Říjen 2012

Anna O'Greaney - Nebelvír

31. října 2012 v 17:10 | Tý |  2. ročník (2012/2013)

Obecné informace o studentovi
Jméno a příjmení studenta (použijte fantazii, nesmí být jméno celebrity, či filmového/knižního hrdiny): Anna O'Greaney
Věk studenta (tak, aby odpovídal ročníku, je připsaný u tabulky s výškou): 140 cm
Pohlaví: Žena
Životopis (místo bydliště, narození, o rodině… rozepište se, je toho spousta): Anna se narodilo chladného listopadového rána v liverpoolské nemocnici. Její matka byla mudla a stejně i tak otec. Matka se jmenovala Amanda a tec se jmenoval Paul. Starali se a vychovávali Annu do jejích pěti let. V té době se stala jejich rodičům nehoda. Vybourali se v autě a zemřeli. Anna tedy od pěti let vyrůstala u své tety a strýce, Lilyen a Johna. Když v jedenácti letech dostala dopis z Bradavic byla nadšením bez sebe.

Povaha studenta
Povaha (rozepiš se prosím, a dbej na to, že je studentovi 11 let! Popiš kladné i záporné vlastnosti tvé postavy. Můžeš přidat i příklad, jak reaguje v určité situaci.): Anna si hodně vymýšlí a často hodně fantazíruje. Je ale i milá, přátelská, ztřeštěná. K jejím záporným vlastnostem patří výbušnost.

Vzhled (dbej na to, že je ti 11 nebo 12)
Výška: 140 cm
Postava: Hodně hubená.
Vlasy: Zrzavé
Pleť: Bledá
Oči: Zelené
Další informace (žádné tetování, žádný piercing - je ti 11 nebo 12):

Bella Daniels - Havraspár

29. října 2012 v 18:42 | Randrow |  4. ročník (2010/2011)
Obecné informace o studentovi
Jméno a příjmení studenta: Bella Daniels
Věk studenta: 13
Pohlaví: žena
ŽIVOTOPIS: Bella se narodila venku kolem dvacáté čtvrté hodiny ženě jménem Izabela. A má jednu starší sestru Renesmee a otce Richarda. Žije na větším statku s velkým chovem koní a sov.Bella už od malička vyrůstala s koňmi a proto na nich každý den jezdí a čistí je.Bella si velice přeje do Havraspáru protože snad všichni z její hodiny byli Havraspárští jen asi pět lidí Zmiozelští. Její matka Izabela pracuje na Ministerstvu kouzel v oboru na ochranu kouzelných tvorů,proto mají doma i velkou spoustu kouzelných některých zraněných tvorů.Mají také velký bazén který je kouzel začarován tak aby to vypadalo jako moře.Bella chodila do školky ale nebylo snadné aby před mudly udržela to že je z kouzelnické rodiny.Hned jak vyšla ze školky tak jí přesně na její narozeniny přišel dopis z Bradavic.Ona nevěděla že vůbec bradavice existují tak si myslela že je to nějaké přání.Ale až ho rozbalila a důkladně přečetla tak se jí rozzářily oči a matka jí vše vysvětlila a druhý den letaxem přicestovaly do Příčné ulice a začaly vše nakupovat.Atd.

POVAHA: Bella je velice hodná a lidmi považovaná jako statečná holka která ráda pomáhá lidem i zvířatům. Bella nemá ráda nudu a vždy musí mít u sebe nějakého kamaráda nebo velice dobrou kamarádku.Má veliký smysl pro humor velice ráda se baví a vymýšlí různé srandičky. Ale když je o samotě je úplně jako obrácená sedí bud v koutku a je velice zranitelná proto nikdy nechodí nikam sama.Jak už sem říkala že je velice statečná dokonce zachránila svojí kamarádku před smrtí málem jí sežral nějaký kouzelný tvor který se do tet neví kdo to byl.A od té doby jí mají za hrdinku celého města.

