Listopad 2011

30.listopadu

30. listopadu 2011 v 0:01

Jane Lanren - Mrzimor

29. listopadu 2011 v 18:42 | N |  7. ročník (2007/2008)
Jméno a příjmení studenta: (prosím anglické, ne z filmů apod., ne jméno celebrity)Jane Lanren
Datum narození:15
Studentovo zvíře: (kočka, sova nebo žába)sova Lenra
Kolej, do které chcete:nebelvír
Kolej, do které chodili Vaši rodiče:mrzi,or a havraspár
Jak vypadáte (rozepište se, nejste jenom výška a obličej, a nebereme metamorfomágy, je jich tu už dost a každý druhý nemůže měnit svůj vzhled, a taktéž upíry):blond vlasy,opálená pleť,modré oči,výška 168cm,váha 60kg,hubená postava.
Povaha studenta (opět se rozepište):hodná,milá,symatická,vtipná,
Motivace, životní cíl:vystudovat školu
Životopis: (povinný - prosím, pište ve větách, rozepište se)Narodila jsem se v Kodrykově Dole.
Matka se jmenuje Natali Lanren(Kerterová) a otec Leonard


Reálné
Váš věk:15
Váš email:natka.fikejsova@seznam.cz
Znalosti HP: (které znáte knihy, filmy)Četla jsem všechny knihy a vyděla jsem všechny díly

Robin Aldrin - Nebelvír

29. listopadu 2011 v 18:40 | N |  3. ročník (2011/2012)
BRADAVICE

Robin Aldrin
17.10.1998
sova Snížek
Zmijozel
Nebelvír - matka Zmijozel - otec
1.ročník

popis osoby: hnědovlasá,modré oči,půvabná,ostříhané nehty,řasenka,oční stíny,náramky,hezký nos,

povaha: inteligentní,touha po zážitcích,stylová,kamarádská,hezká,

životní cíl: mít ideálního manžela

životopis: od maličká byla velmi nadaná.byla zázračné dítě.později si všichni všimli že je jako stvořená do bradavic.všichni z její rodiny byli kouzelníci.

REÁLNÉ

11 let
Triapiapum@seznam.cz

29.listopadu

29. listopadu 2011 v 0:01

Divoká čarodějnice zabila studentku

28. listopadu 2011 v 18:44 | N
Všera jsme vás informovali o takzvané "divoké čarodějnici". S lítostí vám oznamujeme, že včera se včera ve večerních hodinách objevila na hradě, kde připravila o život naši studentku - Turmawen Galladrielovou. Podle neoficiálních informacích se objevila i u jezera, kde se tou dobou nacházelo pár studentů, tam ale nezaútočila. Verze řádící "Divoké čarodějnice" není oficiální, jsou to pouze spekulace a pověry. Avšak hodně studentů tvrdí, že už se s ní setkalo. Tento tvor na sebe umí vzít i podobu velké chlupaté černé kočky, dávejte na ni prosím pozor, pokud ji spatříte.

Bohužel není známo, jak tohoto tvora zneškodnit a zničit. Kouzelničtí historikové budou pátrat po starých záznamech, prozatím je to ale neznámo.

Žádáme všechny studenty, aby pokud možno po setmění vůbec nevycházeli z hradu. Pokud to není nezbytně nutné, nevycházejte po setmění ze svých ložnic. Nikdy ne po hradě nepohybujte sami, doporučujeme skupinky po alespoň pěti studentech.

Je nám moc líto co se stalo, a uděláme vše proto, aby se dalo dalším útokům zabránit.

