a Peter se dočká Bradavic až příští rok. Lucy měla ze Zařazování strach - cítila, že nikdy nebude patřit do dobráckého Mrzimoru ani moudrého Havraspáru. Naštěstí se vše v první den v Bradavicích vyjasnilo a ona mezi své docela dobře zapadla. Někdy sice trochu pochybovala o rozhodnutí Moudrého klobouku, ale vždy ho plně respektovala. Juliette Faunová pracuje na Ministerstvu kouzel, odbor pro Mezinárodní kouzelnickou spolupráci, David Fauna zase prodává košťata v jednom známém obchodě, proto také mohl sehnat Lucy tak úžasné koště.

Povaha: Lucy je všímavá dívka, která dává pozor pouze ve svých oblíbených předmětech. Když se pro něco rozhodne, je připravená dotáhnout to do konce. Nemůže skrývat škodolibou radost, kterou má, když se někomu něco nedaří - dokáže však být i lítostivá. Nedokáže jí nic rozházet a i kdyby jí někdo urážel, ona se bude jen sladce usmívat, jelikož ví, že to útočícího dopálí ještě víc. Většinou se však hádkám vyhýbá - nemá je moc v lásce. Nerada ukazuje na veřejnosti, že je smutná nebo podobně. Když se jí někdo s něčím svěří, vždy si to nechá jen pro sebe. Snaží se působit mile a vlídně, ale ne vždy se jí to podaří. Miluje čtení a ráda se učí různá kouzla dopředu.

Vzhled:
Výška: 160 cm
Postava: štíhlá, avšak ne vychrtlá
Vlasy: tmavě hnědé,nezkrotně kudrnaté, po prsa dlouhé
Pleť: snědá
Oči: světle hnědé, spíše do jantarové (někdy se může zdát,že má kočičí pohled)

Alex Jayson Parker - praktikant

20. dubna 2013 v 15:20
Jméno: Alex Jayson Parker
Věk:19 let
Pohlaví: Muž
Životopis: Narodil se v Americe, ve státě Lousiana. Před rokem mu zemřeli rodiče, do Bradavic už chodil když byl mladší ale pak právě kvůli smrti rodičů studia přerušil, aby se postaral o své mladší sourozence, jelikož Alex je ze sourozenců nejstarší. Jeho snem je být profesorem a tak přišel do Bradavic na praxi.
Povaha: Alex si s ničím moc neláme hlavu, jedná nerozvážně. Je poměrně nezodpovědný, je zvyklý nenést za svoje činy žadné následky. Nerad se váže,nikoho si nepouští k tělu. Miluje jen svojí rodinu. Je nedůvěřivý, holky střída jednu za druhou, na vztahy moc není. Často lže a není moc upřímný. Když mu na tom člověku ale záleží, úplně se změní(to se moc často nestává. Alex je také romantický, ale tuto vlastnost moc často nedává najevo. Občas si zajde zaběhat a nebo si zajde do posilovny. Není namyšlený, ani rozmazlený takže je skoro úplný opak jeho sestry Steph.

Vzhled: Alex je vysoký, pohledný a má výrazné rysy.
Postava: Má svalnatou, sportovní postavu.
Vlasy: Hnědé,kratké, nosí je rozcuchané.
Pleť: Snědá
Oči: Modro-zelené
Další informace: Pár tetování, z nichž nejdůležitější je pro něj to na zápěstí, kde má datumy narození jeho rodičů a sourozencůStephanie Rebecca Amber Parker - Zmijozel

17. dubna 2013 v 16:12 7. ročník (2007/2008)
Jméno: Stephanie Rebecca Amber Parker
Věk: 16let
Pohlaví: Žena
Životopis: Stephanie, dívka slyšící i na: Becca,Steph(Amber jí říkají jen doma) se narodila v Americké Louisiane 9.3.1997. Pochazí z velké rodiny, vyrůstala s dalšími čtyřmi sourozenci. Před rokem přišla o oba rodiče při autonehodě. Po rodičích zůstalo tedy pět dětí, z nichž plnoletý byl jen její starší bratr, který se o Steph i další sourozence stará.
Povaha: Steph si je vědoma toho, že je hezká a je hodně zahleděná do sebe. Vadí jí, když není středem pozornosti. Je malinko namyšlená, Pochazí z bohaté rodiny, od malička je zvyklá že dostane přesně to, co chce takže je i celkem rozmazlená. Steph je upřímná, někdy až moc a umí si prosadit vlastní názor. Jinak je velice komunikativní,přatelská, milá,ráda se seznamuje s novými lidmi. Mnohdy umí být hodně protivná a po své matce zdědila paličatost. Má proste svojí hlavu a když si něco usmyslí, nenechá si do toho kecat. Jinak je hodně ambiciozní a cílevědomá. Dáva si vysoké cíle, kterých hodlá dosáhnout za každou cenu. Když může, tak pomůže. Ráda sportuje, udržuje si pěknou postavu ve fitku,nebo si jde prostě zaběhat. Miluje nákupy, za oblečení a doplňky utrácí neskutečný majlant peněz.

