Červen 2012

Odjezd

30. června 2012 v 17:14
*přesně v 17 hodin a 15 minut přiletí kočáry tažené zvářaty podobnými hipogryfům, poté co všichni nastoupí odletí na místo pobytu (http://bradavicecity-dovolena.blog.cz/) *

ŠKOLA JE UZAVŘENA


Shromáždění

30. června 2012 v 16:59
* v 17 hodin se studenti začínají shromažďovat před školou, účastníci dovolené vyčkávají na přílet kočárů a ostatní se loučí a nasedají do kočárů, které je odvezou na nádraží v Prasinkách a následně vlakem do Londýna (http://svet-city.blog.cz/)*


Odjezd na dovolenou

29. června 2012 v 19:50
*na nástěnce se vedle seznamu objeví další papír*

Informace k odjezdu a příjezdu:

Prosíme všechny účastníky aby byli v zítra v 17 hodin shromážděni se svými zavazadly před školou. Kočáry přiletí v 17 hodin a 15 minut a následně všechny odvezou na místo pobytu. Po příjezdu se podle domluvy s ostatními rozdělíte na pokoje. Upozorňujeme nezletilé studenty na zákaz kouzlení mimo školu!

Přejeme příjemnou dovolenou.

MH: Ti kdo ve stanovenou dobu nebudou moct hrát se samozřejmě na dovolenou můžou dostat později a hrát, že jeli normálně s ostatními. V RPG pokračujte v předchozím článku.

Oznámení

23. června 2012 v 20:02
*na nástěnce se objeví oznámení*
Milí studenti,
Jak jistě víte, škola bude přes prázdniny uzavřena, ale ti z vás, kdo nemají přes prázdniny co dělat nebo se jim je chce strávit se svými přáteli, mohou odjet s námi na dovolenou do luxusního hotelu na Floridě.
Zájemci nechť se zapíší na seznam pod tímto oznámením.

MH: Pár organizačních informací: Škola se uzavře 1. července a další hra bude možná buď v Londýně (http://svet-city.blog.cz/) nebo na dovolené (místo ke hře bude včas upřesněno). Prosíme, aby ti z vás kdo chtějí jet se svou postavou na dovolenou napsali do komentářů její jméno a ročník. Nebude možné se přemisťovat z dovolené do světa a naopak. Škola se zase otevře 1. září.
V RPG pokračujte v předchozím článku.

Leanne Willson - Zmijozel

17. června 2012 v 12:59 | Cissy |  5. ročník (2009/2010)
Obecné informace
Jméno a příjmení: Leanne Willson
Věk: 14 let ( 3. ročník)
Pohlaví : dívka
Životopis: Leanne se narodila 24. prosince v Moskvě. Její mamka, Caroline Willson, chodila do Nebelvíru, ale táta byl mudla, má nevlastního bráchu Dimitrije(z tátovi strany) a mladší sestru Jeanette. V 11 jí přišel dopis z Kruvalu a Bradavic. Leanne chtěla do Bradavic, ale kvůli taťkovi se rozhodla pro Kruval. Nedávno jí zemřel otec. Teď se s mamkou dohodly, že nechtějí zůstat v Rusku, protože jim tam všechno připomíná Leannina tátu. Dimitrij se rozhodl v Rusku zůstat. Než odjeli příšerně se s Leanne pohádal a prohlásil, že je už nikdy nechce vidět, protože prý svými kouzelnickými schopnostmi ohrožují jeho a všechny jeho kamarády.Takže nakonec odjeli a Leanne mohla konečně nastoupit do Bradavic.

Povaha: Leanne je milá, odvážná a veselá. Nestává se to moc často, ale když má špatný den ja taky pořádně protivná(zvlášť tehdy, když se někdo šťourá v jejím ruském příbuzenstvu). Otevřeně pohrdá všemi čistokrevnými kouzelníky, kteří se povišují nad jiné a vysmívají se kouzelníkům smíšeného původu nebo mudlovským kouzelníkům.

Vzhled:
Výška: 175cm
Váha: 65 kg
Vlasy: hnědé, pod ramena
Pleť: lehce opálená
Oči: hnědé
Postava: sportovní

Annie Johnson - Mrzimor

13. června 2012 v 21:03 | Cissy |  3. ročník (2011/2012)
jméno: Annie Johnson
Věk: 14
Pohlaví: žena
Životopis:Narodila jsem se 26.10 1997 v Praze. Žiju s mamkou a nevlastní sestrou Andee v Eastbourne. Taťku jsem nikdy nepoznala. Předchozí roky jsem studovala ve Soukromé Veronské škole čar a kouzel. Musela jsem přestoupit, protože mamku přestaly bavit ,moje špatný známky a mně se nechtělo jet na iternát až do Itálie.