Výška: 165cm
Postava: Hubená ale tak akorát
Vlasy:Blond
Pleť:Opálená
Oči:Tmavě hnědé


Ples - Halloween

27. října 2012 v 17:30
*Před zavřenými dveřmi Velké síně postává již pár nedočkavců. Přesně v 17:30 se dveře otevřou a oni mohou spatřit úplně jinou místnost. Ano, je to Velká síň, ale kolejní i profesorský stoly zmizely. Na místě profesorského stolu vyrostlo podium, kde jsou již připraveny hudební nástroje. K této příležitosti je ředitel upravil tak, aby zde hrála i elektronika. Uprostřed síně je velký taneční parket a okolo stěn jsou dány stoly s různým občerstvením - můžete zde najít mudlovské ale i kouzelnické pochutiny. Pokud by někdo zvedl hlavu ke stropu, zjistil by, že mu nad hlavou poletují vydlabané dýně. Obloha, která se odráží na stropě, je momentálně zatažená. Občas je vidět blesk a po chvíli je možno uslyšet i hrom.
Přesně v šest hodin se uprostřed parketu zableskne a objeví se ředitel školy* Dobrý večer, studenti i mý kolegové! *Rozhlídne se po celé síni* Vidím, že jste všichni nedočkaví a proto to nebudu nějak extrémně zdržovat. Jezte, pijte a tančete, co hrdlo ráčí! A teď už přivítejte skupinu Sunshine! *mávne rukou k podiu, kde už se nashromáždila celá skupina a začali hrát první tóny písničky*

Lucy Anderson - Mrzimor

27. října 2012 v 15:17 | Randrow |  5. ročník (2009/2010)
Obecné informace o studentovi
Jméno a příjmení studenta: Lucy Anderson
Věk studenta: 14
Pohlaví: žena
Životopis: Lucy Anderson sa narodila 15.4.1998 v Londýne. Pochádza z bohatej rodiny ktorá býva v Londýne. Jej mama Lilly Anderson je nezamestnaná. Jej otec James Andreson pracuje na ministerstve: Na úrade pre prenášadlá. Lucy je čistokrvá.

Povaha studenta
Povaha: Je šikovná a milá. Rada spoznáva nové veci a má rada dobrodružstvá. Niekedy je nepredvídaťeľná ale ľudia ju väčšinou majú radi.

Vzhled
Výška: 172cm
Postava: chudá ale nie až veľmi
Vlasy: hnedé
Pleť: opálená
Oči: hnedé
Další informace: //


Zaira J. Laweyová - Zmijozel

26. října 2012 v 17:12 | Tý |  5. ročník (2009/2010)
Obecné informace o studentovi
Jméno a příjmení studenta: Zaira J. Laweyová
Věk studenta: 14 let
Pohlaví: dívka
Životopis: Zai se narodila 1. května 1997, v New Yorku. Odtud se však o pár let později přestěhovali do Paříže. Tam začala Zai chodit do mudlovské školky, aby se vídala s dětmi stejného věku. S těmi se však nikdy moc nemusela, nejspíš hlavně proto, že už od raného dětství věděla, že je něco víc. Poprvé kouzlila ve svých dvou letech, pouhým vytvářením obrázků na zamrzlých oknech a několika drobnými iluzemi. Když vyrostla, začala chodit na základní školu, kde se konečně začala trochu otevírat okolí. Když však po pěti letech odcházela, jako tříd ní premiantka a třídní oblíbenec, měla spousty a spousty kamarádů. Samozřejmě nastoupila na Krásnohůlky, kde tři roky zlepšovala své kouzelné schopnosti. Pak si ale její otec našel práci na britském ministerstvu kouzel, takže se celá tříčlenná rodina přestěhovala do Londýna, přičemž musela Zai měnit školu, kde však mohla začít studovat (především kvůli matčinu strachu z Al-Čarojdy) až v průběhu školního roku.

