Listopad 2012

Prefekti

30. listopadu 2012 v 16:27 Nástěnka
Vyhlašujeme konkurz na prefekty každé koleje!
Náplní této "práce" je jednoduché odpovídání na dotazy mladších studentů a má možnost odebírat či přičítat body, udělovat tresty. Dalším plusem je možnost organizování akcí v rámci jeho koleje.
Pokud by měl o tento post někdo zájem, nechť napíše na naši sovu, proč si myslí, že by zrvna on či ona měli být prefektem své koleje. Nezapomeň napsat, do jaké koleje chodíš.

Ředitel školy a profesorský sbor


Lucy Giuseppe - Nebelvír

27. listopadu 2012 v 15:00 | Randrow |  6. ročník (2008/2009)
Obecné informace o studentovi
Jméno a příjmení studenta:Lucy Giuseppe
Věk studenta:15 let
Pohlaví:Žena
Životopis:Lucy je původem italka. V sedmi letech se s rodinou přestěhovali a získala anglickou národnost. Italštinu již skoro zapomněla a je pro ni přirozená angličtina. Skoro vždy je veselá.Vždy říká co si myslí. Kouzla jí vždy šly a hrála v juniorském famfrpálu předškoláků jako chytačka. Vyhrál tým kde byla ona. Takřka ji vždy provázelo štěstí. V bradavicích to asi bude jiné. Tak co s ní bude?
Povaha:Milá a chytrá dívka. A možná až moc odvážná. Občas perverzní a dost drzá. Je dokonale optimistická.
Vzhled
Výška:163 cm
Postava:Hubená
Vlasy: Tmavé vlasy
Pleť:Běloška
Oči:Hnědé
Další informace:Na zádech má mateřské znamínko ve tvaru hvězdy

Chantal Celver - Havraspár

23. listopadu 2012 v 20:52 | Tý |  7. ročník (2007/2008)

Jméno a příjmění: Chantal Celver
Věk: 16 let
Pohlaví: ženské
Životopis: Chantal se narodila v Paříži svým rodičům Elizabeth a Pierrovi Celver 20.5.1996 v malém městečku na pobřeží Francie, když ji bylo 12 let přestěhovali se do Anglie. Prameny jejich rodu sahají až do roku 1670, jsou čistokrevnou rodinou kde se nepřipouští žádné přátelíčkování se s mudly či nečistokrevnými kouzelníky. Od malička ji bylo kladeno na srdce že musí být tou nejlepší. Chantal se snaží přáním své rodiny vyhovět a chová se tak jak se od ní očekává. Jelikož od malička vyrůstala ve světě kouzel, má zkušenosti jak s bílou tak černou magii.
Povaha: Chantal žije ukryta za maskou přetvářky a lží. Aby vyhověla své rodině, bavíme se s lidmi s kterými by se jinak nebavila. Snaží se nedávat najevo své sympatie k mudlům a křížencům, chová se povýšeně a arogantně, ale ve skrytu duše je to hodná a zranitelná dívka.

Vzhled
Výška: 160 cm
Postava: hubená
Vlasy: dlouhé zhruba pod lopatky, zrzavé, rovné.
Pleť: lehce opálená, na obličeji má pár pih
Barva očí: zeleno-modrá
Další informace: Chantal má tetování na vnitřní straně pravé ruky, je to nápis L'espoir meurt en dernier (což znamená naděje umírá poslední).


Daisy McFarlane - Zmijozel

18. listopadu 2012 v 11:31 | Tý |  6. ročník (2008/2009)
Jméno a příjmení studenta: Daisy McFarlane
Věk studenta: 15
Pohlaví: žena
Životopis: Narodila se ve Wolverhamptonu dvěma kouzelníkům. Má mladší sestru a staršího bratra. V osmi letech se přestěhovala s rodičema do Oxfordu. U ní se projevili jakési schopnosti jako u jediného dítěte její rodiny. Když jí bylo jedenáct její rodiče se rozvedli a ona zůstala u táty a bratra.
Povaha: Je milá, ale tichá, skoro až uzavřená, ale dokáže být dobrá kamarádka, když se líp pozná. Když někoho pozná doopravdy hodně, je i důvěřivá, jinak má s důvěrou docela problém, protože nemá nejlepší zkušenosti z minulosti.

