Březen 2013

Noah Christensen - Zmijozel

23. března 2013 v 15:41
Jméno a příjmení studenta: Noah Christensen
Věk studenta: 17 let
Pohlaví: muž
Životopis: Narodil se dvěma mudlům v malém mestečku ve Walesu, kde vyrůstal až do svých deseti let. Potom jeho matka zemřela při autonehodě, kterou způsobil jeho otec, který se přes nehodu nikdy nepřenesl. Odstěhoval se s Noahem do Brightonu v Anglii a začali tu nový život.
Povaha: Je přátelský, ale často se nechá lehce vyprovokovat kvůli úpným blbostem a tím se dostává často do rvaček.

Vzhled
Výška: 188 cm
Postava: štíhlá, svalnatá, vysoká
Vlasy: černé
Pleť: bledá
Oči: modrošedé

Alison Casey - Mrzimor

23. března 2013 v 11:20 7. ročník (2007/2008)
Jméno a příjmení studenta: Alison Casey
Věk studenta: 16
Pohlaví: žena
Životopis: Alison původně pochází z Austrálie, kde vyrůstala až do svých 10 let. Pak se kvůli škole odstěhovala na skotskou vysočinu, kam za ní i přiletěla bradavická sova.
Povaha: Alison je milá, odná, snadno si nachází přátele. Ráda se směje, čte knihy, zpívá a tráví čas s kamarády. Má permanentně vysmátou náladu. Někdy ale reaguje trochu přehnaně a afektovaně.

Vzhled
Výška: 173 cm
Postava: vysoká, štíhlá
Vlasy: dlouhé, husté, černé, krepaté
Pleť: trošku tmavší
Oči: hnědé

Deny Welley - Havraspár

18. března 2013 v 19:02
Jméno a příjmení studenta: Deny Welley
Věk studenta: 17 let
Pohlaví: muž
Životopis: Narodil se v malém městě poblíž Los Angeles. Do školy dojížděl právě do Los Angeles. Rodiče se mu zabili při autonehodě, a tak ho vychovávají prarodiče. Nemá žádné sourozence a ani nikdy nechtěl. Jeho kouzelnické schopnosti se u něj začaly projevovat až kolem puberty, takže do té doby byli všichni v očekávání.
Povaha: Má nutkavou potřebu být frajer. Rád se předvádí (obzvlášť před holkama) a to často! Jinak je to dobrej kámoš! A když už s nějakou holkou chodí, většinou je jí věrný.

Vzhled
Výška: 181 cm
Postava: štíhlý, vypracované svaly
Vlasy: hnědé, krátce zastřižené
Pleť: opálená
Oči: medové
Další informace: občas, když se neoholí, má knírek a bradku.

Hayley Bradshaw - Havraspár

18. března 2013 v 19:00
Jméno a příjmení studenta: Hayley Bradshaw
Věk studenta: 17 let
Pohlaví: žena
Životopis: Hayley se narodila v Paříži. Její rodiče jsou nyní rozvedení už 5 let. Hayley má ještě mladšího brášku, kterému je 10 let a také očekává dopis z Bradavic. U Hayley se začaly její kouzelnické schopnosti projevovat velice brzy, ale nedala na sobě nic znát a proto se s dětmi kamarádila pořád. Její babička, která dnes už nežije, se jí hodně věnovala, a proto pro ni Hayley někdy truchlí.
Povaha: Hayley je přátelská, milá, rychle pozná nové lidi a snadno si nachází přátele, má smysl pro humor. Je taky hodně střeštěná :) Teď k jejím zápornějším vlastnostem.. Někdy se nedokáže dlouho soustředit na určitou věc, občas je výbušná. No a taky občas neumí zůstat na jednom místě (třeba u kluků).

Vzhled
Výška: 172 cm
Postava: štíhlá, ale má trošičku objemnější zadek a větší vnady
Vlasy: bruneta, má rovné vlasy přibližně k úrovni prsů, vlasy si občas natočí, má patku
Pleť: trochu tmavší, bronzová
Oči: modré
Další informace: má mateřské znaménko na pravém rameni, má piercing v pupíku (azurový kamínek)

Jennifer Parker - Zmijozel

18. března 2013 v 11:12 5. ročník (2009/2010)
Jméno a příjmení studenta: Jennifer Parker
Věk studenta: 14
Pohlaví: žena
Životopis: Jennifer se narodila 26.4. 1998 v Londýně. Její rodiče jsou oba kouzelníci, matka vlastní obchod s učebnicemi v Příčné ulici, otec je bystrozor. Má o šest let mladšího bratra Jamieho, u kterého se začínají projevovat kouzelnické schopnosti. Už od malička se učila doma, ale má i přátele mezi mudly, protože chodila do dramatického kroužku.
Povaha: Jennifer je přátelská, hodná a ráda se učí nové věci. Ráda sportuje a hraje kolektivní hry. Mezi její záporné vlastnosti patří občasná naivita a dramatičnost.

