Květen 2008

Čištění jezera

31. května 2008 v 9:04 | Naty |  U jezera
Možná jste si povšimli, že naše jezero začíná být znzečištěné a zakalené. Proto pro dobrovolníka (jako brigádu nebo jako školní trest) úkol. Vyčistíte jezero. na dně hnijí kameny - honem s nimy pryč! Ředitelka vám zapůjčí ochranej oblek ( v jezeru jsou různé drobnosti které vzbuzují infekci). Za tuto brigádu dostanete 10 galeonů! Tak to si nenechte ujít, zájemci nechť se přihlásí se u jedné z ředitelek.

Odlet do Krásnohůlek

24. května 2008 v 14:11
Vážení studenti!
Dnes jedeme do Krásnohůlek, vlastně jen Mia Gekou, Chelsea Ice, Sandy Grengerová a celý náš prof. sbor. Školu mezitím bude hlídat ministr a jeho zástupce, takže ostatní studenti nemusejí mít strach. V Krásnohůlkách máme být v 18:40 v jejich Hlavní síni, my ovšem poletíme létajícím autobusem už v 18:00 . V 18:00 prosím všichni účastníci buďte zde.
Do krásnohůlek poletíme tímto autobusem (který jsme zapůjčili v mudlovské půjčovně a ministerstvo kouzel nám povolilo ho očarovat):

Pokoje nahradí dívčí a chlapecké ložnice

21. května 2008 v 17:39 | Ředitelky
Dosud měla většina z vás studentů svůj vlastní pokoj, kde trávila svůj volný čas. Jelikož v nich ale docházelo k "milostným" scénkám, jiným nedorozuměním a klesala komunikace studentů ve společenských místnostech, rozhodly jsme se je zrušit. Nahradí je staré, dobré dívčí a chlapecké ložnice, které jsou odděleny pouze pro koleje. Čili v každé koleji se budou nacházet dvě ložnice. Chlapecká a dívčí. Než jsme se staly ředitelkami Bradavic, měla každá kolej dva druhy ložnic - chlapecké a dívčí - ale pro každý ročník zvlášť. My zatím máme pouze dva ročníky a ty budou dohromady. Vše ještě dnes zařídíme a studenti se večer přestěhují.

V sobotu je výlet do Prasinek

20. května 2008 v 19:06 | Lucka
Kdo má zájem jet tuto sobotu 24. 5. do Prasinek, nechť se přihlásí u profesorky McJohnsové v pracovně.
Studenti, kteří jedou do Prasinek:
Angelina McJohnsová
Lily McJohnsová
Anna Meteshová
Emily McRaflooková
UPOZORNĚNÍ: Do Prasinek může jet pouze ten, kdo v sobotu nejede do Krásnohůlek.

Jinotaj č.7

18. května 2008 v 19:28 | Lucka
TANEČNÍ PÁR JULIENKOVÁ A GERKLOVIČ
Zajisté víte, že se tato dovjice stala 12. 5. 2008 nejlepším tanečním párem roku. Tancují spolu přes deset let, oba dva za sebou mají mnoho úspěchů. Julienková je vdaná, má dvě dcery a jednoho syna. Gerklovič má z prvního manželství jednoho syna a nyní čeká se svou druhou manželkou opět chlapce. Jelikož jsme se s nimi bohužel nemohli připravit rozhovor tak dlouhý, jako děláme obvykle, zastihli jsme je alespoň po odtančení jednoho z tanců, za který dostali několik ocenění.
Jako pár jste naposledy dostali cenu za skvělou rumbu. Tu jste teď předvedli znovu. Jaký je to pocit, zase osvěžit tanec z dřívějška?
Julienková: Skvělý. I když jsme na sebe na samém začátku hrozně nadávali a říkali, že tenkrát jsme to určitě tančili jinak.
Gerklovič: Ale pravdu jsem měl nakonec samozřejmě já. (smích) Já jsem tvrdil, že tam byla dvojitá otočka.
Julienková: Ale potom jsi stejně uznal, že bude lepší, když tam uděláme jednoduchou...(poplácá ho po rameni)
Tancujete spolu deset let, což znamená od Vašich třiadvaceti let do teď. Taneční zaměstnání tedy bude trvat už jen dva roky..
Julienková: Kéž by to mohlo být ještě déle... Hrozně mi to bude chybět. Ale sama už cítím, že když delší dobu vynechám trénink, špatně se dostávám zpět do formy. To mi dřív nedělalo problém....
Gerklovič: Mě dřív hodně bavilo hrát hokej, to sice není tanci vůbec podobné, ale proč ne. Budu se tomuhle sportu věnovat, i když ještě nevím v jakém směru..
Dvojice už se musí jít připravit na další tanec, více za týden, až budou známy výsledky.
Fotografie těsně před začátkem soutěže.

