Srpen 2012

Mike Jones - Nebelvír

30. srpna 2012 v 20:04 | Tý |  2. ročník (2012/2013)
jméno a příjmení: Mike Jones
Věk studenta: 12 let
Pohlaví: muž
Životopis: Žije s mamkou a taťkou v jejich velkém domě ve městě na celkem rušné ulici Meddigen 16.
Narodil se 31.1.2000 v 16:24 hodin. Narodil se v nemocnici v Anglii (přesněji v Oxfordu). Když mu bylo 5 let měl ještě staršího bratra, ale přejel ho vlak a tak teď nežije.

Povaha studenta: Je citlivý a velmi milý. Je taky přátelský a jelikož má pubertu tak holkám většinou při seznámení políbí ruku a tak.

Vzhled:
Výška: 150 cm
Postava: Je hubený, ale ne kostnatý.
Vlasy: Je to blonďák.
Pleť: Není snědý, ale né bledý.
Oči: Má světle modré oči.
Další informace: Rád nosí kostkovanou košili a pod ní bílé tričko. Taky rád nosí svou šedou mikinu.


Ministr kouzel

30. srpna 2012 v 12:04 Denní Věštec
Jelikož našemu ministru kouzel skončilo funkční období, musí být zvolen nový. Na ministerstvu kouzel byl zveřejněn formulář pro případné zájemce o tento post.
Dne 30. září budou představeni všichni kandidáti. Pokud jich bude mnoho, bude se konat 1. kolo, ze kterého vyjdou čtyři vítězové. Z těch se pak bude volit nový ministr kouzel Velké Británie.
Přihláška je vyvěsena zde.
V rámci propagační kampaně naše noviny uveřejní rozhovor s každým kandidátem, aby bylo jednodušší rozmyslet si, komu dáte hlas.

Rita Holoubková

Kolejní ředitelé

29. srpna 2012 v 15:24 | Tý
S druhou adminkou jsme rozhodly, že opět zavedeme kolejní ředitele. Proto bychom chtěly poprosit profesory, zda nemají zájem o jednu ze čtyř kolejí. V případě zájmu buď napište na email nebo sem do komentářů.

Děkujeme

Nebelvír -
Mrzimor -
Havraspár -Kathrin Greyová
Zmijozel - Vasilija Pervonova

Damian Hour - Havraspár

29. srpna 2012 v 15:12 | Tý |  2. ročník (2012/2013)
Obecné informace o studentovi
Jméno a příjmení studenta (použijte fantazii, nesmí být jméno celebrity, či filmového/knižního hrdiny): Damian Hour
Věk studenta (tak aby odpovídal ročníku): 11
Pohlaví: Muž
Životopis (místo bydliště, narození, o rodině… rozepište se, je toho spousta): Damian se narodil v mudlovské rodině. Má rád tmavé a světlé barvy které spolu kontrastují, ale emo není. Často se obléká do džínsů, trička s různými obrázky či popisky a conversky často s rozvázanými tkaničkami. Když musí tak si tedy oblékne hábit, ale nosí ho nerad. Nikdy neměl moc odvahy, ale perfektně hraje, že se ničeho nebojí. Bojí se však temných lesů a vlkodlaků. Ovšem něco ho fascinuje na upírech. Neví přesně co, ale něco ano.
Povaha studenta
Povaha (rozepiš se prosím, a dbej na to, že je studentovi 11 let! Popiš kladné i záporné vlastnosti tvépostavy. Můžeš přidat i příklad, jak reaguje v určité situaci.): Je to kluk, který vždy hraje, že nemá strach, ale jedna jeho vlastnost je bázlivost. Je taky přátelský ovšem jen k lidem ze své koleje k ostatním je zlý.
Vzhled (dbej na to, že je ti 11 nebo 12)
Výška: 145 cm
Postava: Hubená
Vlasy: Hnědé v sestřihu jako má Niall Horan.
Pleť: Bledá
Oči: Karamelové
Další informace (žádné tetování, žádný piercing - je ti 11 nebo 12): Má světlé pihy na obličeji.