Povaha: Milá, tvrdohlavá, veselá

Výška:173 cm
Váha: 60 kg
Vlasy: kaštanově hnědé, lehce zvlněné
Pleť: snědá
Oči: hnědozelené
Další: Nos mám rovný a bez pih.

Sophie Statfordová - Nebelvír

13. června 2012 v 21:01 | Cissy |  7. ročník (2007/2008)
Obecné informace o studentovi
Jméno a příjmení studenta: Sophie Statfordová
Věk studenta: 15 let
Pohlaví: dívka
Životopis: Sophie se narodila 27. června 1996 v Paříži, ačkoli její rodina je původem z Anglie. Její rodina je velmi bohatá a všichni její předci i současní příbuzní jsou čistokrevní kouzelníci, většina z nich studovala v koleji Nebelvír. Její matka se jmenuje Rosemary Statfordová a pracuje jako manažerka sítě obchodů s oblečením. Otec, Peter Statford, pracoval s draky v Rumunsku. Zemřel na popáleniny, když pomáhal krotit jednoho zdivočelého draka. Jelikož Rosemary pracovala dlouho do noci, Sophii vychovávala chůva, kterou jí platila matka. Chůva malé Sophii nedovolila skoro nic, co směly dělat normální děti, protože pocházela z vyšší společenské vrstvy než ony. Sophie ji za to nenáviděla, stejně jako matku. Přesto by se dalo říct, že měla aspoň trochu hezké dětství. A tak rostla, obklopená hračkami a šatičkami... V šesti letech začala chodit na známou základní školu, kam chodily obyčejné děti mudlů. Sophie nesnášela je, ony zase ji. V šesti letech poprvé použila kouzlo - omylem nechala vybuchnout učebnici, když ji naštvala učitelka. Nakonec školu nějak přetrpěla, byl konec páté třídy a jednoho krásného dne přišly dopisy ze dvou kouzelnických škol - Krásnohůlek a Bradavic. Sophie chtěla do Bradavic, ale matka chtěla, aby byla co nejblíž domovu. Nakonec se dohodly tak, že první čtyři roky bude Sophie chodit do Krásnohůlek a zbytek bude chodit do Bradavic. V září na kouzelnickou školu nastoupila. Jestliže to na základní škole nenáviděla, v Krásnohůlkách to bylo ještě mnohem horší - každá druhá osoba se tam chovala jako by byla střed vesmíru, všude kolem Sophie samá růžová a bílá... Po úmorných čtyřech letech měla konečně nastoupit do Bradavic. Nakonec se to ale trochu protáhlo - do Krásnohůlek chodila ještě značnou část školního roku. Sophiina matka si ale v Londýně nakonec přece jen našla práci a koupila luxusní dům a přestože Sophie protestovala, přestěhovaly se tam. Sophie konečně odjela do Bradavic...

Povaha studenta
Povaha: Sophie je vcelku přátelská a usměvavá. Chová se nadřazeně k mladším studentům a nemá moc v oblibě děti mudlů. Je příšerně hrdá na svou čistou krev. Je statečná, odvážná a hodně drzá, dokáže mluvit jako s pětiletým dítětem i s ředitelem nebo někým takovým. Jinak je vcelku společenská a milá a "trochu" zlomyslná a škodolibá. Je chytrá, ale kvůli tomu, jak je drzá, ji učitelé většinou nemají zrovna v oblibě.

Vzhled studenta: Sophie je půvabné stvoření s bledou pletí. Je vysoká asi 183 cm a váží 47 kg. Hebké a lesklé blonďaté vlasy, ve kterých si někdy vytváří melír, jí splývají po zádech až do jejich poloviny. Někdo si může myslet, že je to namyšlená blondýnka, ale není.
Výška: 183 cm
Váha: 47 kg
Vlasy: blond (někdy s melírem), dlouhé asi do poloviny zad, rovné
Pleť: bledá
Oči: světle modrá
Další informace: pár tetování

Justine Swaggie - Zmijozel

13. června 2012 v 21:00 | Cissy |  3. ročník (2011/2012)
Jméno a příjmení studenta : Justine Swaggie
Věk studenta : no je mi 11 ..
Pohlaví : Žena
Životopis : Narodila jsem se 7.3.2001 v New Yourku , když mi bylo 5 , přestěhovala sem se do Česka... a ted jsem tady :D

Povaha, rozepište se prosím, a dbejte na to, že je studentovi 11 let!): Milá, Veselá , Vtipná , Kamarádská ..