Vzhled
Výška: 170 cm
Postava: štíhlá
Vlasy: blond
Pleť: světlá
Oči: šedozelený


Znásilnění bradavické studentky

13. listopadu 2012 v 5:53 Denní Věštec
Dnes v nočnícho hodinách byla v jedné zastrčené uličce poblíž ministerstva kouzel nalezena velmi zubožená dívka, u které prokázalo, že byla i pohlavně zneužita. V zájmu jejího bezpečí nebudeme zveřejňovat její jméno. Jde ovšem o 16 letou dívku, jež studuje Bradavickou školu čar a kouzel.
Není známo, zda se dívka dostala z Bradavických pozemků sama nebo z nich byla unesena. Toto opatření již v těchto raních hodinách kontrolujů nejlepší zaklínači a odeklínači ve Velké Británii.
Ptali jsme se na vyjádření ředitele školy. Pan Crow se vyjádřil takto: "Dívka je nyní pod plným dohledem pana Kinrada na místní ošetřovně a jednoho specializovaného psychologa, který byl na takovéto případy vyškolen. Je mi velmi líto, že si tato dívka musela prožít takovýto traumatitující zážitek v takto mladém věku."
"Již teď pracujeme na sestavení profilu pachatele a určujeme možné podezřelé, či kde by se mohl pachatel nacházet," velitel bystrozorů se vyjádřil velmi stručně.
O dalších podrobnostech vás budeme informovat jako první.

Dakota B. Burton - Mrzimor

11. listopadu 2012 v 19:54 | Randrow |  2. ročník (2012/2013)
Obecné informace o studentovi
Jméno a příjmení studenta: Dakota Beatrice Burton
Věk studenta: 11
Pohlaví: ženské
Životopis: Narodila se v Londýně, 26.července, její matka se jmenuje Deborah, otec James. Její starší sestra, Abigail, se dostěhovala, když bylo Dakotě pouhých pět let. V jedenácti letech se u ní začali projevovat její kouzelnické schopnosti.
Povaha: Dakota má takovou komplikovanou povahu, a jen těžko se popisuje. Je nezbedná; chvíli neposedí na místě. Může se zdát jako křehká, pohublá dívenka, ale to jen na první pohled. Dakota je docela drzá, statečná a nic si nenechá líbit. Ke svým přátelům je vstřícná a hodná, a nikdy by nedovolila, aby se jim něco stalo. Je bystrá a chytrá, dalo by se říci, že i neposlušná. Kamarády si hledá spíše mezi kluky, s dívkami svého věku si nerozumí, už hlavně kvůli tomu, že by se nad jejím chováním jen pohoršeně mračily. Kdyby jste se Dakoty zeptali, co je její zálibou, docela jistě a hloupě by Vám odpověděla, že dělání potíží. Má hodně ráda svoji sestru, ale nedává to dost dobře najevo, spíš neví jak, aby se čirou náhodou neztrapnila. Abigal svojí malou sestřičkou ráda oslovovala Bee, včelka, jednak kvůli jejímu druhému jménu a jednak kvůli povaze.


Vzhled
Výška: 145 cm
Postava: štíhlá
Vlasy: Kratší, červenohnědé, vlnité. Dříve byla špinavá blondýna, ale to už je jiná kapitola jejích úletů a rošťáren.
Pleť: bledá
Oči: hnědé
Další informace: Pihy na obličeji, ty se snaží ale skrývat.

Christine Roux - Zmijozel

11. listopadu 2012 v 15:53 | Tý |  6. ročník (2008/2009)
Obecné informace o studentovi
Jméno a příjmení studenta: Christine Roux
Věk studenta: 15
Pohlaví: žena
Životopis: Narodila jsem se v Londýně. Rodiče pochází z Francie, ale otec studoval v Kruvalu. Od mala bydlím s rodiči poblíž Londýna, ale o prázdninách jezdím za prarodiči do Francie. První hůlku jsem dostala, když jsem nastupovala do Krásnohůlek, ve svých jedenácti letech. Z Krásnohůlek mě vyhodili za porušení školního řádu v několika bodech. Jako například tykání profesorům, nerespektování autority. Teď mě rodiče přihlásili do Bradavic.
Povaha: Nerada se podřizuje, nerespektuje autoritu. Je jako neřízená střela. Nikdy nevíte, jak se zachová, co řekne. Ráda porušuje jakákoliv pravidla, která jsou napsána. Díky této vlastnosti byla vyhozena z předchozí školy. Mezi její záliby zejména patří mudlovský hokej - ovšem že pouze sledování ho.
Vzhled studenta
Výška: 163 cm
Postava: hubená
Vlasy: delší, zrzavé
Pleť: lehce opálená
Oči: zeleno-hnědé
Další informace: výrazné rty