Povaha studenta
Povaha: Zaira je především nesmírně tvrdohlavá a až moc sebejistá, sebevědomí jí rozhodně nechybí. Nikdy by neustoupila ve svém tvrzení, ani kdyby věděla, že nemá pravdu. Zároveň ale nedokáže člověku přímo lhát, protože ji vždycky prozradí oči nebo výraz. Ve škole se většinou chová, jako kdyby byla předurčena k porušování veškerých pravidel a zákazů, což prakticky znamená, že si dělá, co chce. Nepostrádá ani trochu ctižádosti. Ze začátku může působit jako jemná a tichá dáma, kterou ale se svou drzostí rozhodně není. Pochází z čistokrevné kouzelnické rodiny, takže nemá moc ráda mudly, přesněji řečeno, je naprosto nemůže vystát. Prakticky vzato by se o Zai dalo říct, že se po nějaké době spřátelí s každým.

Vzhled
Výška: 165 centimetrů
Postava: Štíhlá, zaoblená na patřičných místech.
Vlasy: Jelikož je Zaiřina matka metamorfomág, získala Zaira nápadně modré vlasy. Má je sestříhané v emo stylu, většinou je nosí rozpuštěné.
Pleť: Velmi světlá
Oči: Zaira má veliké bledě modré oči, věčně obtáhnuté černou tužkou, s dlouhými řasami, protáhnutými řasenkou.
Další informace: -

James Davis - Přeměňování

26. října 2012 v 17:06 | Tý |  Přihlášení profesoři
Bradavice
Celé jméno profesora: (anglické, ne celebrity, ne z HP): Prof. James Davis
Věk profesora: (min. 30): 42let
Pohlaví (mužské nebo ženské, hermafrodity nepřijímáme): mužské
Předmět, který chcete vyučovat: Přeměňování
Životopis: (povinný, pište ve větách) : Narodil jsem se 27.března roku 1970 v malé vesničce u Liverpoolu. Má matka pracuje na ministerstvu v odboru mezinárodní kouzelnické spolupráce. Otec pracuje v kanceláři vedení Britské famfrpálové ligy. První dva ročníky jsem studoval v Bradavicích, ale rodiče chtěli abych studoval v Cambridge. Po studování jsem se ucházel o místo v odboru záhad, ale neuspěl jsem. Teď chci pracovat jako zaměstnanec v Bradavicích jako profesor přeměňování.
Povaha profesora: Profesor dokáže jít žákům vztříc a pomoc jim když nebudou nějakou látku chápat pokuď ovšem poprosí. Ale na druhou stranu s darebákama nemá slitování a za porušení pravidel jim klidně strhne body i za nejmenší provinění(neudělá domácí úkol,nepřijde na hodinu,....)

Vzhled profesora
Výška: 190 cm
Váha: 80 kg
Vlasy (délka, typ, barva…) : Černé
Pleť (zabarvení) : Lehce zbarvena do hněda
Oči (barva) : Hnědá
Další informace (tvar nosu, má-li pihy, brýle, nějaké nedokonalosti…): Na zádech má tetování svého prvního koštěte.

Amelia O'Casey - Věštění z čísel

26. října 2012 v 16:49 | Tý |  Přihlášení profesoři
Bradavice
Celé jméno profesora: Amelia O'Casey
Věk profesora: 30
Pohlaví : ♀
Předmět, který chcete vyučovat: věštění z čísel
Životopis: Narodila se v irské mudlovské rodině. Zde až do svých 10 let žila, odstěhovala se za tetou do Londýna, kam za ní přiletěla sova s dopisem z Bradavic. Až do pátého ročníku to byla malá ustrašená myška, ale po té co excelovala v NKÚ získala sebevědomí. Po té co vyšla ze školy procestovala mnoho zemí a poznávala kulturu mnohých zemí. V jedné zapadlé zemi na jihu Afriky se od staré čarodějky naučila věštit z kůstek a čísel. Čísla jí velice zaujala a ta dlouho zdokonalovala až se téměř nikdy nemýlila. Nyní se rozhodla své schopnosti předat studentům jejíí milované školy.
Povaha profesora: Někdy milá, přátelská a laskavá, ale také trochu náladová. Když je naštvaná není radno se jí plést do cesty, protože ráda rozdává tresty za úplné nesmysly.

