Květen 2012

Rose Elizabeth Night - Nebelvír

31. května 2012 v 13:49 | Cissy |  7. ročník (2007/2008)
Obecné informace o studentovi
Jméno a příjmení studenta (použijte fantazii, nesmí být jméno celebrity, či filmového/knižního hrdiny): Rose Elizabeth Night
Věk studenta (tak aby odpovídal ročníku): 16(5.r.)
Pohlaví (mužské nebo ženské, hermafrodity nepřijímáme): žena
Životopis (místo bydliště, narození, o rodině… rozepište se): Od 5let žije se svou tetou, protože rodiče ji zemřeli při autonehodě(oba byli mudlové).Školu nikdy neměla moc ráda, ale když dostala dopis z Bradavic, něco se v ní zlomilo a začala se i těšit.Je jedináček, ale její o dva roky starší bratranec je pro ní jako bratr.

Povaha studenta: Je milá a přátelská. Miluje psi, toulání po lesích a dobré jídlo.

Vzhled studenta
Výška (měla by odpovídat věku) : 170 cm
Váha (buďte reáln, aby to odpovídalo výšce!) : 48kg
Vlasy (délka, typ, barva…) : dlouhé, kaštanové
Pleť (zabarvení) : světlá
Oči (barva) :hnědé
Další informace (tvar nosu, má-li pihy, brýle, nějaké nedokonalosti…) Malé tetování na zátylku(viz. obrázek v příloze)

Lilianne Carwrightová - zmijozel

28. května 2012 v 19:00 | Cissy |  6. ročník (2008/2009)
OBECNÉ INFROMACE O STUDENTCE:
Jméno a příjmení: Lilianne Carwrightová
Věk studentky: čtrnáct let
Pohlaví: dívka
Životopis: Lilianne se narodila 3. srpna do bohaté rodiny. Bydlí v Londýně. Její matka, Brittany Cartwright, nepracuje. Otec, John Cartwright, byl ředitelem prestižní firmy. Dlouhou dobu žili vcelku spokojeně a klidně. Potom John odjel do New Yorku kvůli práci. Už se nevrátil. Lilianne a její matka spolu žily samy, vystačily si s penězi, které zdědily. O pár let později, Lilianne bylo asi devět, si Brittany našla přítele - mudlu. Jmenoval se George. Lilianne ho vždycky nenáviděla. Zpočátku se k ní choval hezky, ale (když si plně získal Brittanyinu důvěru) začal Lilianne mlátit a ubližovat jí. Matka Lilianne doopravdy vyděsila, když jí hrdě oznámila, že se s Georgem budou brát. Přestože se jí to Lilianne snažila rozmluvit jak se jen dalo, nakonec se vzali. Jednoho dne ale přišlo - nebo spíš přiletělo - osvobození. Bylo to v den jejích jedenáctých narozenin, George ji zrovna brutálně zmlátil, takže měla modřiny a krvavé šrámy po celém těle, krčila se v koutku ve svém pokoji a tiše s pláčem prosila, aby ji něco osvobodilo, když se na nebi objevila černá šmouha, která se rychle přibližovala. Po chvilce rozeznala soví siluetu a otevřela okno. O minutu později do místnosti vletěl obrovský výr a pustil jí na hlavu dopis. Musela si ho přečíst několikrát, než se doopravdy přesvědčila, že ji skutečně potkalo štěstí - už jen měsíc s Georgeovým mlácením. Pravé osvobození přišlo prvního září, kdy nastoupila do Bradavické ho expresu a svůj dosavadní život nechala za sebou. Když měla začít chodit do druhého ročníku, Britanny s Georgem se přestěhovali do Paříže a Lilianne musela začít chodit do Krásnohůlek. Krásnohůlky (a především lidi v nich) nenáviděla skoro stejně jako matčina přítele. Teď se opět stěhovali do Londýna a Lilianne začala chodit zase do Bradavic.