Theodor Alluring
Ředitel

Agnes Stewart - Zmijozel

28. listopadu 2011 v 18:35 | N |  6. ročník (2008/2009)
Jméno a příjmení studenta: Agnes Stewart
Datum narození: 28.6. 1996
Studentovo zvíře: kocour
Kolej, do které chcete: Nezáleží mi na tom
Kolej, do které chodili Vaši rodiče: Matka - Mrzimor, otec - mudla
Jak vypadáte: Agnes je modrooká blondýna. Je středně vysoká a štíhlá. Vlasy má dlouhé do půlky zad.Povaha studenta: Využívá své krásy. Je praštěná a divoká. Udělá cokoliv jen aby zapůsobila. Není nijak nadaná, chytrá, snad jen hezká.
Motivace, životní cíl: Nemít kaz v zubech
Životopis: Narodila se v Upsale, ve Švédsku a její život je vlastně jen takový omyl, který vznikl z flirtíku jejího otce Garetha a matky Jean která do Švédska přijela ze své domoviny, Anglie.Matku nikdy nepoznala - pouze věděla, že je čarodějkou, pár měsíců po porodu nechala své dítě napospas svému osudu u dveří Garetha a utekla zpátky do Británie. Gareth se o dítě dobře postaral, ale když bylo Agnes 7 let zemřel na infarkt.K Agnes se další žádný příbuzný nehlásil a do poslední chvíle to vypadalo, že bude umístěna do dětského domova. Nakonec se o ni přihlásila její ovdovělá teta z Barcelony a Sofii si odvezla do Španělska. Malá Sofia přijala španělské občanství a snažila se sžít s novým prostředím a překonat ztrátu tatínka.Teta Rebecca García se živí v barcelonské opeře jako lektorka malých baletek a brala jako samozřejmost, když mezi své svěřenkyně přihlásila i Agnes. Agnes byla na balet celkem nadaná, nijak zvlášť ale neexcelovala a pro tanec se neuměla soustředit. Rebecca malou Agnes seznámila se svým nejlepším přítelem, tehdy třiadvacetiletým Andrewem, který má kořeny z Londýna.Andrew o rok později v jejích osmi letech objevil v holčičce jistý potenciál a začal ji vodit na hodiny zpěvu. Ve zpěvu byla Agnes o něco lepší než v baletu, ale nijak moc ji to nebavilo. Chodila do španělské školy kouzel ale teta ji teď dala do Bradavic.

Fotka: http://data.whicdn.com/images/18352367/tumblr_luv8egUatl1qjikfto1_500_large.jpg

Reálné
Váš věk: 11 Váš
email: rereii@seznam.cz
Znalosti HP: všechny knihy, i filmy
Studentka nastupuje do 4. ročníku.

28.listopadu

28. listopadu 2011 v 0:01

Nebezpečný tvor

27. listopadu 2011 v 16:34 | N - !RPG článek!
Milí studenti,
v Bradavicích se podle našich informací občas objevuje jakási nebezpečná neznámá postava. Domníváme se, že by mohlo jít o takzvanou "Divokou čarodějnici", která se pohybuje velmi pomalým tichým krokem, ale dokáže se pohybovat rychle. Její pohled je životu nebezpečný, a dokáže se měnit ve zvíře, které má její rysy. Tento druh je velice vzácný, divoké čarodějnice žily především v 10. století, kdy měli na svědomí spoustu životů. Zatím na pozemcích byla identifikovaná pouze jedna. Ve své "lidské" podobě se objevuje především večer a v noci, když je tma, přes den se objevuje jen vzácně, ale skoro vždy ve zvířecí podobě. Moc informací o těchto tvorech nemáme, zachovejte ale klid.
Jak se vyvarovat střetu s divokou čarodějnicí: Po setmění raději nevycházejte z hradu, nikdy nechoďte po chodbách sami, raději ve skupinkách a po jedenácté hodině už raději nevycházejte vůbec. Pokud už se s ní náhodou setkáte, raději se vzdalte a za každou cenu se vyvarujte přímému pohledu do očí, mohlo by vás to zabít.
Jak ji poznáte: Je to vysoká zahalená černá postava se svítícíma očima, které se odráží všude kolem. Pohybuje se velmi pomalu a diskrétně. Moc dalších informací o ní bohužel nemáme.

Přeji všem studentům hodně štěstí, než tvora chytíme. Držte se a zachovejte klid.
Theodor Alluring
Ředitel

MH: Abychom se vyvarovali nedorozuměním, můžou divokou čarodějnici hrát pouze adminky. Kdybyste měli ale opravdu neodolatelnou touhu se na jejím osudu také podílet, napište nám na email. :-)


Nová pravidla ředitele Alluringa 1-5

27. listopadu 2011 v 14:15 | N
  1. Noční klid se mění, večerka je od 23:30 do 6:00. Pokud bude někdo po večerce načapán a nepodá rozumné vysvětlení, bude mu odečteno 10 bodů a dostane školní trest v ředitelově ložnici *škrtnuto*
  2. Školní hymna se oficiálně mění na tuto.
  3. Studentky mají zákaz nosi oblečení delší, než pod kolena, pokud není počasí nižší než 1°C. Je to z toho důvodu, aby se moc nepotily a tím pádem nerozšiřovaly po hradě nepříjemné aroma. Pokud bude dívka načapána s delším oblečením, má ředitel právo vlastnoručně ověřit, jestli má studentka nohy zpocené.
  4. Zákaz konzumace alkoholu se ruší. Studenti starší 14ti let mají právo v rozumné míře alkohol konzumovat.
  5. Studentky mají povinnost dbát o svůj vzhled. Pokud bude nějaká studentka načapána s nezamaskovaným pupínkem na obličeji, bude její koleji odečteno 5 bodů za ks.