Přístěnek na košťata

18. května 2008 v 13:12 | Naty |  Pozemky školy
V pravo je přístěnek na vaše košťata. Vždy po famfrpálovém tréninku si ho sem můžete odložit
(zdroj obrázku : www.school-girl.blog.cz )

Eragom Fly

17. května 2008 v 22:46 | Naty
Jméno a příjmení: Eragom (prosím doplň příjmení)
Věk:15
Povaha: pohodář
Zvíře: Pejsek
Popis: Umím se učit

Geiery Dubensová

17. května 2008 v 22:28
Jméno: Geiery Dubensová
Povaha: Hodně má ráda zvířata
Věk: 11
Zvíře: kočka
Popis: Hubená, hnědé vlasy
sova: gabi.businov@seznam.cz

Volba zástupce ředitelek

17. května 2008 v 19:06 | Naty |  Sborovna
Zde je anketa, která rozhodne zástupce ředitelek. Hlasování se uzavře 13.6 a výsledek se dozvíte na slavnosti téhož dne.

První akce klubu péče o kouzelné tvory

17. května 2008 v 19:01 | Naty
Vážení studenti! Ti co jsou v klubu péče o kouzelné tvory:
Alicia McWoodová
Jessica McWoodová
Angelina McJohnsová
Lily McJohnsová
Jill Lyndrnová
Mary Jankuliaková
(pokud se chcete připojit zde )
Hagrid vyzval všechny studenty z tohoto kluubu aby se sešli příští sobotu v 15:00 v Zapovězeném lese , kde pomohou Hagridovi něco naučit jeho bratra Drápa. To co Drápa naučí, vystoupí s ním na akci 13.6

V sobotu je exkurze pro 1. ročník

15. května 2008 v 18:40 | Lucka
Profesorka Tonksová (OPČM) připravila pro 1. ročník exkurzi. Bude 17. 5. (sobota). Exkurze ve Švédsku není povinná, ale studenti kteří se dostaví samozřejmě mají u profesorky plus

Choďte prosím na hodiny

14. května 2008 v 16:44
Dovolte abych vám připoměla, že se nacházíme ve škole čar a kouzel a ne na nějakém místě pro obyčejné chaty. Žijeme přeci v reálném kouzelnickém světtě, a může být kouzelník bez čarodějného vzdělání? Proto bych vás ráda upozornila : CHOĎTE PROSÍM NA HODINY A DĚLEJTE Dú