POVAHA STUDENTKY:
Povaha: Lilianne je velmi přátelská a chytrá dívka. Je společenská, sebevědomí jí rozhodně nechybí. Je ctižádostivá a hrozně drzá. Je hodně náladová a když někdo řekne nebo udělá něco, co se jí nelíbí, strašně rychle se naštve. Nenávidí mudly a svého nevlastního otce.

https://www.email.cz/getAttachment?session=V8%3F%A5c%08%D1%B0%9A%A1X%26%D2%14%C6%98%C5-%81I%C3-%E5%87X%7E%CB_%EFi%D2J%83%E4%9C-%3B%8C%8BI%D8%9F%9F%D3%12%88%C1%3A%DB%B0J%AAU%C6%18%15p%AB%60%FD%17N%B3%1C%ED%3D%F8%80I%ED%97%85%198%D1%E5Z%A1%5E%93%EA%21%FAxP%BAC%ED%3Ds%CA%7E%86.%D4o%F6%80f_z%C8_%F2%D8%0B%AF%27x%DA5c

Miranda Sealy Warten-Mrzimor

27. května 2012 v 17:09 | Cissy |  7. ročník (2007/2008)
Obecné informace o studentovi
Jméno a příjmení studenta (použijte fantazii, nesmí být jméno celebrity, či filmového/knižního hrdiny): Miranda Sealy Warten
Věk studenta (tak aby odpovídal ročníku): 15 let
Pohlaví (mužské nebo ženské, hermafrodity nepřijímáme): ženské
Životopis (místo bydliště, narození, o rodině… rozepište se): Miranda se narodila v Chicagu ovšem její prarodiče bydleli v Londýně kam se také přestěhovala po smrti svých rodičů, to jí bylo pět let. Zemřeli při autonehodě jenom ona jako zázrakem přežila, nikdo neví proč. Jí to nikdy moc nepoznamenalo protže byla naučená žít u své babičky s dědečkem, ve svých jedenácti letech nastoupila do Bradavic.

Povaha studenta
Přátelské a usměvavé děvče které nikdy nezkazí legraci, je paličatá a nejdřív jedná potom myslí. Ve škole byla vždy průměrná takže není žádný génius ale není zase úplný blbec. Používá ironii jak sarkasmus a nevadí jí zasmát se sama sobě, názory ostatních nikdy neřeší.

Vzhled studenta
Výška (měla by odpovídat věku) : 172 cm
Váha (buďte reáln, aby to odpovídalo výšce!) : 55 kg
Vlasy (délka, typ, barva…) : dlouhé, vlnité, oříškově hnědé
Pleť (zabarvení) : opálenější
Oči (barva) : zelená
Další informace (tvar nosu, má-li pihy, brýle, nějaké nedokonalosti…): plné rty světle růžové barvy, menší nos

Ohledně vyučování

26. května 2012 v 22:42 | Cissy |  Informace pro obyvatele hradu
Asi jste si všimli, že učitelé kašlou na přidávání hodin a studenti na jejich docházení. Rozhodli jsme se proto vyučování zrušit. Registrovaní profesoři budou moct hrát RPG spolu se studenty, můžou si vybrat svou povahu (jestli např. budou protivní a za každou blbost strhávat studentům body nebo příjemní a pomáhat jim apod.), smí strhávat studentům body, dávat jim různé úkoly atd. Je to odteď normální funkce jako skřítek, duch či student, jen s určitými výhodami.
Na každý předmět ovšem bude jeden profesor.
Bude zde založena rubrika vyučování, a když bude chtít profesor zadat nějakou esej k určitému tématu, pošle nám jí na email a my jí zveřejníme. Vypracování nebude povinné, ale za vyppracování může profesor přidělit body.

Nelia Nykis-Nebelvír

26. května 2012 v 22:31 | Cissy |  7. ročník (2007/2008)
Jméno a příjmení studenta: Nelia Nykis

Věk studenta: 15 let

Pohlaví: Žena

Životopis: Jsem nechtěné dítě. Má matka je prostitutka a otce neznám. Hned jak jsem se narodila mě matka dala do dětského domova, kde jsem vyrůstala. Ostatní děti se se mnou nechtěli bavit a hrát, ale mě to nevadilo, protože jsem se dokázala zabavit sama. Psala jsem básničky nebo jsem si kreslila a když jsem mohla jít dolu, tak jsem hrála na piáno, které bylo ve společenské místnosti. Později se to vystupňovalo až tak, že mi ostatní děti ubližovali a já jsem za ně musela dělat špinavou práci. Mnohokrát jsem po nocích brečela, ale bylo mi to k ničemu. Jednou přišel do domova mladý pár, Rose a Emmett Nykisovi. Když řekli, že chcou mě, tak ředitelka domova skoro skákala štěstím, že se mě zbavila. Tak začala nová etapa mého života. S Rose a Emmettem jsem se měla moc dobře. Na nic jsem si nestěžovala a snažila jsem se je poslouchat na slovo. Život pro mě začínal mít nový smysl a já jsem jej vůbec nechtěla měnit. Jenomže jednou došel dopis z Bradavic a nastala zase změna, ale tentokrát dobrá. Rose a Emmett měli z toho velikou radost a tak jsem jela do Bradavic.
Povaha studenta

