Srpen 2008

Vážné zranění prof. McWoodové

19. srpna 2008 v 10:32
Dnes ráno se paní profesorka McWoodová procházela po Prasinkách a při tom měla v úmyslu stavit se u Medového ráje. Ovšem ale z ničeho nic se z Prasinkovského lesíka vynořili dva draci a had (podle vyšetřování je vlastní Anna Hogwecká) a udeřili. Velice těžce zraněnou profesorku odvezli do nemocnice sv. Munga kde si ji prý nechají 10 dnů. Profesorka je zatím v bezvědomí takže se k tomuto případu zatím nemůže vyjádřit. Ihned potom na místo činu dorazili bystrozorové. Vyšetřování ještě nekončilo. Zda-li je to chyba profesorky se ještě neví.
Vaší milou profesorku můžete očekávat za 10 dní.

Body kolejí

18. srpna 2008 v 18:10 | Lucka
Jak jste si jistě všimli, do dneška nebyly řádně udělovány a také tedy ani zapisovány žádné body jakékoli koleji. Jelikož se tato věc zanedbávala, nikdo neměl motivaci navštěvovat vyučovací hodiny. Proto se ode dneška budou stejně jako dříve udělovat za správně zodpovězenou otázku na hodině, službu škole, dobře vypracovaný úkol apod. udělovat body. Právo udělovat body má celý profesorský sbor (samozřejmě i ředitelky). Každá kolej tedy bude mít své přesýpací hodiny, na kterých se bude zobrazovat počet bodů jisté koleje. Každý profesor jednou za čas v ředitelně ohlásí počet bodů, které přidělil (samozřejmě také nahlásí, jaké koleji).

Omluva za nepřítomnost

18. srpna 2008 v 18:02 | Lucka
Milí studenti,
velice se Vám omlouváme, že jsme minulé dva týdny byly bez nějakého ohlášení mimo Bradavice, ale přišla nečekaná zpráva ohledně boje s Annou Hogweckou. Musely jsme co nejrychleji odletět na pomoc straně ministerstva - do boje. Jak všechno dopadlo, se zřejmě dozvíte v Jinotaji, ktetrý dnes v pátek vyšel, k nám také nějaká vydání dorazila. Ještě jednou se Vám mnohokrát omlouváme, ale podle zpráv od profesorek se nic vážného nedělo.

Jamie Mckwildiová

18. srpna 2008 v 10:03
Věk: 14
Povaha: optimistická a ctižádostivá
Zvíře: Kočka Betty
Kolej: Nebelvír

Skřítka Sára

2. srpna 2008 v 19:29 | Lucka |  Přihlášení skřítci
Jméno skřítka: Skířtka Sára
Sova: lucinecka22@email.cz
Povaha: Hodná, hezká, kamarádská, milá, vše odpustím.
Jak vypadáte: Štíhlá, dlouhé blond vlasy, zelené oči, je mi jeden rok.
Předchozí pán: Nevím, co sem mám napsat.