Adina Thomas - Zmijozel

27. listopadu 2011 v 13:54 | N |  3. ročník (2011/2012)
Adina Thomas
Datum narození: 15.4. 2000
Studentovo zvíře: kočka - Miss* Green
Kolej, do které chcete: Zmijozel
Kolej, do které chodili Vaši rodiče: Ona dva do Zmijozelu
Jak vypadáte: Adina má světlé, zrzavé vlasy, které se vždy lesknou když na ně svítí slunce. Velké čokoládové oči jsou uprostřed obličeje. Nos je spíše malinký a pusa je krásně vykrojené. Adina je malé a velice šíhlá.
Povaha studenta: Pyšná, zlomyslná. Myslí si, že všechno ví a dělá ze sebe strašně chytrého a nadaného člověka. Je, ale i odvážná, prostě statečná. Je neskutečně protivná a cílevědomá.
Motivace, životní cíl: Být nejlepší ze všech, aby z ní měl každý respekt.
Životopis: Adina se narodil v Manchesteru. Později se, ale s rodiči přestěhoval do Bristolu kde žije i teď. Jeho otec pracuje někde na ministerstvu a matka nejspíš též. Má staršího bratra Benjamina Thomase, který chodí do Nebelvíru. Chtěla nastoupit do Kruvalu a studovat tam, ale rodiče jí to nedovolili a Adina musí nastoupit do Bradavic.

Reálné
Váš věk: 11
Váš email: krejcova.agnes@seznam.cz
Znalosti HP: všechny filmy a knihy.


Proslov nového ředitele

27. listopadu 2011 v 11:25 | N
*na zdech se objeví připíchnutý papír, na kterém je napsaný proslov*
Milí studenti,
všichni už mě zajisté znáte jako školníka. Jsem velice rád, že jsem se stal ředitelem a doufám, že ta radost je oboustranná. Chystám tu udělat pár změn, některé z nich budou velice výhodné pro vás, jiné zas pro mne. Do konce školního roku zbývají ještě dva měsíce. Především dnes je první advent, což znamená, že budou brzy Vánoce. Chystám na svátky spoustu zajímavých akcí, soutěží, plesů a brigád. Brzy vyjdou v platnost nová pravidla, která zdejší život mírně změní k lepšímu. Čeká vás také mnohem více zábavy. Neberu na lehkou váhu vaše problémy a potíže, které vám narušují zdejší život. Kdyby měl někdo nějaký problém, neváhejte a přijďte za mnou. Kabinet mám pořád stejný, teď už to je vlastně ředitelna :-)
Nemusíte se mě bát, ujišťuji vás, že všechny pomluvy, které o mě mezi lidmi kolují jsou mírné. Denní věštec to příliš dramatizuje. Chtěl bych se tímto omluvit všem studentkám, kterých jsem se omylem nepatrně dotkl.
prof. Theodor Alluring
Ředitel

27.listopadu

27. listopadu 2011 v 0:01

Začíná advent a to znamená i naši adventní stezku :-)


Nový ředitel

26. listopadu 2011 v 23:33 | N
Aktuální ředitelka dostala výpověď za to, že přijala na místo školníka trestance Theodora Alluringa. Ministerstvo kouzel a školní rada se shodla na tom, že je za to zodpovědná hlavně ředitelka. Proto od neděle 27.11.2011 nastupuje nový ředitel, který v budoucnu plánuje hodně změn a akcí. Je to Theodor Alluring, který už nebude nadále vykonávat práci školníka.