Povaha: Jsem hodně bláznivá a chvíli neposedím. Pořád kolem sebe hážu úsměvy a všude šířím dobrou náladu. I když se to nezdá, tak jsem hodně citlivá, ale moje tvrdohlavost nedovoluje to dávat najevo. Čas od času na mě přijde lenost a i vstát z postele je pro mě moc vyčerpávající, v takových dnech jsem velmi náladová a hrozně rychle a snadno se naštvu. Když ráno vstanu levou nohou, tak jsem smutná, protože vzpomínám na svou černou minulost a není se mnou vůbec řeč.

Vzhled studenta

Výška (měla by odpovídat věku) : 168 cm

Váha (buďte reální, aby to odpovídalo výšce!) : 25 kg

Vlasy (délka, typ, barva?) : Po ramena dlouhé černé barvy

Pleť (zabarvení) : Bleda

Oči (barva) : Zářivě modré

Další informace : Na pravém rameni ze zadu mám vytetovaná malá, černá andělská křídla

Obrázek : http://nd05.jxs.cz/426/864/f018131533_83415180_o2.jpg

Katrin Randlová- Mrzimor

26. května 2012 v 22:30 | Cissy |  5. ročník (2009/2010)
Obecné informace o studentovi:

Jméno a příjmení studenta: Katrin Randlová
Věk studenta (tak aby odpovídal ročníku): 13
Pohlaví (mužské nebo ženské, hermafrodity nepřijímáme): žena
Životopis (místo bydliště, narození, o rodině… rozepište se): Pochází z Beverly Hills její rodiče jsou kouzelníci, ale bohužel když jí bylo jedenáct let, její rodiče se rozvedli a ona šla bydlet ke svému otci ,který se oni nezajimá a který je strašně bohatý. Chodí na mejdany a někdy si vodí svoje kluky domů. Narodila se : 22.4. 1998, když chodila do minulé školy tak tam byla oblíbená.

Povaha studenta: je hodná, společenská někdy je i trošku náladová. Ráda si z druhých utahuje, umí být ale i romantička.

Vzhled studenta: je velmi stylová
Výška (měla by odpovídat věku) : 167
Váha (buďte reáln, aby to odpovídalo výšce!) : 47
Vlasy (délka, typ, barva…) : rovné, po ramena, hnědé
Pleť (zabarvení) : snědá
Oči (barva) : hnědé
Další informace (tvar nosu, má-li pihy, brýle, nějaké nedokonalosti…) malý nos jinak nic

Rebecca Carter- Zmijozel

25. května 2012 v 21:45 7. ročník (2007/2008)
OBECNÉ INFORMACE O STUDENTCE
Jméno a příjmení: Rebecca Carter
Věk: 16 let
Pohlaví:
Životopis: Rebecca se narodila 16. ledna jako jediné dítě do čistokrevné rodiny kouzelníků v Londýně. Rodiče se jí snažili vychovávat jako normální dítě, ale když jí přišel dopis z Bradavic snažili se jí sdělit co nejvíc o kouzelnickém světě. Její otec pochází z Brazílie, kde navštěvoval místní školu pro kouzelníky. Matka chodila do Bradavic do Havraspáru.

POVAHA STUDENTKY
Povaha: Je chytrá a trpělivá. Moc nevěří lidem, jen několika svým nejlepším přátelům, ale jinak je společenská a ráda flirtuje. Někdy může působit povrchně a namyšleně. Je sebevědomá a ambiciózní, vesměs realistka. Nesnáší předsudky.