Caroline A. Black - POKT

27. srpna 2012 v 12:26 | Tý |  Přihlášení profesoři
Celé jméno profesora: (anglické, ne celebrity, ne z HP) Caroline Anabelle Black
Věk profesora: (min. 30) 30
Pohlaví (mužské nebo ženské, hermafrodity nepřijímáme): Ženské
Předmět, který chcete vyučovat: Péče o kouzelné tvory
Životopis: (povinný, pište ve větách) Caroline Anabelle Blacková se narodila v malé vesničce v Londýně. Když jí bylo pět let objevily se u ní kouzelnické schopnosti. Rodiče jí koupili malé koště a ona na něm ihned začala létat. Není se tedy čemu divit, že když studovala tak v druhém ročníku se stala chytačkou Zmijozelu. Ach ano. I přes svou povahu se připoutala k Zmijozelské koleji a byla tam jedna z nejhezčích dívek již ve třetím ročníku. V pátém ročníku složila úspěšně NKÚ a v sedmém ročníku dokonce i OVCE. Když vyšla školu získala práci na ministerstvu kouzel ovšem jen jako odbavovačka hůlek. Nebyla to velká práce, ale byla dobře placená. Když nastal den jejích třicátých narozenin oznámili jí, že je propuštěna. Nyní jde na tuto školu učit a doufá, že získá práci.
Povaha profesora: Caroline je milá a přátelská, občas se jí povede i zavtipkovat. Na první pohled v ní však vidíte jen zlou a body strhávající ženu. Ona ovšem vždy dětem ochotně pomůže a můžete u ní vidět často i úsměv.
Vzhled profesora
Výška:169 cm
Váha: 60 kg
Vlasy (délka, typ, barva…):Po lopatky dlouhé, vlnité vlasy černé barvy, často svázané do úhledného copu. Na noc a zvláštní okamžiky si je rozpouští.
Pleť (zabarvení): Bílá pleť
Oči (barva): Čokoládově hnědé
Další informace (tvar nosu, má-li pihy, brýle, nějaké nedokonalosti…) Má piercing v levém koutku úst.

Penny Laweyová - Zmijozel

27. srpna 2012 v 8:10 | Tý |  2. ročník (2012/2013)
Obecné informace o studentovi
Jméno a příjmení studenta: Penny Laweyová
Věk studenta: 11
Pohlaví: žena
Životopis: jmenuji se Penny Laweyová je mi 11 let narodila jsem se v Godrikově dole matka byla víla otec by čistokrevný kouzelník matka se jmenovala Gabrielle Fleur otec se jmenoval Jane Thomas říkaly mu JT.Jsem po matce takže vypadám jako ona . Mám blond vlasy s modrými proužky a modré šaty nosím šaty a sukně a boty na klínku
Povaha studenta: Milá,hodná nejsem nafoukaná


Vzhled studenta
Výška: 146 cm
Váha: 45 kg
Vlasy: dlouhé do pasu barva blond
Pleť: V létě opálená jinak broskvovou barvu pleti
Oči: modré
Další informace: brýle

Selena Yellová - Havraspár

27. srpna 2012 v 8:09 | Tý |  2. ročník (2012/2013)
Jméno a příjmení studenta: Selena Yellová
věk studenta: 11
pohlaví: žena
životopis: Vyrůstám u mudlů moje babička je asi kouzelnice
povaha studenta: kamarádská,trochu lžu
výška: 142 cm
váha: 33kg
vlasy: po ramena, špinavá blond
pleť: bílá
oči: modrošedé
další informace: na čele tmavší flíček