Vzhled
Výška: 161 cm
Postava: štíhlá až hubená
Vlasy: zlatavě hnědá barva, rovné, dlouhé
Pleť: světlá s broskvovým nádechem
Oči: zelené
Další informace: na levé ruce má jizvu, protože jí pokousal pes

Norah Payne - Havraspár

13. března 2013 v 7:00 7. ročník (2007/2008)
Jméno a příjmení studenta: Norah Payne
Věk studenta: 16
Pohlaví: žena
Životopis: Norah se narodila v Americkém státě Maine 5.7.1996. S rodiči žila v Americe do svých šesti let, kdy se přestěhovali do Londýna, protože tam její otec Harold Payne našel dobře placenou práci na ministerstvu kouzel. Ve svých jedenácti letech obdržela současně dopis z Bradavic a z Krásnohůlek (její matka je původem francouzka). Po dlouhém váhání se rozhodla pro Krásnohůlky. Kvůli tomu, že nedopatřením vyhodila do vzduchu svoji spolužačku, která byla těžce zraněná byla vyloučena a zázrakem se jí podařilo dostat se do Bradavic. Možná jí trošku pomohl vlivný otec na ministerstvu. Kdo ví.
Její matka Blaire, moták z čistokrevné kouzelnické rodiny, momentálně nepracuje a stará se o Nořinu tříletou sestru Viennu.
Povaha: Norah je odhodlaná dívka se silným charakterem. Je ambiciózní a velice pracovitá. Má nepříjemnou vlastnost být občas až moc upřímná. Je velice společenská a obča přitahuje průšvihy.

Vzhled
Výška: 173cm
Postava: štíhlá
Vlasy: blond
Pleť: světlá
Oči: zelené
Další informace: -Návrat

11. března 2013 v 21:20 NON-RPG
Je to necelý měsíc, co jsem se vzdala zdejšího adminství a pravděpodobně to vypadalo, že se už k této funkci už nevrátím. Ale celou tu dobu, co zde byly ty dvě adminky, kterým jsem to předala, vidím, jak to tady celé upadá. Bylo mi velice líto, když jsem viděla, jak tady ničí něco, na čem jsem dělala více jak rok a půl. A to není krátká doba, to musí uznat každý. Za tu dobu jsem zde vybudovala silné zázemí pro všechny hráče a mrzí mě, když vidím, jak to tady dopadá.

Po dlouhém váhání jsem se rozhodla, že se vrátím. Bylo to těžké rozhodnutí, protože už nemám tolik volného času, jako jsem mívala dříve. Naštěstí jedna dobrá kamarádka se nabídla, že mi s tím pomůže. Tím bych jí chtěla poděkovat.

Doufám, že tato hra bude prosperovat a nabízet zábavu a útočiště všem, kdo o to budou mít jen malinký zájem.

Váš oddaný staronový BC tým

V RPG pokračujte v předchozím článku

Christin Lebocová- Nebelvír

11. března 2013 v 20:49 2. ročník (2012/2013)
Jméno a příjmení studenta: Christin Lebocová
Věk studenta:11 rokov
Pohlaví:Ženské
Životopis: Christin se narodila části Británie zvané Wales v městě Cardiff. Datum narození připadl na 11. listopad.2001. Její rodiče jsou mudlové, matka pracuje v místní nemocnici a otec jako zachránar. Má o 5 let mladšího bratra Bedřich, který kouzelník ovšem není. Již od malička se u ní projevovala náhodná magie, a proto se s ní ostatní děti nebavily. Po troch letech trápení na základní škole se rodiče rozhodli, že jí najmou domácího učitele. Takto to probíhalo až do té doby, co jí o prázdninách jejího 10. roku života nepřišel dopis z Bradavické školy čar a kouzel.
Povaha: Christin je velmi tichá dívka, která se nerada projevuje na veřejnosti. Kvůli její stydlivosti si špatně nachází přátelé. Ovšem pokud ses s ní někdo začne bavit, po nějakém čase dostane možnost zjistit, že je to dívka, která se velmi ráda usmívá. Mezi její záliby patří knihy jakéhokoliv druhu. Christin je športovní typ. Ano, ráda si zahraje nějakou hru s loptami.