Christopher S. Kinrade - ošetřovatel

7. listopadu 2012 v 16:28 | Tý
Celé jméno zaměstnance: Christopher S. Kinrade
Věk: 18
Pohlaví: mužské
Pozice na škole: ošetřovatel
Životopis: Narodil se 18. května 1994 v New Yorku. V jedenácti letech nastoupil na místní kouzelnickou školu, kde studoval do té doby, než ho vyloučili. Důvod vyloučení z Americké školy čar a kouzel v New Yorku nastal po té, co při souboji použil kletbu zakázanou pravidly (za tohle dostal podmínéčné vyloučení) a následným zdemolováním učebny lektvarů při jednom jeho pokusu.
Při jeho posledním tandemovém seskoku se mu pozdě otevřel padák a skončil v nemocnici. Zůstala mu pouze tenká jizva.
Tuto školu vystudoval v koleji modrých - Havraspáru. Přes prázdniny a část školního roku si udělal léčitelskou nástavbu a nyní se do Bradavic vrací jako ošetřovatel.
Povaha zaměstnance: Chris je velmi cílevědomý člověk, rád objevuje nové věci, ale nebojí se jít do jakéhokoliv nebezpečí. Rád zkouší mudlovské adrenalinové sporty.

Výška: 189 cm
Váha: 84 kg
Vlasy: polodlouhé, rovné, tmavě hnědé
Pleť: lehce opálený
Oči: výrazně modré
Další informace: světlá jizva, která se táhne od pravého ucha a ztrácí se někde pod tričkem

Jsme na FB!

6. listopadu 2012 v 17:59 | Tý |  NON-RPG
Ahoj,

založili jsme stránka na FB - budu se snažit tam přidávat důležitý akce, které ve spoustě přihlášek kolikrát zmizí a nikdo si jich nevšimne.
Založila jsem to kvůli tomu, abyste měli jednodušší přehled, můžete tam najít i ty, se kterými hrajete, ale nikde jinde si nepíšete.
Naši stránku naleznete zde a nebo ikonka v menu pod počasím.

V RPG pokračujte v předchozím článku.

Jessie L. Monnyová - Mrzimor

4. listopadu 2012 v 21:09 | Randrow |  2. ročník (2012/2013)
Jméno a příjmení studenta: Jessie Lissa Monnyová
Věk studenta:11 let
Pohlaví: dívka
Životopis: Narodila se 29.května. Pochází z nepříliš velkého města z Velké Británie, oba její rodiče jsou mudlové matka je zdravotnice a otec podniká. Od 3 let se u ní začaly projevovat magické schopnosti. Byla vždy odstrčená a když jí v 11-ti letech přišel dopis, aby studovala v Bradavicích byla šťastná, ale rodiče jí nechtěli pustit, ale nakonec je uprosila.
Povaha: Dívka, která má odvahu , ráda všem pomáhá a oproti jiným je v klidu. Je kamarádská, chytrá, má odvahu, tichá a bojí se projevit.

Vzhled
Výška: 142 cm
Postava: hubená
Vlasy: hnědé vlnité vlasy do půlky zad
Pleť: jemně opálená
Oči: čistě modré

Christine K. Sandyová - Mrzimor

4. listopadu 2012 v 11:04 | Randrow |  2. ročník (2012/2013)
Jméno a příjmení studenta: Christine Katie Sandyová
Věk studenta: 11 let
Pohlaví: holka
Životopis: Christine se narodila v Anglii málém městečku s asi 1000 obyvately. Narodila se 19. prosince 2001. Její matka je čarodějka a pracuje na Ministerstvu kouzel, otec je mudla a pracuje v malém obchodu na konci města. Má o 2 roky starší sestru Issu která čarodějka není. Od 6 let tedy po nástupu do 1.třídy se u ní začaly projevovat magické schopnosti, byla vždy velmi oblíbená u kamarádek, protože jí občas záviděly. V 11 letech dostala dopis, aby nastoupila na čarodějnickou školu v Bradavicích.
Povaha: Je tichá holka, byla velmi oblíbená u svých mudlovských kamarádek, stydí se ukázat a projevit se. Je chytrá, milá a kamarádská dívka se sportovní postavou.