Výška : 158 cm
Váha : 44 kg
Vlasy : dlouhý, vlny , hnědý s fialovým melírem
Plet : no ... hnědá ? no tak moc hnědá není :DD
Oči : modrá
Další informace : Niiic

Keiron Taylor - Mrzimor

12. června 2012 v 19:03 | Tý |  7. ročník (2007/2008)
Jméno a příjmení studenta (použijte fantazii, nesmí být jméno celebrity, či filmového/knižního hrdiny): Keiron Taylor
Věk studenta (tak aby odpovídal ročníku): 16(5.ročník)
Pohlaví (mužské nebo ženské, hermafrodity nepřijímáme): kluk
Životopis (místo bydliště, narození, o rodině… rozepište se): Kerion se narodil dvěma mudlům. Když mu bylo pět jeho otec odešel od rodiny a vychovávala ho pouze matka. Má mladší sestru.

Povaha studenta: Je náladový, ale když má dobrou náladu je milý a přátelský. Když má špatnou náladu je nepříjemný a radši sám.


Vzhled studenta
Výška (měla by odpovídat věku) : 185cm
Váha (buďte reáln, aby to odpovídalo výšce!) : 70kg
Vlasy (délka, typ, barva…) : černé, k ramenům
Oči (barva) : zelenošedá
Další informace (tvar nosu, má-li pihy, brýle, nějaké nedokonalosti…) -

Vasilija Pervonova - Starodávné runy

10. června 2012 v 21:12 | Cissy |  Přihlášení profesoři
Celé jméno profesora: Vasilija Pervonova
Věk profesora: 34
Pohlaví :žena
Předmět, který chcete vyučovat:Starodávné runy
Životopis: Jsem z Ruska.Doma jsem měla přísnou disciplínu.Mám 3 bratry a 2 sestry v Rusku.V Rusku je celá má rodina.Ve 12-ti jsem dostala dopis z Bradavic a Kruvalu.Rozhodla jsem se pro Bradavice ve ,kterých jsem vystudovala na koleji Zmijozel.Ve 20-ti letech jsem se vdala za Michaela Pervonova.O rok později se nám narodila dcera Katja.Když jí byly 3 roky odstěhovali jsme se do Anglie.V Anglii jsem se stala mudlovskou učitelkou etikety.Když mi bylo 27 můj manžel spadl z koně a zemřel.Nestihla jsem mu říct ,že čekám syna Alexeje,který se narodil rok na to.Před 2-mi roky jsem z mateřské dovolené šla na své bývalé místo učitelky etikety.V této době žiji s dcerou a synem na námi zrenovovaném zámku.

Povaha profesora:Přísná,milá,veselá někdy konzervativní a tvrdohlavá

Vzhled profesora:
Výška:183 cm
Váha: nepovím =)
Vlasy (délka, typ, barva…) :černo-hnědé vlnité vlasy
Pleť (zabarvení) :Smetanově bíla
Oči (barva) :modrošedé oči
Další informace: obléká se jen do světově proslulých značek oblečení(Gucci,Laurent,YSL,Versace atd),elegantně a vkusně,většinou do černé nebo tm.modré

Duch Svalnatý Frederick

9. června 2012 v 9:36 | Cissy |  Přihlášení duchové
Jméno Ducha:Svalnatý Frederick.
Datum Narození:1014.
Datum Úmrtí:1100.
Jak jsem zemřel:Zasáhla mne smrtící kletba.
Jaká je moje povaha:jsem veselý, nebojácný,rád pomáhám jiným duchům.
Do jaké koleje jsem chodil:Kdysi jsem chodil do Nebelvíru.
Co mne potěší:dobrý vtipy,vtipy Freda a George,draci.
Co mne naštve:Křičení,smrtijedi a vše co se jich týče.
Jak vypadám:vysoký, samý sval, malý oči, průhledný,
REÁLNÉ
Můj věk:13
Můj email: onbelik@seznam.cz
Znalosti HP:Profesorka Mc Gonagalová učí předmět přeměňování již 39let.
Igor Karkarov byl zabit na severu v době Relikvie smrti.