Lili Samadi - Havraspár

27. srpna 2012 v 8:08 | Tý |  2. ročník (2012/2013)
Lili Samadi
11 let
žena
životopis: Lili Samadi žije v malé kouzelné vesničce Klapálov. Je z čistokrevné rodiny její maminka byla čarodějka a tatínek čaroděj. Když se narodila Lili, nastěhovala se její matka do Klapálova. Byla s Rish celou dobu, dokud nebylo Lili 11 let. A pak je Liliina maminka opustila na vždy. Lili se narodila 26. 7. 2001. Byla vychovávána kouzelnickou rodinou. Její matka byla dobrá čarodějka, i když sama pocházela z mudlovské rodiny. Byla milá a přívětivá. Liliin otec Rish byl dobrák a je z čistokrevné rodiny.

povaha: Lili je tichá a má jen dva přátele.Ráda někoho poznává ale žije spíš svým pokojem a svým oblíbeným křeslem. Jejím nejlepším přítelem byl a je její perský kocour Ťapka. Ráda se dívá na famfrpál a nejraději by byla odrážečem. Ráda si čte.

Výška: 141 cm
Váha: 45kg
Vlasy: Po lokty rovné a světlé blond
Pleť: Lehce opálená
Oči: světle modré
Další informace: Malý nos,velké oči,pihy žádné a černě vroubené oči

Duch Tajemný Andrew

27. srpna 2012 v 8:07 | Tý |  Přihlášení duchové
Jméno ducha: (přídavné jméno + podstatné jméno, např. Obézní Griliáš) Tajemný Andrew
Datum odkdy dokdy žil: (např: 1357 - 1445) 1345-1390
Jak jste zemřel: To nikdo neví (proto tajemný), ale myslí si, že udušením
Jaká je Vaše povaha: Tajemná ale dobrosrdečná a vlastnosti má podle vlastností mrzimoru
Do jaké koleje jste v Bradavicích chodíval: (k té koleji budete také patřit jako kolejní duch): Mrzimor
Co Vás potěší: Samota, žádné otázky
Co Vás naštve: Otázky typu: Jak si umřel, Otázky všeho druhu
Jak vypadáte: Když pomineme průhledný, tak mám na sobě: Hrubý dlouhý plášť, mám dlouhé vlasy (asi jako Severus Snape ale ne tak mastné), Velký nos, barva očí snad není třeba

Ryuuzetsu Uzaraku - Mrzimor

27. srpna 2012 v 8:06 | Tý |  6. ročník (2008/2009)
Obecné informace o studentovi
Jméno a příjmení studenta: Ryuuzetsu Uzaraku
Věk studenta: 15 let
Pohlaví: žena
Životopis: V jednom menším městě v Japonsku se do mudlovské rodiny narodila holčička. Mamka s taťkou ji měli moc rádi, a když se u ní v jejích pěti letech projevily kouzelnické schopnosti, byli nadšení. Vždycky žila se svými rodiči a byla jedináček. Od mala chodila také na Kung Fu a zacházení s katanou, kterou má v jednom kuse připevněnou na zádech (ve škole ji měla zakrytou kouzlem). V jedenácti nastoupila do japonské čarodějné školy, ale po roce jí umřela maminka na nějakou ošklivou nemoc. Byla smutná a o tři roky později někdo zavraždil jejího taťku kvůli pár yenům v jeho peněžence. Tak vzala všechny úspory, prodala dům kde bydleli a odcestovala do Anglie. V Londýně potom nastoupila do školy...Vždycky byla taková neposlušná a často mívá různé šrámy. Když jí bylo třináct, bojovala s jedním kouzelníkem a ten jí zaklínadlem udělal dlouhou (od kořínků vlasů až po bradu) ránu přes levé oko, kde má doteď děsivou jizvu. Naneštěstí však to kouzlo zasáhlo i oko, takže je na něj slepá. Vždy nosí takovou čelenku, kterou má přes to oko a ještě si to zakrývá ofinou.