Jeff McCunning - Zmijozel

26. listopadu 2011 v 13:32 | N |  5. ročník (2009/2010)
Bradavice
Jméno a příjmení studenta: Jeff McCunning
Datum narození: 1.12.1997
Studentovo zvíře: Sova Maikie
Kolej, do které chcete: Zmijozel
Kolej, do které chodili Vaši rodiče: Matka- Zmijozel, Otec - Zmijozel
Jak vypadáte (rozepište se, nejste jenom výška a obličej, a nebereme metamorfomágy, je jich tu už dost a každý druhý nemůže měnit svůj vzhled, a taktéž upíry): Výška 173 cm, váha 49 kg. Tmavě hnědé až do černa (v určitém úhlu dopadu světla vypadají úplně černě), krátké, rovné vlasy. Modro-zelené oči. Jeden piercing ve rtu. Oblečení kombinuji jak se mi to líbí.
Povaha studenta (opět se rozepište): Jsem rozvážný, rád středem pozornosti, upřímný, shovívavý, přátelský, milý. Dokážu v každé situaci pomoci a zachovat klid. Mám rád dlouhé procházky (nejlépe deštěm) a bouřky - nějakým způsobem mě naplňují.
Motivace, životní cíl: Být dobrý čaroděj, mít rodinu a milující přítelkyni/manželku.
Životopis:Jako malý jsem byl velmi uzavřený do sebe. Děti ve třídě ve školce se mi stranily a z toho jsem byl v neustálých depresích. Ale z toho mě vytáhla nová kamarádka. Stal jsem se veselým dítětem a ve škole jsem byl téměř vždy středem pozornosti. Jenomže v devíti letech se ve mně začal objevovat - doposud skrytý - čaroděj. Přestal jsem chodit do školy a začal jsem se učit doma - máma totiž měla strach, že by se to mohla veřejnost dozvědět. Vyučovala mě doma a zároveň mě učila i základy magie.

Reálné
Váš věk: 14
Váš email: Jeff-McCunning@seznam.cz
Znalosti HP: Všechny filmy, žádná kniha

Student nastupuje do třetího ročníku.

Rachel Lloydová - Havraspár

26. listopadu 2011 v 13:31 | N |  3. ročník (2011/2012)
Bradavice
Jméno a příjmení studenta: Rachel Lloydová
Datum narození: 16.7.1996
Studentovo zvíře: sova
Kolej, do které chcete: Nebelvír, Havraspár
Kolej, do které chodili Vaši rodiče: Nebelvír, Mrzimor
Jak vypadáte: Je neobyčejně hezká. Má tmavě-fialovo-modré vlasy po pas, fialové oči, zářivě bílé a bledou pleť. Je vysoká 177 cm a váží 45 kg.
Povaha studenta: Statečná, odvážná, hodná, milá, tichá, vyhýbá se společnosti, hrozně chytrá, inteligentní
Motivace, životní cíl: -
Životopis: Bydlí se svou rodinou v Londýně. Má starší sestru Michelle a mladší sestru Toff.
Reálné
Váš věk: 12
Váš email: rachel.lloyd@atlas.cz
Znalosti HP: všechny knihy a filmy

Dylancy Jenkinson - Mrzimor

26. listopadu 2011 v 13:28 | N |  3. ročník (2011/2012)
Bradavice
Jméno a příjmení studenta: Dylancy Jenkinson
Datum narození:21.4.1999
Studentovo zvíře: sova Rebecca
Kolej, do které chcete:Mrzimor
Kolej, do které chodili Vaši rodiče:Zmijozel,Zmijozel
Jak vypadáte:hnědé vlasy,modré oči,hubená postava výška 158cm
Povaha studenta (opět se rozepište):hodná,milá
Motivace, životní cíl:Dokončit školu
Životopis: Bydlím v Godrikově dole s rodiči a se sestrou (Jenny Jenkinson) která je o rok mladší. Od doby co jsem zjistila že jsem čarodějka a moje sestra taky, tak nám potom rodiče řekli že budem chodit do školy Bradavice-city.Od té doby sem chtěla patřit do Mrzimoru ale moje sestra chtěla do Zmijozelu.potom jí ale přeřadily do Mrzimoru a ted hraje famfrpál.


Nový zástupce ředitelky

24. listopadu 2011 v 19:03 | N
Dnes 23.11. byl oficiálně jmenován nový zástupce ředitelky, schválen školní radou a ministerstvem kouzel. Jej jím současný školník Theodor Alluring (26), který ale bude současně pokračovat i v práci školníka.

Denní věštec 24.11.