Kate Elmargová - Mrzimor

9. června 2012 v 9:35 | Cissy |  3. ročník (2011/2012)
Obecné informace o studenstovi:
Jméno a Příjmení: Kate Elmargová
Věk:11 let
Pohlaví: Žena
Životopis: Narodila se roku 1992 4.června o půlnoci. Bydlela na kraji Londýna v rodinném domu s mámou čarodějnicí Rose Elmargovou a sestrou o 6 let mladší Emily Elmargovou. Otec Mudl jí zemřel při autonehodě když jí bylo 6 let. Pak asi o 2 roky její máma nazbírala dost pěnezí, prodala dom a odstěhovali se přímo do Londýnu do trochu většího rodinného domu. Asi o rok se štrvt zničila a všude začali poběhovat nějaký mudlovský narkomani, blázní atd. Tak znovu prodali dom a ostali tam dluhé lety. Máma si těžko hledala práci, pracovala od rána do věčera, tak se Kate učila lovir ryby v říke, která tekla nedaleko ich domu.
Povaha: Odhodlaná udělat témer všechno, někdy(málokedy) odmeraná, milá, veselá a zdá se někdy tajomná,(kvůli ofině ktorá se nedá zastrčit za ucho a stále jí padá do obličeje), což vůbec není.
Výška: 135 cm
Váha: 28 kg
Vlasy: Jsou dlhé po konec chrbátu někde trochu zatočené, jináč rovné, hnědé vlasy
Plet: Světlá-olivová
Oči: Modré s příměsí zelené
Další informace: Nos má malý, je netrpělivá a nerozhodná

Alexander Scarecrow - Zmijozel

3. června 2012 v 16:35 | Tý |  7. ročník (2007/2008)
Obecné informace o studentovi
Jméno a příjmení studenta: Alexander Scarecrow
Věk studenta: 15 let
Pohlaví: muž
Životopis: Alex se narodil 21. června roku 1996 na severu Anglie. Spolu s rodiči žije v menším rodiném domě, nemá žádného sourozence. Do teď chodil na školu pro Nadané kouzelníky se zaměřením na mudlovské vědy v Americe. Do Bradavic přestupuje z jediného důvodu - přání rodičů. Kdyby bylo po jeho, zůstal by tam a udělal si OVCE a následně i zkoušky z předmětů, které se berou na mudlovských školách.

Povaha studenta
Povaha: Alex je celkem otevřený člověk, ale když se jednou na někoho naštve, přetrvává to velmi dlouhou dobu. Je lstivý a vychytralý. Rád se přátelí s lidmi, u kterých si myslí, že mu to v budoucnosti pomůže. Je velmi temperamentní člověk, rád se věnuje mnoha věcem. Od hudby, přes malování až ke psaní prózy i poezie.

Vzhled studenta
Výška: 189 cm
Váha: 73 kg
Vlasy: tmavě hnědé
Pleť: lehce opálená
Oči: hnědé
Další informace: ///

Alice Smillesons - Nebelvír

1. června 2012 v 18:25 | Cissy |  7. ročník (2007/2008)
Obecné informace o studentovi
Jméno a příjmení studenta:Alice Smillesons
Věk studenta:16 let(5.ročník)
Pohlaví:Žena.
Životopis:Narodila se roku 1996.Matka po porodu zemřela a zbyl jí jen otec,který věčně popíjel po hospodách,takže se o sebe musela starat sama.Jakmile jí přišel dopis z Bradavic,neváhala a odjela tam..

Povaha studenta
Povaha:Je milá a zároveň nebezpečná.I na to,že je malá má velkou sílu.Je šikovná na obranu proti černé magii.

Vzhled studenta
Výška:155 cm.
Váha:40 kg.
Vlasy:Černé,až po zadek.
Pleť:Bílá.
Oči:Má velké a podmanivé černé oči a dlouhé řasy.
Další informace:Je to zvěromág.(vlk)

Sherly Mina McBathreinová - Havraspár

1. června 2012 v 18:20 | Cissy |  3. ročník (2011/2012)
Sherly Mina McBathreinová
11.let
Pohlaví ženské
Životopis
Narodila se se 6.července minutu po půlnoci.Matka i otec s ní žily jen jeden rok.Potom oba záhadně zmizeli.Dále vyrůstala se svou babičkou v malém městečku jménem Walesing. Její babička je jiná než všechny babičky ve městě.Vždy jí všechno dovolí a navíc -což nikdo v tomhle městě nemá- chová bílou tygřici jménem Flowers.S Flowers si Sherly ráda hraje a vlastně je to její jediný kamarád.Ve škole žádné kamarády neměla a někde jinde taky ne.Jejím největším koníčkem je dívání se do prázdna.Umí se bavit, být vtipná a veselá, ale stejně se s ní nikdo nebaví - je prý divná.
Povaha studenta: Je hravá a vyhraje si i s jinými savci než jsou lidé.Někdy je však velmi bojácná a stydlivá.Má velkou trpělivost.
Výška: 142cm
Váha: 29kg
Vlasy: zrzavé dlouhé do poloviny zad
Pleť: velmi bledá
Oči: zelené
Pihovatý obličej a jizva ve tvaru drápu na levé ruce.