VZHLED STUDENTKY
Výška: 172 cm
Váha: 56 kg
Vlasy: Dlouhé, špinavě blond, přirozeně lehce vlnité, ale žehlí si je.
Pleť: Lehce snědá
Oči: Světle zelené
Jiné: Hezká postava


Kiara Pearsová- Havraspár

25. května 2012 v 18:43 6. ročník (2008/2009)
OBECNÉ INFORMACE O STUDENTCE
Jméno a příjmení: Kiara Pearsová
Věk: 14 let
Pohlaví: ženské
Životopis: Kiara se narodila 13. července do bohaté čistokrevné kouzelnické rodiny. Její matka se jmenuje Julia a její otec John. Nemá žádné sourozence. Rodiče jí vždycky koupili všechno, co chtěla, ať to bylo cokoliv. Bydlí se svou rodinou v luxusním sídle v Londýně.V jedenácti letech dostala dopis z Bradavic a v září na školu nastoupila. V Bradavicích úspěšně studuje už čtvrtý rok.

POVAHA STUDENTKY
Povaha: Přátelská, milá, statečná, chytrá, dokonale lže, ráda porušuje školní řád, samostatná...

VZHLED STUDENTKY
Výška: něco pod 170 cm
Váha: okolo 50 kg
Vlasy: dlouhé do poloviny zad, tmavě hnědé, rovné
Pleť: bílá
Oči: zeleno hnědé, nádherný tvar
Jiné: piercing ve rtu, tetování na pravé ruce

Annabella Evans-Mrzimor

24. května 2012 v 15:38 | Cissy |  7. ročník (2007/2008)
Obecné informace o studentovi
Jméno a příjmení studenta: Annabella Evans (zkráceně Bella)
Věk studenta: 16
Pohlaví: ženské
Životopis: Narodila se rodičům kouzelníkům v Londýně, má dva bratry. Když jí bylo šest, její rodiče se rozvedli a ona bdlela s mámou. Teď ale bývá reději u svého otce, který se o ni příliš nezajímá a Bella je "volná". Chodí na mejdany a nebo si vodí svoje kluky k sobě domů. Jednou už byla dokonce těhotná, ale dítě dala k adopci.

Povaha studenta: je veselá a společenská, ráda si z druhých utahuje, je hrozně přelétavá a věrnost jí nic neříká, umí být ale i romantička

Vzhled studenta
Výška : Je menší postavy, 165cm
Váha : 52kg
Vlasy : dlouhé téměř po zadek, rovné, blond
Pleť : světlá
Oči: oči jsou její největší chloubou, jemi svádí všechny kluky... jinak jsou hnědé
Další informace: má něco málo světlích pih, což na ní vypadá roztomile


Isane Uzaraku- Havraspár

24. května 2012 v 15:35 | Cissy |  7. ročník (2007/2008)
Jméno a příjmení studenta: Isane Uzaraku
Věk studenta: 16
Pohlaví: žena
Životopis: Hned když se narodila, přišla o jednoho člena rodiny. Matka umřela krátce po porodu. Otec jí učil ovládat kouzla, neboť byl čaroděj, ale nedávno umřel. Proto se přestěhovala z Japonska do Londýna a začala chodit do školy sem. Měla prý i sestru, ale ta je opustila, když bylo Isane sotva pár měsíců V Japonsku se měla celkem dobře, i když neměla moc přátel.

Povaha: Je milá a přátelská, ochranářská, ale nemá ráda, když někdo chrání ji. Je jí jedno, když ji někdo uráží, ale když někdo nadává jejím přátelům, nejraději by ho zabila. Ráda se směje a má smysl pro humor.

Vzhled studenta
Výška: 175 cm
Váha: 57 kg
Vlasy: Po zadek dlouhé, zelené a rovné, často je má v culíku
Pleť: trochu tmavší
Oči: zářivě zelené
Další informace: má dlouhou jizvu přes levé oko (od kořínků vlasů až po bradu), ale oko je neporušené

Skřítek Bonifác

24. května 2012 v 14:10 | Cissy |  Přihlášení skřítci
Bradavice
Jméno skřítka:Bonifác
Věk skřítka: (nejsou samí mladí, může Vám být klidně i 100):30
Povaha skřítka:Dobrácká rád pomáhá.
Jak skřítek vypadá:Na tváři má pár škrábanců od prvního majitele který ho mučil malé hubené nožičky a ručky hubené.
Reálné
Váš věk:11
Váš email:josef.derfl@seznam.cz
Znalosti HP: (knížky, filmy):Dobré viděla jsme všechny filmy ale četl jsem jenom 3.knihy