24. listopadu 2011 v 5:00 | Rita Holoubková |  Denní Věštec
*po hradě někdo rozházel denní věštce, tedy spíš jen část*
Čtvrtek 24.11.2011 - Zaostřeno na Bradavice
Bradavice mají nového školníka!
Poté, co bývalý bradavický školník Argus Filch zemřel stářím, byl na jeho místo přijat nový školník - trestanec Theodor Alluring (26).


Theodor Alluring vystudoval Bradavice v koleji Mrzimor s vynikajícími výsledky. Bohužel tomu ale neodpovídalo jeho chování. V pátém ročníku byl podmínečně vyloučen za sexuální obtěžování studentek, a v budoucnu byl ještě mnohokrát ze stejného zločinu obviněn. Ve svých 22 letech byl na pár měsíců dokonce vzat do vazby.
Jak mohlo vedení Bradavic dopustit, aby někdo takový dělal školníka na škole, kde je plno nezletilých? Školní rada se bouří;
,,Nemyslím si, že rodiče souhlasí s tím, že tento sexuální deviant pracuje pod střechou, kde je spousta nezletilých "kořistí". Podle mého názoru se začnou rodiče brzy bouřit, až se to rozkřikne a veřejnost se o tom dozví" ,řekl nám zástupce školní rady Zhang Liu.

Kde se stala chyba? Kdo přijal tohoto trestance?
,,Kvůli úmrtí pana Arguse Filche jsme potřebovali školníka. Theodor Alluring byl jediný zájemce, kterému vyhovoval nabízený plat!" hájí se vedení školy.
Pár rodičů už se ozvalo. Většina reagovala pobouřeně, skoro všichni s přijetím trestance nesouhlasili. Někteří rodiče dokonce trvají na odvolání ředitelky.
Zatím nebyl nahlášen žádný přestupek, kterého by se Alluring za ten necelý týden dopustil. Kolují ale spekulace, že školník nalévá mladistvým alkohol.
,,Je to úchylák, jinak se to říct nedá. Šušká se, že už mu několik dívek dalo, málem ten chlap dostal i mojí spolužačku!" svěřil se nám jistý bradavický student.
,,Pedofil. Pořád studentům nalévá alkohol a myslím, že už pár studentek i dostal do postele.Studenti se bojí nosit krátké oblečení, protože by je to "zvíře" mohlo napadnout. Když má někdo něco vyzývavějšího, pan školník už nekouká jinam, je jak utržený ze řetězu." Tvrdí další student.
,, Pan školník je sympaťák, je milý a hodný a hezký. Myslím, že s žádnou studentkou poměr neměl a ani by ho nenapadlo nalít někomu bílé víno, ohnivou whisky ani medovinu. Všechno to jsou jen pomluvy." Svěřila se nám jistá studentka.

Sám školník se k tomuto nechtěl vyjadřovat.

Létání

23. listopadu 2011 v 15:43 | školník Theodor Alluring
*Na chodbách se objeví připíchnuté oznámení... Spíše pozvánka :-)*
Milé studentky a studenti,
Dnes se venku oteplilo, proto máte možnost dnes od 16:30 do 20:30 možnost si pod mým dohledem vyzkoušet létání na famfrpálovém hřišti. Není zima, proto se nemusíte tahat s dlouhým oblečením *škrtnuto*
Jestli máte zájem, ale nemáte koště, není to žádný problém - Stavte se před půl pátou u mě v kabinetu a já vám koště půjším. Pokud jste na koštěti v životě neseděli, radši ani nechoďte - nechci mít na svědomí ztracené lidské životy *škrtnuto*
S pozdravem
Theodor Alluring
váš milovaný Školník

Cindy X. Summers - Mrzimor

22. listopadu 2011 v 16:59 | Tý |  6. ročník (2008/2009)
Jméno a příjmení studenta: (prosím anglické, ne z filmů apod., ne jméno celebrity)Cindy Xenie Summers
Datum narození:22.6.1996
Studentovo zvíře: (kočka, sova nebo žába)žádné
Kolej, do které chcete:Nebelvír
Kolej, do které chodili Vaši rodiče:Nebelvír
Jak vypadáte (rozepište se, nejste jenom výška a obličej, a nebereme metamorfomágy, je jich tu už dost a každý druhý nemůže měnit svůj vzhled, a taktéž upíry):Je to modrovláska se žlutýma očima.Je štíhlá a má opálenou pleť.Je vysoká 176 cm a váží 54 kg.
Povaha studenta (opět se rozepište):milá,přátelská,odvážná,ráda porušující pravidla
Motivace, životní cíl:Vystudovat Bradavice a dotáhnout to do konce a pracovat na ministerstvu
Životopis: (povinný - prosím, pište ve větách, rozepište se)Narodila se Kallie Pears která potom ji opustila a adoptovala si nijakou dívku.Její otec je Charles Summers a Cindy tedy převzala jeho jméno.Ráda porušuje pravidla a umí francozky,anglicky a latinsky.