Povaha: Ryuuzetsu je milá a kamarádská holka, která se ke svým blízkým chová ochranářsky, i když nesnáší, když někdo ochraňuje ji. Občas se snadno naštve, ale jindy je zase její mysl nedotknutelná. Když neví, tak se rozhoduje srdcem. I když boje nevyhledává, tak moc ráda bojuje a někdy se zdá, že si to užívá...

Vzhled studenta
Výška: 172 cm
Váha: cca 58 kg
Vlasy: Po zadek dlouhé, rovné vlasy, které jsou tmavě zelené a přecházejí do černo-zelené. Přes levé oko nosí pořád ofinu.
Pleť: Trošku tmavší.
Oči: výrazně zelené
Další informace: Má pruh látky obvázaný kolem čela a pod ním má další kus látky přes levé oko. (Jakoby šikmo přes oko a pak kolem čela.)

Elena Morganová - Mrzimor

27. srpna 2012 v 8:05 | Tý |  6. ročník (2008/2009)
Jméno a příjmení studenta: Elena Morganová
Věk studenta: 15
Pohlaví: ženské
Životopis: Narodila jsem se 5.7. v Londýně. Zde i bydlím se svou matkou, otce a mladší sestrou. Má ráda psy a koně. Její pes se jmenuje Matthew. Je to husky a jsou mu 2 roky. Nejvíce času tráví venku v přírodě se svou setřičkou Lucille. Táta od nich odešel když jí bylo 13 a Lucille byly 2 roky.

Povaha: Je milý a přátelský člověk. Chvíli jí trvá než někomu začne opravdu důvěřovat,
ale i přesto ráda poznává nové lidi. Miluje cestování, zvířata a sport. Nejradši hraje voleyball. Její nejoblíbenější barva je zelená. Má ráda hory, různé procházky po přírodě a kluky s tmavými vlasy. Je společenská a nikdy nezkazí žádnou legraci.

Výška: 160 cm
Váha: 49 kg
Vlasy: zrzavé, od přírody má vlny, ale někdy si je ráda vyžehlí.
Pleť (zabarvení): snědá
Oči (barva): hnědé
Další informace: na zadní straně krku má malé tetování

Allysa Wippich - Mrzimor

27. srpna 2012 v 8:04 | Tý |  2. ročník (2012/2013)
OBECNÉ INFORMACE O STUDENTOVI
Jméno a příjmení: Allysa Wippich
Věk studenta: 11 let
Pohlaví: ženské
Životopis: Jsem dívka z mudlovské rodiny. Máma je zubař a táta právník. Bydlím na ulici Oxford Street.

POVAHA STUDENTA
Povaha: Jsem kamarádská. Zastávám se utlačovaných je-li to v mých silách. Mám ráda knihy. Jsem ochotna riskovat i obětovat. Nebojím se dát najevo svůj názor.

VZHLED STUDENTA
Výška: 160 cm
Váha: 43 kg
Vlasy: Hnědé, kudrnaté, dlouhé
Pleť: Běloška
Oči: Hnědé


Christina Reeves - Havraspár

27. srpna 2012 v 8:03 | Tý |  6. ročník (2008/2009)
Jméno a přímení: Christina Reeves
Věk: 14 let
Pohlaví: žena

Životopis:Bydlím s mámou v malém městečku o tátu jsem přišla v 8 letech a máma si pak našla přítele, který má dceru, je strašná nesnáším jí, je rozmazlená a strašně chrápe! Co se týče mých kamarádů, nemám jich moc, ale za to jim můžu věřit a jejich přátelství je opravdové (snad).

Povaha: upřímně jsem dost drzá na což nejsem hrdá ale patří to ke mně taky jsem kamarádská umím lidi rozesmát ale i snadno rozbrečet svou upřímností. Ničeho se nebojím snad kromě pavouků! Miluji sport třeba tenis nebo běh.