Jeanne-Claudine Groovin- Havraspár

24. května 2012 v 13:30 2. ročník (2012/2013)
OBECNÉ INFORMACE O STUDENTCE
Jméno a příjmení: Jeanne-Claudine Groovin
Věk: 11
Pohlaví: ženské
Životopis: Jeanne-Claudine Groovin se narodila 13.11.2001 v Londýně. Je druhým a posledním dítětem manželů Groovin, má staršího bratra Jeffa a nevlastní sourozence Damona, Imogen a Nadine. Nevlastní sourozenci se již pár století pohybují v kruhu neživých a jsou přímými předky rodiny Groovin. Rodina momentálně žije v Londýně.

POVAHA STUDENTKY
Povaha: Je to velmi veselá dívka, člověk se s ní nikdy nenudí i proto, že je velmi kreativní. Je šikovná a učenlivá, většinou je na všechny hodná ale když si něco zamane dokáže být dost panovačná.

VZHLED STUDENTKY
Výška: 154cm
Váha: 43kg
Vlasy: dlouhé, rovné, oříškově hnědé
Pleť: bledá
Oči: šedomodréJeff Groovin- Zmijozel

24. května 2012 v 13:19 5. ročník (2009/2010)
OBECNÉ INFORMACE O STUDENTOVI
Jméno a příjmení: Jeff Groovin
Věk studenta: 14
Pohlaví: mužské
Životopis: Jeff Groovin se narodil 19.5.1998 v Londýně. Je prvním dítětem manželů Groovin, má mladší sestru Jeanne-Claudine a starší nevlastní sourozence Damona, Imogen a Nadine. Nevlastní sourozenci se již pár století pohybují v kruhu neživých a jsou přímými předky rodiny Groovin. Rodina momentálně žije v Londýně.

POVAHA STUDENTA
Povaha: Jeff je chytrý a ochotný komukoliv vždy pomoci. Rád se seznamuje s novými lidmi. Někdy je trošku náladový a snadno vybuchne.

VZHLED STUDENTA
Výška: 171 cm
Váha: 56 kg
Vlasy: delší ,rovné, hnědé
Pleť: opálený
Oči: šedomodré
Jiné: Pihy na nose


Ethan Noah Peiton- Havraspár

24. května 2012 v 12:59 7. ročník (2007/2008)
OBECNÉ INFORMACE O STUDENTOVI
Jméno a příjmení: Ethan (Noah) Peiton
Věk: 16
Pohlaví: mužské
Životopis: Narodil jsem se 16.7. a bydlím spolu se svou matkou (upírkou) a mladší sestrou (Natalie Isabella Peiton). . Otec s námi nebydlí, jelikož se s matkou ošklivě pohádali. Přestěhovali jsme se od něj do Londýna. Nejsme nijak zvlášť bohatí , ale ani nežijeme v chudobě. Otec si mě a sestru snaží získat různými dárky. Moc přátel nemám. Můj nejlepší kámoš se jmenuje Miles Roodley. Nemám rád své druhé jméno , a proto mi všichni říkají Ethane.

POVAHA STUDENTA
Povaha: Je milý a přátelský. Chvíli mu trvá než někomu začne opravdu důvěřovat,
ale i přesto rád poznává nové lidi. Miluje cestování, zvířata a sport. Nejradši hraje fotbal. Jeho nejoblíbenější barva je zelená. Má rád hory a různé procházky po přírodě.

VZHLED STUDENTA
Výška: 186 cm
Váha: 53 kg
Vlasy: trochu delší, hnědé a rovné
Pleť: snědá
Oči: tmavě hnědé
Jiné: mateřské znaménko na tváři


Ashley Fields- Mrzimor

23. května 2012 v 21:01 3. ročník (2011/2012)
OBECNÉ INFORMACE O STUDENTCE
Jméno a příjmení: Ashley Fields
Věk: 11
Pohlaví: žena
Životopis: Mám rozvedené rodiče- otec má jinou přítelkyni(čarodějku- chodila do Nebelvíru). Otec je mudla. Matka je čarodějka a chodila do nebelvíru. Bydlím na vesnici. Bydlím se svou matkou a s otcem se moc nestýkám- max. 1 do měsíce. Narodila jsem se v listopadu v roce 2000.