Vzhled
Výška:142 cm
Postava: hubená
Vlasy: dlouhé, hnědé a vlnité asi po lopatky
Pleť: jemně opálená
Oči: čistě modré

Jeffree Darken - Havraspár

3. listopadu 2012 v 16:05 | Randrow |  6. ročník (2008/2009)
Jméno a příjmení studenta: Jeffree Darken
Věk studenta: 15
Pohlaví: Mužské
Životopis:
Jeffree se narodil 21.4. 1997 v jižní části Anglie, v menším přímořském městečku jménem Eastbourne rodičům Jeaně a Michaelovi Darken. Od malička miloval procházení po útesech kolem moře a čtení všeho možného, což mu zůstalo až do teď. V dobách, kdy chodil ještě do mudlovské školy ho ostatní děti nesnášely a on zahořkl vůči celému světu. Později se u něj začaly prijevovat kouzenické vlohy a když zjistil, že je kouzelník, troch změnil svůj pohled na svět, našel si nové přátele a přestal být tak zahleděný do sebe.
Povaha:
Jeffree je na první pohled introvertně zaměřený, ale když se s někým seznámí, nedokáže na chvíli zavřít pusu. Má vcelku klidnou povahu, avšak dokáže se rozzuřit a je lepší se od něj držet dál. Snadno se urazí a stáhne se do sebe. Je věčně zamyšlený a ztracený ve svých myšlenkách. Ve společnosti přátel se rád směje a předvádí. Mezi jeho záliby patří čtení a vůbec litaratura obecně. Miluje hru na kytaru a psaní příbněhů a básniček. Nemá rád sport, od kterého se drží dál, jak to jen jde.

Vzhled
Výška: okolo 170 cm
Postava: Štíhlá, až nepoměrně vysoká
Vlasy: Jeffree má dlouhé, pečlivě vypěstované tmavohnědé vlasy, které nosí nejdraději volně rozpuštěné.
Pleť: Bledá, možná až nezdravě.
Oči: Světle modré.
Další informace: Nejraději nosí dlouhý černý hábit, když je mezi mudly tak černá trička a kostkované červeno-černé kalhoty. Rád nosí tajemné přívěšky s vlky a různými démóny.

Caille A. O'Donne - Zmijozel

3. listopadu 2012 v 10:46 | Tý |  6. ročník (2008/2009)
Obecné informace o studentovi
Jméno a příjmení studenta: Caille Anne O'Donne
Věk studenta: 15
Pohlaví: ♀
Životopis: Narodila se v male vesničce v Irsku, kde žila na malé farmě. Když jí bylo 10, zemřel jí otec, když si zlomil páteř po pádu z divokého koně. S matkou se pak s tou trochou peněz odstěhovala do jižní Anglie. Tam si nemohla najít přátele a tak se radši věnovala taekwon-du, kich-boxu a hře na bicí. Když dostala dopis z Bradavic, byla překvapená a štěstím bez sebe. Její matku to ale nepřekvapilo, protože ona sama byla kouzelnice, ale když si vzala Cailliného tátu, kouzlení se vzdala a žila poklidný život se svým mudlovským manželem.
Povaha: milá, přátelská, laskavá, skromná a ohleduplná, často uzavřená do sebe sama, žije v svém vlastním světě. Někdy je ale výbušná a náladová a arogantní.

Vzhled
Výška: je hodně vysoká, má 173 cm
Postava: hubená, ale má sílu
Vlasy: šinavá blond trochu do zrzava
Pleť: světlejší, ale nedá se říct, že by byla bledá
Oči: hnědé
Další informace: ráda nosí obrovské, šílené náušnice a prstýnky