Vzhled:
Výška: 165cm
Váha: 50kg
Vlasy: jsou dlouhé po ramena barva je černá
Plet: bílá
Oči: barva zelená

Emma Jewelová - Nebelvír

27. srpna 2012 v 8:01 | Tý |  7. ročník (2007/2008)
Jméno a příjmení studenta (použijte fantazii, nesmí být jméno celebrity, či filmového/knižního hrdiny): Emma Jewelová
Věk studenta (tak aby odpovídal ročníku): 15
Pohlaví (mužské nebo ženské, hermafrodity nepřijímáme): žena
Životopis (místo bydliště, narození, o rodině… rozepište se): Narodila se v Londýně, který miluje. Má staršího bratra, kterém je 22 a žije v Austrálii.

Povaha studenta: Je pro každou zábavu, nerada tráví čas sama, je milá a kamarádská.

Vzhled studenta
Výška (měla by odpovídat věku) : 168cm
Váha (buďte reáln, aby to odpovídalo výšce!) : 53kg
Vlasy (délka, typ, barva…) : dlouhé, černé, vlnité
Pleť (zabarvení) : světlá
Oči (barva) : zelenohnědé
Další informace (tvar nosu, má-li pihy, brýle, nějaké nedokonalosti…) malé tetování na pravém rameni ve tvaru hvězdy

Vanessa Dickinson - Zmijozel

27. srpna 2012 v 8:00 | Tý |  7. ročník (2007/2008)
Jméno a příjmení studenta: Vanessa Dickinson
Věk studenta: 16 let
Pohlaví: dívka
Životopis: Vanessa se narodila 5. února 1996 v Londýně. Všichni z její rodiny jsou čistokrevní kouzelníci, hrdí na svou krev. Její matka Rose studovala ve Zmijozelu. Otec, Peter, studoval v Nebelvíru. Má mladší sestru, která se jmenuje Julia. Rodiče pracují na dobře placených místech na ministerstvu kouzel, takže jejich rodina patří mezi bohaté. Dětství měla Vanessa hezké, i když se jí ostatní děti stranily. Když jí bylo jedenáct, přišly jí tři dopisy z kouzelnických škol - Krásnohůlek, Bradavic a Kruvalu. Samozřejmě šla studovat do Bradavic. Po druhém ročníku se ale museli přestěhovat kvůli práci do Francie, přesněji do Paříže. Vanessa přestoupila na Krásnohůlky. O tři roky později se mohli stěhovat zase do Londýna, do jejich luxusního sídla. A Vanessa se vrátila do Bradavic.

Povaha: Vanessa je statečná a velmi inteligentní dívka. Rozhodně nepostrádá sebevědomí ani ctižádost. Nemá ráda děti z mudlovských rodin a mudly, v tomhle ohledu zastává názor Salazara Zmijozela. K holkám, které se chovají, jako by byly středy vesmíru, je až moc otevřená a do očí jim řekne svůj názor. Zlomyslný a škodolibý tvor, libující si v utrpení druhých (ke kterému čas od času sama pomůže) a zcela bezohledná, bezcitná a chladnokrevná bytost, která si jde za svým cílem ať to stojí cokoliv.

Vzhled studenta
Výška: 180 cm
Váha: 47 kg
Vlasy: černé, do poloviny zad, někdy rovné, někdy zvlněné
Pleť: světlá
Oči: světle modrá
Další informace: krásná postava

Alexandra Strich - OPČM

1. srpna 2012 v 9:55 | Tý |  Přihlášení profesoři
Celé jméno profesora: Alexandra Strich
Věk profesora: 30
Pohlaví: Žena
Předmět, který chcete vyučovat: OPČM (Obrana Proti Černé Magii)
Životopis: Narodila se do bohaté rodiny v Kodani jako jedináček. Od malička měla, co chtěla, jen otce moc nepoznala. Ten neustále pracoval a jí mezitím vychovávala matka. Když vyrůstala, rozhodně si nestěžovala, protože matka jí měla opravdu ráda a dala jí vše, na co si ukázala. Život si užívala na sto procent. Ve škole byla vždy mezi nejlepšími a o kamarády neměla nouzi. Často chodila na párty, plesy a benefice. Vše se pro ni změnilo dne, když jí přišel dopis z Bradavic, že tam mají pro ni místo, a že je čarodějka. Její rodiče byli mudlové,takže o tom nic nevěděli, ale stejně jí tam poslali. Jakmile dokončila školu, chtěla se stát učitelem OPČM. Tento předmět se jí vždy líbil nejvíce.