Vzhled:
Výška:157 cm
Postava:Chudá
Vlasy:Hnedé,rovne až po plecia
Pleť: Kremová
Oči:Hnedé
Další informace: Jízva na lici


Angelika McGregorová- Havraspár

10. března 2013 v 17:28 2. ročník (2012/2013)
Jméno a přijímení studenta: Angelika McGregorová
Věk studenta: 11
Pohlaví: žena
Životopis: Poprvé jsem začala mít čarodějné schopnosti asi v 5 letech, začala jsem levitovat a z rukou jsem vyčarovala ohnivou kouli. Mám mladší sestru Beatrice, které je 8 let, za tři roky bude studovat jako já na téhle škole. Rodiče Monica a Charles jsou mudlové a pracují jako zubaři.

Povaha: optimista, melancholik, introvert

Výška: 142cm
Postava: šťíhlá
Vlasy: blond s ružovým melírem
Pleť: bílá
Oči: zeleno-modré


Aneta Nová - Mrzimor

5. března 2013 v 21:22 4. ročník (2010/2011)
Jméno a příjmení studenta: Aneta Nová
Věk studenta: 13 let
Pohlaví: žena
Životopis: Narodila se v okolí Prahy v Krči. Datum narození připadlo na 9.7.1998.Její matka pracuje v domácnosti a stejně jako její otec , který pracuje ve fabrice, je mudla. Má bratra Františka - dvojče,který ovšem také není kouzelník. Aneta vedla docela normální život až do dne kdy se u ní začali projevovat zvláštní magické schopnosti.Nedlouho poté (v 11 letech ) přišel dopis z Bradavické školy čar a kouzel.
Povaha:Jsem velmi společenská, ale občas pesimistická,ačkoliv mám ráda barvy a vždy stojím na straně dobra.Zajímám se o tanec a plavání. Myslím si sobě, že jsem kamarádská a ochotná pomoci druhému.
Vzhled
Výška:159 cm
Postava: velmi štíhlá
Vlasy:černá,lehce vlnité,dlouhé na ramena
Pleť: lehce opálená
Oči: modré
Další informace: na levém rameni mateřské znaménko v podobě jizvy.
Nastupuje do 3.ročníku!!

Catherine Bael- knihovnice

3. března 2013 v 14:58
Bradavice
Celé jméno zaměstnance: Catherine Bael
Věk: 37
Pohlaví: žena
Pozice na škole: knihovnice
Životopis: Catherine se narodila v Americe. Její matka byla čarodějka a otec mudla. Vystudovala tamější školu pro kouzelníky a poté se stala učitelkou. Narodila se jí dcera a vdala se, ale brzy se rozvedla. Do Anglie se přestěhovala, kvůli svému momentálnímu příteli a protože chtěla nadále pracovat ve škole, rozhodla se ucházet o místo knihovnice na Bradavické škole.
Povaha zaměstnance: Je milá a ochotná, ale také dokáže být dost nepříjemná, když se jí něco nelíbí. Je perfekcionistka a nesnese, když se jí něco nedaří.
Vzhled zaměstnance
Výška: 170 cm
Váha: 60 kg
Vlasy (délka, typ, barva…) : krátké blond, lehce vlnité
Pleť (zabarvení) : světlá
Oči (barva) : světle modro-šedé

Lily G. Patilová- Havraspár

2. března 2013 v 12:13 2. ročník (2012/2013)
Jméno a příjmení: Lily G. Patilová
Věk: 11 let
Pohlaví: ženské
Životopis: Lily se narodila v Londýně datum narození je 21.listopadu. Matka je čarodějka a otec mudla. Otec je zubař a matka pracuje na ministerstvu kouzel. Lily má dva další sourozence, staršího bratra Ronalda, který je v 5.ročníku v Bradavicích. Pak má mladší sestru Giny které je 10 let. Už od sedmi se u Lily projevovala magie naštěstí poznala stejnou holčičku takže jí to nevadilo (ostatní děti se jim smály). Když jí v 11 letech dostala dopis z Bradavické školy čar a kouzel mohla se radostí pominout. Od té doby se tam hrozně těší. Ráda se učí a je moc chytrá. Učení jí jde samo.
Povaha: Lily je milá, přátelská, moc houževnatá, má smysl pro humor, ale je trochu stydlivá a vždy dosáhne čeho chce

Výška: 148 cm
Postava: hubená
Vlasy: blonďaté, vlnité, dlouhé do půlky zad
Pleť: lehce opálená
Oči: světle modré
Další informace: Jizva na noze od psa, chodí vzpřímeně a nemůže za den sníst moc vitamínu C