Vzhled
Výška: 168cm
Postava: Steph má postavu, kterou by jí mohla závidět kde jaká modelka. Její postavě dominují krásné, dlouhé nohy.
Vlasy: Má dlouhé vlasy, které nosí buď rozpuštěné nebo sepnuté do culíku. Mají růžovo-fialovou barvu. Často si vlasy barví. Vlasy jsou její pýle. Kdo jí sáhne na vlasy, je na místě mrtvý.
Pleť: Snědá
Oči: Oči má tmavě kaštanově hnědé
Další informace: Na zápěstí má malé tetování s datumy narození její rodičů a sourozenců. Má bílé rovné zuby a roztomilý úsměv.


Scarlett Matthews - Mrzimor

16. dubna 2013 v 15:23
Obecné informace o studentovi
Jméno a příjmení studenta: Scarlett Matthews
Věk studenta: 17
Pohlaví: Žena
Životopis: Scarlett se narodila v Londýně, kde celý svůj život bydlela s rodičema, kočkou a psem. Její rodiče jsou oba kouzelníci, takže pochází z čistokrevné rodiny. Nemá žádné sourozence. Jako malá si tedy musela vystačit sama, ale později si našla pár kamarádů, takže zapadla i do společnosti. Když se u ní projevily schopnosti, její rodiče byly nadšení.
Povaha: Scarlett je milá, ale trochu nedůvěřivá. Ráda kreslí a když jí nikdo neslyší, tak si i zazpívá. I přes nedůvěřivost k ostatním se ale ráda baví. Je trochu drzá a když jí někdo říká, co má dělat, tak je až výbušná, protože to nemá ráda.


Vzhled
Výška: 168 cm
Postava: Štíhlá
Vlasy: Růžové, přírodní - blond.
Pleť: Světlá, až trochu bledá
Oči: Hnědé
Další informace: piercing v jazyku a pár malých tetováníKitai Davies - Havraspár

13. dubna 2013 v 18:46 4. ročník (2010/2011)
Obecné informace o studentovi
Jméno a příjmení studenta: Kitai Daviesová
Věk studenta: 13 let
Pohlaví: Žena
Životopis: Kitai přišla na svět 16. července v roce 1999 v jedné londýnské nemocnici. Narodila se do čistě mudlovské rodiny, kde o existenci kouzel neměl nikdo ani ponětí a žilo se normálním životem. Její otec, James Davies, vlastní obchod s hudebními nástroji, je vlastně takový hlavní živitel rodiny. Kitaina matka Nancy se občasně chopí nějaké právnické příležitosti, ale většinou se stará o své potomstvo - teď už jen pětiletou Annie. U Kit se nadání pro kouzla projevilo, když jí bylo pět let - prostě pohybovala věcmi, aniž by se jich dotýkala. Protože nevěděla, co dělá, bylo nemožné zabránit jí, aby kouzlila i před mudly. Ostatní děti se jí začaly bát a stranily se jí. Kitai nechápala proč a zezačátku kvůli tomu dost trpěla. Když jako šestiletá přešla na základku, moc lidí se s ní nebavilo a i těch pár se k ní brzy otočilo zády a tak se z ní stala taková tichá šedá myška. Její nadpřirozené schopnosti se projevily pokaždé, když s ní zmítaly nějaké silné emoce - bála se, byla naštvaná. Někdy okolo třetí třídy se s celou rodinou odstěhovala do amerického Maine. Když dosáhla jedenácti let, pozvali ji do tamější kouzelnické školy, kam po dlouhém přesvědčování rodičů odjela. Ve škole měla vcelku dobrý prospěch, na to, že o kouzlech do té doby nic nevěděla. V polovině třetího ročníku se stěhovali zpátky do Velké Británie, kvůli čemuž Kitai přestoupila do Bradavic.
Povaha: Kitai je vcelku milá holka, co se prakticky pořád usmívá a rychle navazuje nové známosti. Není vznětlivé povahy, takže naštvat ji bývá těžké. Je hodně oddaná a věrná, o to hůř pak snáší rozchody a tak. Někomu může připadat jako člověk, co má život bez problémů, což je částečně pravda - když se někde vyskytne problém, většinou ho prostě ignoruje. Je docela otevřená a přátelská, ale ne naivní. Není strašpytel, ale že by se po hlavě vrhala do nebezpečí se o ní říct nedá - teda pokud zrovna nebrání něco, na čem jí doopravdy záleží. Zbožňuje zvířata, jako jsou psi, kočky a sovy. Sama vlastní malé kotě a sovičku.