POVAHA STUDENTKY
Povaha: Jsem milá a ráda se seznamuji s novými lidmi. Mám moc ráda učení a čtení knih o různých věcech co mi mi hodí do školy. Jsem tak trochu šprt, ale nesnáším když mi tak někdo říká. Jsem občas výbušná ale to jen když mně někdo urazí nebo naštve tím když mi řekne šprte nebo tou nejhorší nadávkou co je (mudlovský šmejd). Jsem jen na půl mudla. Ale spíše hodně mně zajímá čarodějný svět. Má matka mi o Bradavicích vyprávěla- říkala že je to ta nejlepší škola čar a kouzel. Nejvíce z předmětů mně baví přeměňování. Nemám ráda povrchní lidi a ty co si o sobě myslí že mít čistou krev je něco lepšího. A že napůl mudlové by neměli chodit do Bradavic. Moje nejmilejší kolej je asi Nebelvír- chodila tam má matka i babička. Mé nejoblíbenější barvy jsou žlutá, červená a šedá.

VZHLED STUDENTKY
Výška: 145 cm
Váha: 38kg
Vlasy: dlouhé do půlky zad, vlnité, kaštanově hnědá.
Pleť: světlejší ale opálená
Oči: šedomodré
Jiné: Nos mám malý. Pihy mám jen okolo nosu jinak ne. Brýle nemám. Jizvu mám jen malou u nosu, když jsem byla malá tak jsem spadla a narazila do skříně.

Sidney Waytová- Mrzimor

23. května 2012 v 20:33 3. ročník (2011/2012)
OBECNÉ INFORMACE O STUDENTCE
Jméno: Sidney Waytová
Věk: 11 let a 2 měsíce
Pohlaví: Žena
Životopis: Narodila se roku 1999 15.10. v New Yorku. Je z mudlovské rodiny a žila s rodiči v Beverlyhills. Dnes žije v L. A. se svou tetou a strýcem. Rodiče jí umřeli při autonehodě, když jí bylo 10 let. Školu měnila třikrát kvůli problémům se spolužáky. Vyhrála hodně vědeckých soutěží a na vysvědčení měla samá A.

POVAHA STUDENTKY
Povaha: Je přátelská, milá a ochotná. Ale má vlastní hlavu a potřebuje přátele, kteří by ji pomáhali. Její jediný problém je nedávné úmrtí jejích rodičů, kvůli kterému se trochu straní lidí. Umí si nadělat spoustu přátel. Je soutěživá a ráda se sází.

VZHLED STUDENTKY
Výška: 158 cm
Váha: 32 kg
Vlasy: hnědé, jemně vlnité
Pleť: jemně opálená
Oči: modré
Jiné: má rovný nos, modře zbarvené nehty(to není lak)

Debbie Lavender Daisy Dumledore- Mrzimor

23. května 2012 v 20:26 3. ročník (2011/2012)
OBECNÉ INFORMACE O STUDENTCE
Jméno a příjmení: Debbie Lavender Daisy Dumbledore
Věk studenta: 12 let, ale vypadá na starší
Pohlaví: ženské
Životopis: Debbie se narodila do čistokrevné kouzelnické rodiny v New Yorku. Její rodina byla vždycky velmi bohatá, takže malá Debbie vyrůstala v luxusu a přepychu. Rodiče jí sehnali všechno, nač si vzpomněla a rozmazlovali ji. Když jí bylo 5 let, dostala od své tety k narozeninám opravdu podivný dárek - malou opičku. Pojmenovala ji Calypso a nosila ji s sebou úplně všude. Když byla o něco starší, začali se o ni zajímat módní návrháři některých časopisů a značek - tak se stalo, že se stala novou malou hvězdičkou, která nosila vždycky jenom věci, které byly zrovna v módě. V jedenácti letech dostala dopis z Bradavic a po prázdninách odjela studovat.

POVAHA STUDENTKY
Povaha: Debbie je vcelku přátelská a milá dívka. Přesto, že je rozmazlená, tak je ochotná a statečná. Má laskavé srdce a bystré smysly. Vždycky byla ve škole jednou z nejchytřejších. Také dokáže nádherně zpívat a má vyspělejší hlas, než většina dívek jejího věku. Zbožňuje ježdění na skateboardu a snowboardu.

