Únor 2013

Agnes Aislin Prevett- Zmijozel

24. února 2013 v 17:47 6. ročník (2008/2009)
Obecné informace o studentovi:
Jméno a příjmení studenta: Agnes Aislin Prevett
Věk studenta: 15
Pohlaví: Žena
Životopis: Agnes se narodila do čistokrevné kouzelnického rodu. Popravdě nejsou úplně čistokrevní, to je v této době samozřejmě skoro nemožné. Ale rádi prohlašují, že do čistokrevného rodu patří.
Agnes, což je docela logické, byla vychována jen v kouzelnickém světě a mudlovký skoro vůbec nezná. Takže se jí ani nesnažte něco z mudlovského světa vysvětlovat, stejně to nepochopí (mohla by, ale nechce) a navíc jí to ani není milé. Každý ví, jak čistokrevní kouzelníci viděli ve svých očích mudly.
Takže Agnes se narodila 24. 12. Říká se, že to byla přesně o půlnoci a že sestřička po jejím narození řekla: "Z ní vyroste velká kouzelnice!". Prý se tohle vážně stalo. Kdo ví. Ovšem nedalo by se říct, že start do jejího nového života by byl kdovíjakým úspěchem. Narodila se dříve, než měla. Díky ale skvělé kouzelnické technice a všem vymoženostem by to snad ani nemusel být velký problém. Snad.
Agnes rostla a chováním byla stejná jako spousty jiných dětí.
Bydlí v Liverpoolu. Takže když na Vás promluví, určitě hned uslyšíte Liverpoolskou řeč. Žije tam se svou matkou Elizabeth za svobodna Hallovou a otcem Klausem Prevettem. Agnes je jedináček. Prozatím.
Agnes má spousty podivných příbuzných, o kterých se vždy snaží zjistit nějaké tajemství.

Povaha: Kromě toho že špehuje všechny okolo a kromě všech těch záporných vlastností, které si za chvíli přečtete má i spoustu dobrých vlastností. Ale jinak je náladová,
výbušná, arogantní a houževnatá. Někdy snad sobecká. Zlomyslná,
darebácká, tvrdohlavá a lehkomyslná. Taky není nijak zvlášť
spravedlivá. Ale není nijak zvlášť prolhaná (občas zalže, ale to
každý). Nesnáší úzkoprsé lidi.
Agnes je ale samozřejmě i hodná. Tedy spíše na některé výjimky je hodná. Spíše jen na malinkou hrstku lidí, kteří ji v životě budou někdy užiteční.


Vzhled
Výška: Pod 140 cm
Postava: Velmi hubené
Vlasy: Dlouhé tmavě hnědé vlasy do půlky zad
Pleť: Bledá, nikdy se neopálí (spousta lidí o ní říkají, že je: "bílá jako stěna")
Oči: Oči v barvě hořké čokolády
Další informace: Občas ji můžete zahlédnout s dioptrickými brýlemi (ale to spíš jen studentky, které jsou s ní na pokoji, či snad někdo v knihovně)

Ariel Darkmoon- Havraspár

24. února 2013 v 17:44 2. ročník (2012/2013)
Obecné informace o studentovi:
Jméno a příjmení studenta: Ariel Darkmoon
Věk studenta: 11 let
Pohlaví: Žena
Životopis:
Ariel se narodila v Aljašských horách, ale musela se přestěhovat do Británie kvůli rodičům.Její matka čarodějka Anya Darkmoon (Dříve Anya Eversong) a rozvedla s jejím otcem mudlou (Johny Proudmoor) a vdala se za kouzelníka (Arnold Hellscream).Narodila se 22. dubna chvilku před půlnocí v jedné Aljašské nemocnici.Matka momentálně nepracuje protože se stará o Arielinu mladší sestru Amoru a její nevlastní otec pracuje na ministerstvu kouzel v odboru záhad.Ariel vždy ve škole na své spolužáky působila spíše negativním dojmem, nikdo se sní nebavil.Děti se jí trochu báli, ale Ariel to nějak nevadilo.Oni nevěděli že Ariel je ve sktečnosti milá a velice nadaná dívka.Ani v nové škole v Británii nijak nezapadla.Hned první den jí naštvala jedna spolužačka a tak na ní Ariel při obědě nechtěně vyslala krémový dortík.
Když už měla všeho dost a byla velice zoufalá našla na své posteli ten dopis.Do té doby ale o svém pravém životě nic nevěděla a tak jí její matka celý ten příběh převyprávěla.Pověděla jí jak ona sama kdysi dostala svůj dopis, jak se poprvé objevila v příčné ulici i o spěšném vlaku do Bradavic.
Vyjmenovala jí všechny prapodivné sladkosti, které by si mohla koupit v Prasinkách až se tam někdy dostane.Vysvětlila jí pravidla famfrpálu a také kam se její nevlastní otec vždy ráno vydá.
Povaha :
Ariel je velice energetická dívka, která si nenechá jen tak něco líbit.Je dobrosrdečná a se zálibou pomáhá lidem v nouzi a když to nejvíce potřebují.Bývá velice náladová, když se naštve nebo když je smutná radši si vleze někam kde ji nikdo nevidí, ale když je veselá tak své dobré nálady má na rozdávání.
Má ráda spíše různé míčové hry než běhání nebo plavání a ráda vyhrává, ale když prohraje tak hned nedělá scény.Ráda si čte nebo řeší různé hlavolamy.Jediné co jí opravdu nejde je malování nebo tvoření z papíru a z hlíny.

Vzhled:
Výška:139 cm
Postava:Ani tlustá a ani hubená
Vlasy:Kaštanově hnědé, dlouhé až po pás
Pleť:Bledá
Oči:Hnědé
Další informace:Jizva na břiše.Dvě asi 4 centimetrové čáry

Konec?

20. února 2013 v 18:32 | Tý |  NON-RPG
Je mi velice líto, že musím oznámit, že má účast v rozvoji těchto stránek končí.
Jak jste si mohli sami všimnout, studenti se moc neregistrují, já nemám moc času na starání se o chod téhle školy.
Proto bych ráda nabídla předání pomyslné štafety někomu jinému. Já už jsem téhle škole dala snad vše, co jsem mohla nabídnout.
Proto vybízím kohokoliv, kdo o tuto stránku bude mít zájem, aby napsal na email. Domluva bude jednoduchá.


A nyní se s vámi všemi po roce a půl loučím, byla to výborná zkušenost.