Vzhled profesora
Výška: malinká, pouhých 160 cm, proto nosí vysoké podpatky
Váha: kolem 60 kg
Vlasy (délka, typ, barva…) : červené, rozčepýřené,
Pleť (zabarvení) : olivová
Oči (barva) : zelené
Další informace: v létě pihatá tvář

Olivia L. Cromwell - Zmijozel

22. října 2012 v 17:47 | Tý |  6. ročník (2008/2009)
Jméno a příjmení studenta: Olivia Lilian Cromwell
Věk studenta: 15 let
Pohlaví: Žena
Životopis:
Narodila se 6. Října 1997 v Birminghamu do rodiny Cromwellových, kde se mísili kouzelníci s mudly už po staletí. Olivia se narodila jako kouzelnice. Její matka - Olivia (Toto jméno dostane každá prvorozená dcera v této rodině) byla učitelka na mudlovském gymnáziu, kde učila angličtinu a dějiny umění. Její otec - Maurice byl kouzelník zaměstnaný na ministerstvu kouzel na odboru pro nápravu nepodařených kouzel. Její rodiče byli oba velmi zapálení čtenáři jakékoliv literaturu, pokud ovšem byla kvalitní a tak vedli dceru už od malička ke čtení. Do pěti let jí předčítali kdy to bylo možné a v pěti už ji naučili samotnou číst. Olivia byla velmi pozorné dítko a naučila se mluvit a chodit mnohem dříve, než ostatní děti. V šesti letech začala chodit na základní školu mezi mudly a učili se základním věcem - psaní, čtení (ve kterém hravě předčila celou třídu) a počítání. Pak objevila své kouzelnické schopnosti! Uměla nechat levitovat některé lehké předměty (svorku, list papíru, provázek..) nebo nechat rozkvést květinu. Má ještě staršího bratra - Lucase.

Povaha studenta
Povaha:
Olivia je povětšinou klidná dívka se smyslem pro každou zábavu nebo, tak říkajíc lumpárnu. Rozhodně je to sangvinik a částečně také flegmatik, samozřejmě extrovert. Je chytrá, ovšem za genialitu se to označit nedá, takový lehký nadprůměr. Je to nevyléčitelná optimistka. Je vtipná a dokáže odlehčit situaci, ovšem dokáže věci brát i smrtelně vážně, pokud opravdu vážné jsou. V přítomnosti osob druhého pohlaví se ráda trochu předvádí, ovšem ne nijak okatě. Není to žádná ustrašená šedá myška, o čemž svěčí také její hlasitý projev.

Vzhled:
Výška: 168 cm
Postava: Hubená s rozhodně vivinutější postavou než u ostatních dívek, hlavně v oblasti prsou a zadku.
Vlasy: Obarvené na fialovo-červenou, rovné jako hřebíky, s ofinou zakrývající čelo, dlouhé pod prsa.
Pleť: Světlá, jako mramor, bez viditelných vad nebo nedokonalostí.
Oči: Velké oči s šedou duhovkou a dlouhými, tmavými řasami, často zhuštěné černou řasenkou.
Další informace: Má dlouhé a hubené nohy, stejně tak hubené prsty. Nehty si lakuje většinou na růžovo-červenou. Nos má normální, na konci má bymbulku. Světle růžové, plné rty, přičemž je ten spodní trochu větší, než vrchní, jsou výrazně krojené a někdy potřené bezbarvým leskem.


Daniel Anderson - Nebelvír

21. října 2012 v 17:53 | Tý |  6. ročník (2008/2009)
Obecné informace o studentovi
Jméno a příjmení studenta (použijte fantazii, nesmí být jméno celebrity, či filmového/knižního hrdiny): Daniel Anderson
Věk studenta (tak, aby odpovídal ročníku, je připsaný u tabulky s výškou): 15
Pohlaví: mužské
Životopis (místo bydliště, narození, o rodině… rozepište se, je toho spousta): Daniel vyrůstá v úplné rodině - má matku, otce i starší sestru. Spolu s nimi bydlí již od svého narození v menším městečku na jihu Anglie. Jeho rodina není nijak vysoce postavená, ale není ani úplně dole. Taková zlatá střední cesta. Jeho otec je mudla - pracuje jako policista. Jeho matka - čarodějka - pracuje na ministerstvu u registrací zvěromágů.
Povaha (rozepiš se prosím, a dbej na to, že je studentovi 11 let! Popiš kladné i záporné vlastnosti tvépostavy. Můžeš přidat i příklad, jak reaguje v určité situaci.): Daniel je klidné povahy. Rád pomůže každému, kdo projeví zájem o jeho pomoc. Ovšem, pokud ho někdo naštve, je schopen se s ním nebavit hodně dlouho. Daniel je pro každou legraci či porušení pravidel. Je to většinový optimista, i když se v něm skrývá i kousek realisty. Má rád lidi, kteří neskazí legraci.
Vzhled (dbej na to, že je ti 11 nebo 12)
Výška: 186 cm
Postava: hubená
Vlasy: světle hnědé
Pleť: lehce opálená
Oči: hnědé
Další informace (žádné tetování, žádný piercing - je ti 11 nebo 12): ///