Vzhled
Výška: něco pod 160 centimetrů
Pleť: vcelku světlá, nikdy se neopálí
Oči: tmavě modré, dlouhé řasy, řasenka a černé oční linky
Vlasy: převažuje blond, ale část má obarvenou na vzor leopardí kůže; dlouhé přibližně do půlky zad; emo styl
Postava: štíhlá, vcelku atraktivní a vyspělejší
Další informace: rovné a bílé zuby, strašně roztomilý úsměv; na rukách jí věčně chrastí tuna náramků


Jessica Ray Loxx - Nebelvír

6. dubna 2013 v 9:32
Obecné informace o studentovi
Jméno a příjmení studenta: Jessica Ray Loxx
Věk studenta: 17 let
Pohlaví: Žena
Životopis: Narodila se v Irsku kde zůstala do svých 5 let do té doby než zjistila že je čarodějka. Poté co zabili její rodiče se odstěhovala ke svému staršímu bratrovi, který je také čaroděj do Londýna. A ten jí přihlásil na Bradavickou školu. Od té doby na tuto školu chodí.
Povaha: Je milá, ale hodně samotářská. Hodně věří ostatní, většinou se beznadějně zamilovává a ráda čte knihy. Ráda se směje a píše ''malé'' povídky z svého života. Naslouchá učitelům a ráda se i učí.

Vzhled
Výška: 175 cm
Postava: Hubená
Vlasy: Blondýnka
Pleť: Čistá, narůžovělá
Oči: Modré


Elizabeth Philips - Mrzimor

6. dubna 2013 v 9:29 2. ročník (2012/2013)
Jméno a přijmení studenta: Elizabeth Philips
Věk studenta: 11 let
Pohlaví: Žena
Životopis: Elizabeth pochází s Anglie, konkrétně z Londýna, hlavního města Velké Británie. Narozena je 2. 10. 2002.
Je z rodiny smíšené, tedy matka byla čarodějka a otec mudla. Otec pracuje v jedné ze škol v Londýně jako učitel francouzštiny a historie. Matka se učila na Bradavické škole. Má dva sourozence, starší sestru Kathleen a mladšího bratra Austina. Austinovi je nyní 6 let a Kathleen 16, avšak ani jeden z nich není kouzelník. Když byla malá, nikdy se u ní neprojevily známky nadpřirozenosti nebo magie, avšak často měla dobrý odhad na myšlení jiných. Dokud nepřišel z Bradavické školy onen dopis, žila jako všechny ostatní normální děti.

Povaha: Elizabeth je celkem společenská dívka, která by se snad nejradši bavila úplně s každým. Ráda se seznamuje a navazuje nové kontakty.Kdykoliv vidí, že se někomu něco nedaří, okamžitě k němu přiběhne a snaží se mu všelijak pomoci. Je ochotná a přátelská, avšak i ona sama má někdy chvíle, kdy si nejradši zaleze někam do kouta a jen tak se poflakuje. Ráda je někde se svými vrstevníky nebo si jen tak čte. Také jí baví hraní nějakých stolních her, jako třeba "Člověče, nezlob se" nebo "Dáma". K jejím oblíbeným také patří šachy, avšak jí nějak moc nejdou. Nejde jí o vítězství, jde jí o zábavu, což je v podstatě i její heslo- Neberte život moc vážně, stejně z něj nevyváznete živi. Není to však ta dívka, které je všechno jedno a problémy řeší tak, že dělá, že nejsou. Kdykoliv se vyskytne nějaký problém, Elizabeth se k němu staví čelem.

Vzhled
Výška: 144 centimetrů
Postava: Vysoká, hubená
Vlasy: Černé, vlnité, sahají po hrudník.
Pleť: Snědá
Oči: Hnědé
Další informace: Na pravé straně krku má jizvu. Ruce má téměř pihaté, avšak nejsou moc vidět. Jednu pihu má také napravo od nosu.

Locika Windsor - Zmijozel

5. dubna 2013 v 6:43

Jméno a příjmení: Locika Windsor
Věk: 17
Pohlaví: Žena
Životopis: Narodila se Christianovi a Katherine Windsorovým v hrabství Kent. Otec pracuje na odboru záhad a matka je doma s mladší dcerou Emmou. Přestože rodina žije v Kentu, Locika se před začátkem sedmého ročníku v Bradavicích přestěhovala do Londýna. Její rodina je hrdá na svůj čistokrevný původ a už odmalička vštěpovali svým dcerám úctu k jejich rodu.
Povaha: Locika je inteligentní a velmi ctižádostivá čarodějka. Díky vlivu své rodiny nemá moc ráda mudly a uznává spíše čistokrevné čaroděje. Pokud se ale setká s cizí namyšleností, nerozlišuje čistokrevnost a naplno řekne svůj názor. Tvrdě si jde za svým cílem. Je dost pomstychtivá. Když jí někdo ublíží, oplatí mu to stokrát hůř. Na druhou stranu, pro ty, které miluje, je schopna obětovat život. V tomhle ohledu je ale dost opatrná a do svého srdce nepustí jen tak někoho.

Vzhled
Výška: 170 cm
Postava: Štíhlá s hezky tvarovanými křivkami
Vlasy: Dlouhé blond asi do půlky zad
Pleť: Světlá
Oči: Zářivě zelené