April Santiago - Nebelvír

22. listopadu 2011 v 16:58 | Tý |  6. ročník (2008/2009)
Jméno a příjmení studenta: April Santiago
Datum narození: 8.8.1996
Studentovo zvíře: kočka Pitty
Kolej, do které chcete: Nebelvír
Kolej, do které chodili Vaši rodiče: Otec Zmijozel, matka Nebelvír
Jak vypadáte: Jsem asi 165 cm vysoká černovláska, mám hnědé oči a uhraničivý pohled. Jsem velice vyvinutá a vlasy mi spadají do poloviny zad. Mám červenou pusu a nos akorát, dlouhé nohy a rovná záda. Nejde mě přehlédnout, ale když chci, jsem skoro neviditelná.
Povaha studenta: Jsem poměrně oblíbená, hlavně u kluků kteří obdivují mé vnady. Jsem chytrá, dobře se učím a vše, o co se snažím, se mi vždy povede. Hodně lidem dám najevo co si o nich myslím pouhým pohledem. Mám ale hodně dobrých kamarádů.
Motivace, životní cíl: Jednou bych chtěla být učitelka obrany proti černé magii.
Životopis: Narodila jsem se v Londýně, proto jsem zvyklá na mudly a jejich nechápavé pohledy. Do 1. ročníku jsem nastoupila do Bradavic. Mám starší sestru Amberly, které je 19 a mladší sestru Moondance, které je zatím pouze 5 let. Amberly se o kouzla nikdy nezajímala a je mudl, Moondance má ale nadání a touží se dostat do Bradavic. S Moondance jsme již procestovali spoutyukouzelných míst.

Ellizabeth DeWaterfly - Mrzimor

21. listopadu 2011 v 17:39 | Tý |  3. ročník (2011/2012)
Jméno a příjmení studenta: Ellizabeth DeWaterfly
Datum narození: 7.6.1999
Studentovo zvíře: sova (sova pálená, Carl)
Kolej, do které chcete: Zmijozel
Kolej, do které chodili Vaši rodiče: Matka - Zmijozel, Otec - Havraspár
Jak vypadáte (rozepište se, nejste jenom výška a obličej, a nebereme metamorfomágy, je jich tu už dost a každý druhý nemůže měnit svůj vzhled, a taktéž upíry): Vysoká, průměrná postava; Dlouhé kudrnaté zrzavé vlasy po zadek, s lehkými červenými melíry; černo-červené, drobný nos, výrazné špičáky, bílé zuby, nejsvětlejší odstín pleti (až do bíla), mám trochu výrazných pih kolem nosu. Jsem registrovaný zvěromág. Nejoblíbenější barva červená, černá a bílá.
Povaha studenta (opět se rozepište): Optimistická, přátelská, lehce se rozzuří, nenávidí prohru, lehce namyšlená, citlivá, urážlivá, pečlivá, ráda středem pozornosti; až se najde ten pravý, bude ho nadevše milovat.
Motivace, životní cíl: Stát se jednou z nejmocnějších čarodějek ve vesmíru
Životopis: Jako malá jsem vyrůstala s babičkou, protože naši byli věčně zaměstnaní - byli buďto v práci nebo na nějakém večírku. Babička mi předčítala čarodějné knihy, které po staletí putovaly naším rodem a tak mám velice mnoho vědomostí, i když jsem si prozatím žádné kouzlo nevyzkoušela. Chodila jsem do mudlovské školky, kde jsem byla dětmi i učitelkami nenáviděna, protože jsem byla jiná. Proto jsem do školky chodit přestala a o pár let později jsem měla domácí školu. Když mi bylo 8, babička mi umřela a já byla na světě v podstatě sama. Začala jsem mít hluboké deprese, ze kterých mě ale vytáhl můj narozeninový dárek od rodičů - sovička Carl. Když jsem ho v 9ti letech dostala, bylo to ještě malé ptáče. Ale teď, za 5 let je z něj krásný soví klučina. Mí rodiče sice přestali chodit na večírky, ale stejně chodí domů až večer. Koupili mi notebook, takže ráno se učím se soukromým mudlovským učitelem a odpoledne jsem na počítači. Ale už mě to nebaví a vzhledem k mému cíli se sebou chci něco dělat - chci jít do kouzelnické školy.