VZHLED STUDENTKY
Výška: 157 cm
Váha: 39 kg
Vlasy: dlouhé asi po ramena, rovné, rezavé
Pleť: bledá, jemná a hebká
Oči: zeleno-hnědé, dlouhé řasy
Jiné: žádné nedokonalosti, maluje se

Ročníky

23. května 2012 v 20:12
Protože se nám docela zaplňují první ročníky, otevíráme na nějakou dobu i ročníky vyšší. Můžete se teď přihlašovat i do třetího, čtvrtého a pátého ročníku (ročník nezapomeňte uvést v přihlášce).

V RPG pokračujte v předchozím článku.
BC

Skřítek Nešika

14. května 2012 v 17:11 | Cissy |  Přihlášení skřítci
Bradavice
Jméno skřítka:Nešika
Věk skřítka: (nejsou samí mladí, může Vám být klidně i 100) 50let.
Povaha skřítka: Velmi nešikovný skřítek ale který oddaně slouží svému pánovi.Svému pánovi by sloužil klidně až do posledního dechu.Je velmi zábavný.Když něco pokazí tak se jako správný skřítek potrestá.Ctí rozhodnutí pána a nesnaží se mu nijak odmlouvat.
Jak skřítek vypadá: metr velký s hnědýma očima.Je bílí a po těle má jizvy od předchozí ho pána který umřel na selhání srdce.Nos má křivý.Má také velké vykulené oči.Ústa má vždy usměvavá.Na zádech má hrb.Chodidla má hustě porostlá chlupy.
Bývalý majitel: (nepovinné) James Wolfgang

Reálné
Váš věk:13let.
Váš email: vasinato@seznam.cz
Znalosti HP: (knížky, filmy)Velmi dobré viděl jsem všechny filmy a četl jsem všechny knížky.

Rachel McQueen -Nebelvír

12. května 2012 v 11:34 | Cissy |  3. ročník (2011/2012)
OBECNÉ INFORMACE O STUDENTCE
Jméno a příjmení: Rachel McQueen
Věk: 11 a půl roku
Pohlaví: dívka
Životopis: Rachel se narodila do čistokrevné kouzelnické rodiny na samotě v lese. Oba její rodiče (a všichni příbuzní) jsou elfové, stejně jako ona sama. Kvůli tomu, že bydlela daleko od civilizace a také kvůli neobvyklým špičatým uším nemohla chodit mezi jiné lidi ani do školky. Když byla stará šest let, přestěhovali se i s rodiči do Londýna. Rachel začala chodit do školy s mudlovskými dětmi. Ve škole byla silně neoblíbená, párkrát musela přestoupit na jinou školu kvůli šikaně, protože se s ostatními moc nebavila. Když jí bylo jedenáct let, sova jí přinesla dopis z Bradavické školy čar a kouzel. V září na školu nastoupila. &nbs p;

POVAHA STUDENTKY
Povaha: Rachel je velmi společenská a přátelská dívka. Snadno se seznamuje s cizími lidmi a hodně lidem důvěřuje, ale to neznamená, že je naivní. Nemá problém bavit se s klukama. Často se při hodinách baví se spolužáky. Umí se nepozorovatelně pohybovat. Dokáže opisovat a podvádět tak nenápadně, že si jí nevšimne ani nejpozornější profesor. Ráda podniká různé nebezpečné věci a dobrodružství. Je velmi inteligentní.

VZHLED STUDENTKY
Výška: okolo 155-ti centimetrů
Váha: asi 30 kilogramů
Vlasy: černé; sestříhané v docela složitém účesu; rovné
Pleť: bílá
Oči: zářivě tyrkysové; nádherný tvar; dlouhé řasy
Jiné: špičaté elfské uši; pihy ani brýle nemá

Tamara de Monteylova-Mrzimor

9. května 2012 v 14:22 | Cissy |  3. ročník (2011/2012)
Obecné informace o studentovi
Tamara de Monteylova
11let
žena
Bydlím ve městě Perth v Austrálii. Narodila jsem se 25.4. do mudlovské rodiny. Matka pracuje jako módní návrhářka jedné známe firmy v Adelaide. Otec pracuje jako šéf obchodní firmy v Sydney. Mám mladší sestru, která má 4 roky.