Amanda Basl - Havraspár

21. října 2012 v 1:03 | Tý |  2. ročník (2012/2013)
Obecné informace o studentovi
Jméno a příjmení studenta (použijte fantazii, nesmí být jméno celebrity, či filmového/knižního hrdiny): Amanda Basl
Věk studenta (tak, aby odpovídal ročníku, je připsaný u tabulky s výškou): 12 let (měla jsem problémy s mluvením, když jsem byla malá, proto jsem šla o rok déle do školy
Pohlaví: Žena
Životopis (místo bydliště, narození, o rodině… rozepište se, je toho spousta): Cubb Field, Aylesbury, Anglie, narodila jsem se 29.6.2000 mamince Barbaře (rozené Bouft) a tatínkovi Thomasovi Baslovi. Jsem jedináček, ale chtěla bych sestřičku. Bydlíme v rodinném domě s 3 ložnicemi - jedna je rodičů, druhá má a třetí je zatím pracovna, ale už to tam pro sestřičku je skoro připravené. Studovala jsem v Bearbrook Combined school a nyní bych měla přejít k Vám do Bradavic, protože oba rodiče jsou čarodějové. Tatínek byl v nebelvírské koleji a maminka v havraspárské. Jsem víc po mamince, takže si myslím, že se nejvíc hodím právě tam.
Povaha studenta
Povaha (rozepiš se prosím, a dbej na to, že je studentovi 11 let! Popiš kladné i záporné vlastnosti tvépostavy. Můžeš přidat i příklad, jak reaguje v určité situaci.):
Jsem hlavně cílevědomá a stojím si za svým. Co se týče školy, tak jsem mezi předními žáky v matematice, chemii, zeměpisu, hudební a výtvarné výchovy. Špatně mi nejdou ani jazyky, učím se 3 - angličtina, francouština a italština. Jsem dost pečlivá, ale na něco taky líná - např. umývání nádobí a vytírání. To nemám ráda. Mezi záporné vlastnosti patří určitě výbušnost a rozčilování. Opravdu si stojím za svým !!!
Vzhled (dbej na to, že je ti 11 nebo 12)
Výška: 141cm
Postava: Hubená a opravdu malá, jsem nejnižší z rodiny, ale nikdo neví po kom to mám
Vlasy: Blonďaté jako u postaviček Barbie
Pleť:Světlá s dominantní pihou na konci lícní kosti u ucha na levé straně
Oči: Zářivě modré
Další informace (žádné tetování, žádný piercing - je ti 11 nebo 12):
Nedá se to nazvat tetování, ale já tomu tak říkám ... je to mateřské znamínko ve tvaru čtvrťové noty o velikosti asi 5 cm, které mám na zadní straně ramena (lopatky). Další zajímavostí je, že mám mourované obočí -> hnědo-černé. Mám alergii na lišky (myslím tím houby). To jest asi tak vše, co bych tu vyplnila do dalších informací

Alexa Archer - Mrzimor

21. října 2012 v 0:59 | Tý |  4. ročník (2010/2011)

Jméno a příjmení studenta (použijte fantazii, nesmí být jméno celebrity, či filmového/knižního hrdiny): Alexa Archer
Věk studenta (tak, aby odpovídal ročníku, je připsaný u tabulky s výškou): 13
Pohlaví: žena
Životopis (místo bydliště, narození, o rodině… rozepište se, je toho spousta):Narodila se v Řecku do poměrně bohaté rodiny. Neměla žádné sourozence, ale moc jí to nevadilo. Jednoho dne ale někdo zapálil jejich dům a rodiče bohužel umřeli. Takže skončila v dětském domově. Děti ji tam ignorovali a ubližovali jí. Často se jí taky smáli kvůli tomu, že byla menší. Alexa si potom slibovala, že do toho domu už nikdy nevstoupí.