Povaha profesora: Milá,hodná. Nerada na někoho křičí, ale když se rozzlobí, nejradši byste tam nebyli. Je to flegmatička, takže zapomíná věci tam, kam je dala.

Vzhled profesora: http://i.lidovky.cz/11/053/lngal/MTR3b4ba8_shutterstock_77547124.jpg
Výška:189 cm
Váha: 75 kg
Vlasy (délka, typ, barva…): Vlasy má dlouhé až po pas. Má je nahnědlé a rovné.
Pleť (zabarvení): bílá
Oči (barva): modro-šedé
Další informace: Má plnější rty

Kathrin Greyová - Lektvary

1. srpna 2012 v 9:53 | Tý |  Přihlášení profesoři
Bradavice
Celé jméno profesora: Kathrin Greyová
Věk profesora: 31
Pohlaví: žena
Předmět, který chcete vyučovat: Lektvary
Životopis: Kathrin se narodila 13. září 1980 v Bulharsku. Měla poklidný život jedináčka. Jako každé jiné kouzelnické dítě dostala ve svých jedenácti letech dopis z Kruvalu, kam i v zápětí nastoupila. Možná se potýkala s nějakými problémy, ale nebyly moc velké, aby je někdo zanesl do papírů. Když vystudovala, odjela do Anglie, aby zde mohla studovat lektvary. Od svých 18 let pracovala u známého mistra lektvarů, díky kterému se jí podařilo dostát u zkoušky na mistra lektvarů před radou nejlepších lektvaristů světa. To se stalo asi před 2 měsíci a teď dostala nabídku učit lektvary na této škole a ona přijala.

Povaha profesora: Kathrin by většina lidí odhadlo na tichou dívku, ale tím se každý, kdo si tohle pomyslel, zmýlil. Tato slečna si ráda prosazuje svou, je přísná, jak k sobě, tak k lidem, které chce něco naučit. Mimo vyučování se snaží být milá a přívětivá.

Vzhled profesora
Výška: 173 cm
Váha: 55 kg
Vlasy: světle hnědé
Pleť: lehce opálená
Oči: šedé
Další informace: ///
Profesorka se též stává zástupkyní ředitele.


Nový ředitel Bradavic

1. srpna 2012 v 9:25 | Rita Holoubková |  Denní Věštec
Bývalý ředitel Školy čar a kouzel v Bradavicích Theodor Alluring byl odvolán ze svého postu. Správní rada takto provedla okamžitě po sdělení obvinění, jež si Alluring vyslechl před celou radou.
Tato obvinění se o moc neliší od dřívějších, kterých má na svém kontě víc než dost. Alluring byl obviněn ze sexuálního obtěžování mladé dívky. Poté se ozvalo bystrozorům i několik dívek z Bradavické školy a přisvědčily, že je Alluring taktéž obtěžoval a naléval jim alkohol.

Novým ředitelem se má podle všeho stát Sebastian Damian Crow. Pro mnohé lidi neznámý muž by mohl konečně nastolit v Bradavicích pořádek.
A zde o něm máme několik informací: 37 let, svobodný, bezdětný, Bradavice vystudoval v koleji Havraspár, následoval léčitelský výcvik, poté krátkodobá stáž u Svatého Munga. Po dvou letech dal výpověď a odjel do Ruska - přesněji do Archangelsku, kde pracoval v místní nemocnici pro mudly i kouzelníky. Zde zanechal svou výpověď jen před několika málo týdny, aby se mohl stát ředitelem školy, kterou kdysi vystudoval jako premiant svého ročníku.