Školníkova pracovna

20. listopadu 2011 v 13:12

Turmawen Galladriel - Mrzimor

20. listopadu 2011 v 8:34 | Tý
Jméno a příjmení studenta: Turmawen Galladriel
Datum narození: 21.12.1995
Studentovo zvíře: (kočka, sova nebo žába) Sova Ettelven
Kolej, do které chcete:Mrzimor
Kolej, do které chodili Vaši rodiče: Matka byla v Mrzimoru a můj otec je elf rodu Quendi. Nechodil do žádné školy čar a kouzel
Jak vypadáte : Jsem napůl elfka po mém otci. Po něm mám špičaté uši. Jinak jsem převážně po matce. Ona je pochází z Japonska. Mám šikmější mandlové oči, štíhlé tělo. Po otci jsem velmi hbitá /vzhled viz foto/
Povaha studenta (opět se rozepište): Působí velice vznešeně až nadřazeně, její otec je z rodu Quendi. Tito elfové se chovají velice povýšeně. Turmawen chce, ale potlačit cokoliv ze svého otce
Motivace, životní cíl: Být vynikající čarodějkou, zaměřenou na léčení kouzly a odjet po škole do Japonska
Životopis: (povinný - prosím, pište ve větách, rozepište se): Turmawen řije od jakživa sama s matkou, protože otec se nebyl schopen vzdát svého života v lese s ostatními Elfy, proto jím Turmawen opovrhuje. Od malička střílí z luku. Vyhrála i v kouzelnické olympiádě. Nemá žádné sourozence. Její matka už s nikým po zklamání s Turmawenyím otcem nebyla. Turmawen má zbytek čarodějnické rodiny v Japonsku a hrozně touží za nimi odjet.


Alisha McWright - Nebelvír

20. listopadu 2011 v 8:28 | Tý |  6. ročník (2008/2009)
Jméno a příjmení studenta:Alisha McWright
Datum narození: 21.7.1996
Studentovo zvíře: kocour Samy
Kolej, do které chcete: Havraspár
Kolej, do které chodili Vaši rodiče: matka Nebelvír a otec Havraspár
Jak vypadáte: Je štíhlá a celkem vysoká,má světle hnědé rovné vlasy.její oči jsou zelené,pod nimi je malý nosík a akorát velké rty.
Povaha studenta (opět se rozepište): Je hodná,milá,akční,nebojí se říct svůj názor,má smysl pro humor.
Motivace, životní cíl: Zatím žádný.
Životopis: (povinný - prosím, pište ve větách, rozepište se): Narodila se v Londýně kde prožila zatím svůj život,než nastoupila do Bradavic.Dětsví měla klidné a hezké,má maladší sestru Christin kterou má velmi ráda.

Saffira Loqantrowá - Havraspár

20. listopadu 2011 v 8:27 | Tý |  4. ročník (2010/2011)
Jméno a příjmení studenta: Saffira Loqantrowá
Datum narození: 12.2.1998
Studentovo zvíře: kočka
Kolej, do které chcete: Zmijozel
Kolej, do které chodili Vaši rodiče: Zmijozel, Havraspár
Jak vypadáte: Výška : 157cm, kulatý obličej, zelené oči, černé vlasy do podkovy, dlouhé nohy, světlá kůže, pihy na obličeji, obočí do špičata, tenké ruce i prsty,
Povaha studenta: Veselá, vtipná, ale tvrdohlavá, někdy uzavřená,
Motivace, životní cíl: život máš jen jeden , je třeba si ho užít. životní cíl: naučit se co nejvýce kouzel, abych si našla dobrou práci
Životopis: narodila jsem se v malé vesničce Maiokko už odmalička jsem tvrdě pracovala než mi rodiče řekli že jsem kouzelnice, Potom jsem se naučila pár kouzel a pak šlo vše mnohem líp. Teď bydlím pořád v té samé vesničce a už mi to nevadí, do obchodu jezdím 5km daleko, ale jsem s tím naprosto spokojená

Theodor Alluring - Školník

19. listopadu 2011 v 22:13 Přihlášení profesoři
S lítosti vám oznamujeme, že dnes v odpoledních hodinách zemřel náš příjemný, milý a studenty oblíbený školník Argus Filch. Bude se konat pohřeb, bližší informace vám podáme v následujících dnech.