Povaha studenta
Povaha:Ve společnosti moc nemluví a někdy bývá i nervózní. Sama se někdy chová divně a často brečí. Nerada vzpomíná na svou minulost a někdy si při vzpomínce, jak se k ní chovali, ubližuje. Nikdy by si ale nesáhla na život.

Vzhled
Výška: 155 cm
Postava: hubená
Vlasy: zrzavé vlasy nad ramena
Pleť: bílá
Oči: zelené
Další informace: náhrdelník ve tvaru srdce

Oscar Nathan Scott - Zmijozel

21. října 2012 v 0:55 | Tý |  6. ročník (2008/2009)
Jméno a příjmení studenta: Oscar Nathan Scott
Věk studenta: 15 let
Pohlaví: muž
Životopis: Oscar se narodil 17. března 1997, v anglickém městě jménem York. Jeho matka, Kendra Scott (roz. Kendra Joshua), pochází z amerického státu Alabama. Otec, Frederick Scott, je z Yorku původně (vzhledově je Oscar jeho kopie). Rodičům mudlové vůbec nevadí, Oscar se však drží názoru, že by čistokrevní kouzelníci měli držet s kouzelníky a nepřátelit se s nějakými mudly. Již od dětství jej rodiče vedli ke hře na piano, ale sám spíše preferuje kytaru, kterou se snaží všude tahat s sebou. Jeho nadání se neprojevilo pouze pro hudbu, ale také pro porozumění cizích jazyků - plynule tedy dokáže kromě angličtiny mluvit francouzsky, italsky, německy a rusky.
Povaha studenta
Povaha: Oscar se snaží své pozitivní a negativní vlastnosti co nejvíce ukázat navenek, avšak k tomu si hraje na velice arogantního člověka, kterým opravdu ani sám není. Dokáže velice přesvědčivě lhát do očí (a že toho často využívá). Je to opravdu ambiciózní mladík, který má svou budoucnost již před očima připravenou. Upřímnost přecházející v drzost, jeho cholerická výbušnost a to, že nad vším moc poté dlouho přemýšlí, k němu neodmyslitelně patří též. Hluboko v něm se skrývá beznadějný romantik, tím se ale stává pouze, pokud mu za to daný člověk stojí.
Vzhled
Výška: 175
Postava: štíhlá
Vlasy: světle hnědé
Pleť: světlá
Oči: modročerné
Další informace: -


Alica Brownová - Mrzimor

18. října 2012 v 19:19 | Tý |  2. ročník (2012/2013)
Jméno a příjmení studenta: Alica Brownová
Vek: 12
Pohlavie: dievča
Životopis: Som Alica Brownová a žijem v Londýne. Moja mama sa volá Eleanor a môj otec Andrew Brown. Som jedináčik a som čistokrvná. Moja mama má však muklovskú prácu. Vie nádherne kresliť a tým sa aj živý. Môj otec pracuje na Ministerstve mágie na oddelení Pre odbor na kúzelnícku prepravu (Úrad pre prenášadlá).

Povaha študenta: Usilovná, cieľavedomá ale nepredvídaťelná. Má rada dobrodružstvo a nebojí sa riskovať.