Povaha studenta
Jsem přátelská, hodná, ale taky ukecená a strašně tvrdohlavá. Mám ráda dobrodružství.

Vzhled studenta
158 cm
50 kg
Mám dlouhé kudrnaté blonďaté vlasy.
Mám trochu tmavší pleť.
Mám modré oči.
Mám malý nos.

Katy Savior-Mrzimor

7. května 2012 v 19:55 | Cissy |  3. ročník (2011/2012)
Katy Savior
11
žena

životopis: Narodila se v malé vesnici. Na to že mají omšelí dům mají její rodiče až překvapivě moc peněz. Je nejstarší ze tří sourozenců. Má ještě dva sourozence dvojčata kteří jsou mladší než ona o tři roky. Jjí mamka je čarodějka ale táta ne. Až do teď chodila do mudlovské školy, než jí přišel dopis z Bradavic.
Nejraději hraje na svůj saxofon. Ve škole nemá moc kamarády a tak si nejraději hraje se svými zvířaty a věřte že jich je hodně.

povaha: Je to milá hodná holka. Ráda by měla jednu svojí nejlepší kamarádku. Je vytrvalá a tolerantí.

výška: 154cm
váha:30kg
vlasy: dlouhé kudrnaté blond
pleť: snědá
oči: modré
další: nejčastěji nosí náramky, náhrdelníky, náušnice různých barev své vlastní výroby

Elizabeth McDenley- Havraspár

7. května 2012 v 19:47 | Cissy |  3. ročník (2011/2012)
1. Elizabeth McDenley
2. 11
3. žena
4. Narodila jsem se v Tokiu ale ale tět bydlím v Londýně spolu s mámou otec mi umřel při souboji o svobodu kouzelných tvorů.
Matka pracuje v odboru Ministerstva čar a kouzel.Má dvě sestry Emy McDenley, Elasy McDenley a bratra Elfrona McDenley.
Jako malá sem byla hodně pomlouvaná ale kolem devíti let jsem byla skoro nejoblíbenější ve školce.Má velice dobrou kamarádku Sidney CalFormow.

5.Je takoví divočák který se nezastaví a ráda sportuje a věčinu se baví s kluky něž s holkami.Nazívají ji klukem a je taková ani hloupá ani chytrá.Není moc taková zakřiklá všem řekne co si myslí a city nezchovává uvnitř sebe když někoho má ráda tak to neskrýva.

6.146cm
7.36kg
8.Dlouhé,Husté a Hnědé
9.Světlotmavá
10.Modré
11.Normální nos a má znamení na čele ve tvaru pentagramu.

Michelle Warson-Mrzimor

1. května 2012 v 18:29 | Cissy |  3. ročník (2011/2012)
Jméno a příjmení studenta: Michelle Warson
Věk studenta: 11 let
Pohlaví: ženské
Životopis: Michelle se narodila jako druhá ze dvou dětí, její bratr
je o pár měsíců starší. Oba se narodili do ani ne bohaté ani ne
chudé anglické rodiny. Matka i otec jsou kouzelníci, ale Michelle s
bratrem se to dozvěděli teprve nedávno. Když se ji rodiče rozhodli
poslat do krásnohůlek, Michelle protestovala a proto je poslali do
Bradavic. Když byla menší, stala se jejím rodičům autonehoda a z
toho má ještě jizvu po operaci levé ruky.

Povaha studenta:
Je to nenápadná dívčina, která není ráda ve středu společnosti.
Nikdy neměla moc přátel, hlavně proto, že se ostatním vyhýbá. Samota
jí nevadí, ale ráda by získala kamarádku, které by nevadila její
povaha. Je milá a často zakopává, někdy i o vlastní nohu. Je
tolerantní a nemá smysl pro vymýšlení, jen aby byla zajímavá. Většinu času tráví společně s bratrem.

Vzhled studenta:
Výška: 150 cm
Váha: 28kg
Vlasy: Světle hnědé, dlouhé, vlnité, s tmavšími a světlejšími
pramínky.
Pleť: Snědá
Oči: Pronikavě modré.
Další informace: Ruce jí vždy zdobí nějaké náramky. Jizva na levém
zápěstí.