Na jeho místo nastupuje nový školník. Na jeho přání zde vystavujeme jeho přihlášku, aby ho studenti lépe poznali.
Jméno: Theodor Alluring
Věk: 26 let
Vzdělání: Bradavice - Mrzimor
Životopis: Narodil se v Americkém Seattlu ve státě Washington, už v dětství se ale přestěhoval do Anglie, kde nastoupil do Bradavic. Vystudoval Bradavice, ze kterých byl v pátém ročníku podmínečně vyloučen za sexuální obtěžování spolužaček. Přesto ale dostudoval a obdržel NKÚ i OVCE s výbornými výsledky. Ve věku 19ti let byl odsouzen za sexuální zneužívání mudlovských dětí, zaplatil však jen pokutu. Ve 22. letech byl znovu odsouzen za sexuální obtěžování nezletilých, za což byl dva roky ve vězení. Poté už žádné oficiální záznamy o jeho milostných aférách a zneužívání nezletilých nejsou, přesto se o nich spekuluje. Theodor si prácí školníka splní svůj celoživotní sen, má rád přátelská prostředí, kde může hlídat dohlížet na nezletilé.
V případě jakéhokoliv problému neváhejte školníka navštívit v jeho kanceláři, která bude dnes či zítra dokončena. Můžete se za ním stavit i pokud žádný problém nemáte, Theodor je velice přátelský a ochotný člověk.

Toff Lloyd - Mrzimor

19. listopadu 2011 v 8:58 | Tý |  5. ročník (2009/2010)
Toff Lloyd

16.7.1998

Vycvičená opička (lemur)

Nebelvír
Nebelvír, Mrzimor

Je to neobyčejně hezká dívka. Má dlouhé tmavěmodré vlasy. Vepředu má několik kratších proužků vlasů, které jí padají do světlemodrých očí, nádherného tvaru. Je slepá. Má bledou pleť, dlouhé tenké prsty a štíhlou postavu. Je vysoká asi 157 cm a váží 42 kg.

Statečná, odvážná, samostatná, sebevědomá, talentovaná čarodějka, ctižádostivá, někdy bojechtivá, inteligentní.

Stát se nejlepší čarodějkou na světě.
Narodila se slepá, ale pozná, kde co je podle vibrací, které se od věcí odrážejí. Pozná, kdo říká pravdu a kdo lže podle toho, jak mu bije srdce a jak dýchá. Žije se svou rodinou v Londýně. Má starší sestru Michelle.

Lindsay Lovova - Havraspár

19. listopadu 2011 v 8:55 | Tý |  6. ročník (2008/2009)
Jméno a příjmení studenta: Lindsay Lovova
Datum narození: 11. 1. 1996
Studentovo zvíře: kočka
Kolej, do které chcete: Havraspár
Kolej, do které chodili Vaši rodiče: Matka: Havraspár, Otec: Nebelvír
Jak vypadáte: Jsem docela pohledná studentka s dlouhými blond vlasy. Mám bílou pleť a modré výrazné oči. Menší nos normálního tvaru a taktéž přiměřeně velké červrné rty. Moje výška je okolo 170 cm. Postavu mám štíhlou, ale do sportu moc nejsem.
Povaha studenta: Jsem ambiciózní a soutěžívý člověk. Ráda pomýšlím na moji budoucí kariéry ve světě čar a kouzel. Jsem velmi přátelská a upovídaná. Nemám ráda lidi, co si o sobě myslí něco víc a s ostatními se nebaví. Společnost přivítám, ale radši jsem i někde v koutě sama se svým klidem a tajnostmi...
Motivace, životní cíl: Dodělat školu s stát se velmi známou učitelkou na Bradavické škole.
Životopis: Lindsay se narodila v Anglii ve městě Doveru. Její rodiče však pocházejí z Německa. Lindsay matka se jmenuje Helselin a má vlastní menší knihkupectví v Příčné ulici. Otec se jmenuje Georg a je to zvěrolékař pro kouzelné tvory. Když bylo Lindsay 11 přišel jí domů dopis, aby nastoupila do Bradavic. Úspěšně v Bradavicíhc studuje již 4 roky. Sní o tom, že jednou se stane mocnou kouzelnicí a schopnou učitelkou právě v Bradavicích.