Leden 2013

Kelly Philipson - Mrzimor

19. ledna 2013 v 13:34 | Randrow |  3. ročník (2011/2012)
Obecné informace o studentovi:
Jméno a příjmení: Kelly Philipson
Věk: 12-13
Pohlaví: Žena
Životopis: Kelly se narodila v Godricově dole manželům Elizabeth Philipsonové-Courtové a Tomu Phipsonovi (oba čarodějové) dne 11.2.2000. Když jí bylo kolem 4. let, přestěhovali se do malého bytu v Londýně, kvůli práci jejích rodičů. Kelly trvalo dlouho, než zapadla do kolektivu a ani pak nebylo lehké si zvyknout. Jednou, když byla Kelly se svými spolužáky ve studovně, rozčílil ji jeden žák tolik, že se zvedla učebnice Fyziky (ze které se Kelly učila) a praštila ho. Nasledující den dostala Kelly dopis z Bradavic.
Povaha: Kelly je veliký snílek. Má ráda tmu a v neklidných chvílích si vždy zachová chladnou hlavu. Ráda se směje. Ráda poslouchá rockovou hudbu. Taky si ráda maluje, čte, píše příběhy a tancuje. Od příhody s učebnicí fyziky si připadá jako někdo víc a k obyčejným mudlům se OBČAS chová divně, až skoro panovačně.

Vzhled:
Výška: 160 cm
Postava: Ani tlustá, ani příliš šíhlá.
Vlasy: Zrzavé, po pás dlouhé, rovné.
Pleť: Mírně opálená.
Oči: Pronikavě zelené.

Emily Myrensen - Zmijozel

2. ledna 2013 v 15:27 | Tý
Jméno a příjmení studenta: Emily Myrensen
Věk studenta: 17
Pohlaví: žena
Životopis: Em se narodila v norském hlavním městě - v Oslu. Rodiče jsou oba kouzelníci, ale rozhodli se, že se kouzel vzdají a budou žít jako mudlové. Její život byl zcela stejný jako u jejích vrstevníků. Její magické schopnosti se nijak výrazně neprojevovaly - až na to, že její vlasy rostly rychleji než u ostatních. V 11 letech jí přišel dopis z místní školy čar a kouzel. Rodiče ji nejdříve nechtěli pustit, ale těsně den před odjezdem je přemluvila a nastoupila. Protože je tato škola malá, je zde pouze 6 ročníků a neposkytuje dodělání zkoušek OVCE. Proto se Emily rozhodla, že 7. ročník dostuduje v Anglii, protože zde chce jednou bydlet.
Povaha: Emily je velice výrazná dívka, kam přijde, začne se okamžitě bavit. Velice ráda pomáhá svým přátelům. Tím se může jevit jako bezproblémová dívka. Ovšem když na to koukneme z druhé strany, Emily je velmi temperamentní a nedokáže zůstat v klidu. Z toho plyne, že velice ráda porušuje pravidla. Její vášní je čtení fantasy knih a hra na kytaru, na kterou hraje již od svých osmi let.

Vzhled
Výška: 178 cm
Postava: štíhlá
Vlasy: blond, rovné, do půlky zad
Pleť: světlá
Oči: šedéNávrat do Bradavic

2. ledna 2013 v 14:30
Dnes se vrací všichni studenti, kteří netrávili prázdniny ve škole, zpět na hrad.