Výška: 155 cm
Postava: primerane chudá
Vlasy: Tmavo hnedé
Pleť: Slabší odtieň hnedej
Oči: Hnedé

Annabelle Glass - Havraspár

18. října 2012 v 19:16 | Tý |  6. ročník (2008/2009)
Jméno a příjmení studenta (použijte fantazii, nesmí být jméno celebrity, či filmového/knižního hrdiny): Annabelle Glass
Věk studenta (tak, aby odpovídal ročníku, je připsaný u tabulky s výškou):15
Pohlaví:Žena
Životopis (místo bydliště, narození, o rodině… rozepište se, je toho spousta):Annabelle se narodila 19.6.1997 v Londýně. Přesněji řečeno v malé vesničce Glassgow. Už odmalička měla do vínku přidánu obrovskou odvahu a množství optimismu. Její matka jse rodena Margaretta Anastacia How a její otec se jmenuje Wang Tuc Glass. Má mladší sestru jménem Jocelyn, které je třináct let. Její sestra se vždy ráda ukazovala svým extravagantním vzhledem. Ovšem Annabella je klidná teenka, která ví co chce. I když je možná trochu hektická.

Povaha studenta
Povaha (rozepiš se prosím, a dbej na to, že je studentovi 11 let! Popiš kladné i záporné vlastnosti tvépostavy. Můžeš přidat i příklad, jak reaguje v určité situaci.): Je to chytrá a milá dívka s velkou odvahou a srdcem na správném místě. V nebezpečí vždy zachová chladnou hlavu a je velice odvážná. Stává se, že hraje jak je dobrá a nakonec se projeví jako ňouma, ale díky jejímu myšlení by unudila i tu čarodějnici, co strašila na škole loni.

Vzhled (dbej na to, že je ti 11 nebo 12)
Výška: 163 cm
Postava: Hubená
Vlasy: Hnědé s přírodně blonďatými pramínky
Pleť: velice bílá
Oči: Světle modré a okolo panenek má hnědý kroužek
Další informace (žádné tetování, žádný piercing - je ti 11 nebo 12): Má světlé pihy na nose

Zveřejnění kandidátů na misnistra kouzel

14. října 2012 v 13:40
Začínají volby ministra kouzel! Hlasovat a ptát se na to, co vás zajímá, můžete zde.

V RPG pokračujte v předchozím článku.

Al-čarojda je zpět!

11. října 2012 v 17:45 | Rita Holoubková |  Denní Věštec
Jistě máte všichni v živé paměti informaci o zmizení zmijozelského studenta Alexandera Scarecrowa. Nyní se začíná situace vyjasňovat. Chlapec byl unesen přímo z bradavických pozemků, když se zatoulal příliš blízko k ochranám.
Vše jsme se dozvěděli skrz dopis, který kouzelnikcká organizace jménem Al-čarojda zaslala na Ministerstvo kouzel Velké Británie. Všechny důkazy ukazují na nechvalně známou Al-čarojdu, která byla zlikvidována před několika měsíci. Ovšem nikdo zatím neví, kdo tuto organizaci sjednotil a kdo jí v součastnosti vede. Je snad možné, že bývalé vedení přežilo a znovu dalo dohromady tuto organizaci?
A co požadují? Chtějí převzít vládu na Bradavickou školou a ministerstvem kouzel. Je to možné? A co když neuposlechneme? Je možné, že únosy budou pokračovat? Nebo to jsou pouhé výhružky do prázdna? Bude na to ministerstvou brát zřetel?
Na žádnou z těchto otázek bohužel odpověď nemáme a asi ani mít nebudeme. Rozhodně ne v nejbližší době.
Máte nějaké informace o této organizaci? Nebojte se informovat ministerstvo nebo naši redakci!

Rita Holoubková

Společný odchod do Prasinek

6. října 2012 v 10:00
*studenti jsou nashromáždění na nádvoří, profesorka Greyová kontroluje studenty, aby do Prasinek neproklouzl někdo mladší a nebo bez povolení. Když všechny zkontroluje, společně se vydají do Prasinek*

Hledám spoluadmina

3. října 2012 v 19:01 | Tý |  NON-RPG
Nestíhám - potřebuji pomoc. Pokud máš zájem, napiš email na tuto adresu: luna-city@email.cz.
Tvá zpráva by měla obsahovat tvé základní údaje - křestní jméno, přezdívku a tvůj věk. Dále bych chtěla, abys popsal, jaké máš zkušenosti s RPG a jeho řízením.
Já se pak všem ozvu, jak to bude dál.
Díky, Tý

V RPG pokračujte v tomto článku.