Jinotaj č.6

13. května 2008 v 14:51 | Lucka
Narozdíl od většiny hvězd působí Ella Neewrocová skromě, normálně. Ella taky taková je. Nikdy se stát celebritou nechtěla. Může ovšem vůbec někdo, kdo hrál Cho Dargelovou nebýt slavný? Skoro každá dívka by chtěla být na jejím místě. Skoro každá dívka by chtěla hrát po boku Ronalda Sheperiho, Julie Brookové a Deana Growa ve filmu Na útěku baziliškovi.
________________________________________________________________________________________________
Byla jste při focení hodně nervózní?
E. N. : Ale, ani zas tak moc ne, pan fotograf byl milý.
Úplně jste se třásla..
E. N. : Jenže to je zkrátka můj zvyk. Když byl casting na roli Cho, taky jsem byla celá bez sebe.
Máte s tím ještě pořád problém nebo už to přešlo?
E. N. : Už ani ne. Ale vadí mi, že si to většina lidí pořád myslí. V takových těch bulvárních časopisech mě nikdy nijak nepoškodili, jen když asi třicetkrát po sobě napsali, že nemohu být herečka, jestli mám potíže s obrovskou trémou.. No co, možná měli pravdu.
Já jsem si naprosto jistý, že ne. Vaše herecké výkony byly přece několikrát oceněny. Jednou jste vyhrála cenu nejlepší herečky roku do 20ti let. Od tohoto témata bychom možná měli odejít. Plánujete v budoucnosti nějaké jiné zaměstnání?
E. N. : Ale tohle přece není zaměstnání! To, že jsem hrála v několika filmech neznamená, že už se sebou počítám jako s herečkou. Ještě pořád jsem studentka Krásnohůlek. Až dostuduji, zřejmě se budu ucházet o místo profesorky. Samozřejmě v Krásnohůlkách. Jestli to nevyjde, zkusím Bradavice. A když to ani tam nevyjde, seknu s tím a půjdu prodávám k mamce do obchodu.
Čekal bych něco odvážnějšího. A nebo asi opravdu to, že budete herečkou...
E. N. : Já nic odvážnějšího nechci. Být herečkou v kouzelnickém světě je velice namáhavé a taky celkem nevýnosné. Pokud bych odešla k mudlům - tak ano, dobrá. Jenže já opdejít nechci. Jsem zkrátka kouzelnice a mám tedy žít ve společenství kouzelníků. Stašně moc hereček - kouzelnic je zároveň prodavačkou, švadlenou, možná i čišnicí.
Čeká vás v nejbližší době nějaké natáčení?
E. N. : Přišla mi jedna nabídka, ale tu jsem musela odmítnout, jelikož natáčení bylo v nevhodný čas. Ve škole mám celkem dobrý prospěch a nechci si ho zkazit. Profesorky musí mít hodně "véček".
Nejste moc skromná?
E. N. : To nedovedu posoudit, na můj prospěch byste se musel zeptat profesorů.
Aha. Hrajete ještě famfrpál?
E. N. : Ano, ale pouze v mužstvu naší koleje. Jsem kapitánka, brankářka. To postavení mě baví a být kapitánkou taky není špatné, ale příští rok se toho asi vzdám. Tedy, ne úplně. Pouze nebudu kapitánka, v mužstvu neustále budu. Příští rok bych chtěla přijmout na víkendy nějaké natáčení, tak právě proto.
Někdo vám dal na víkendy nějakou nabídku?
E. N. : Aha, já zapomněla, že jste jasnovědec. (smích) Ano, dostala. Budeme natáčet 2. díl Na útěku baziliškovi, ale tohle se jmenuje Bazilišek útočí podruhé. Role všem zůstanou, kromě Filipa Steracoona, který hrál stejně jen vedlejší roli. Hrozně se těším.
Kdy by se mělo ukončit natáčení a film vyjde?
E. N. : Až příští prázdniny, tenhle film bude zahrnovat dobu jednoho roku. To je sice hodně, ale Joanne si prostě nedá říct a píše ty knížky neustále v delším časovém rozpětí. (pozn. redakce: Joanne Freesaunová je spisovatelka, která žije v severním Irsku a je tetou Elly Neewrocové)
Ella se nerada fotí, takže jsme pořídili pouze jednu fotku.
Vizitka Elly Neewrocové:
Datum narození: 19. 6. 1992
Barva vlasů: nevýrazná zrzavá
Barva očí: zelená
Výška: 165 cm
Sourozenci: mladší sestra Gabriela
Zvířata: kočka Chňapka a sova Dilona
Otec: Dean Neewroc, čistoktrevný obchodník
Matka: Patsy Neewrocová, čistokrevná prodavačka u Olivanderů
Autor: Philip Retforod

Další upřesnění školního řádu

12. května 2008 v 19:08
1- Studenti profesorům mají POVINNÉ vykat (snad mimo blízké příbuzenstvo) a slušně se chovat!
2 - Studenti se nesmí pohybovat do jiných spol. místností než do té, která patří jejich koleji.
3 - Studentni nepříbuzní s profesory NEMAJÍ PRÁVO BÝT SI " TROCHU MOC BLIŽŠÍ"

Anna Hogwecká - Zmocnila se nebelvírské věže!!!

8. května 2008 v 18:54 | Naty
* Ve škole se rozezní poplach, ale tentokrát není cvičný. Všichni studenti nechť se dostaví do velké síně!!!
Prof. McWoodová hlásí:
Anna Hogwecká opět něco provedla! Zmocnila se Nebelvírské věže. Když se kouknete z okna, uvidíte jak se věž hroutí. Nevíme proč a jak se bradavic zmocnila, ale bude se to prošetřovat. A teď udílím pár rozkazů:
Všichni studenti se dostaví so svých kolejí, Nebelvírští tu zůstanou...... s Hagridem.
Pan Filtch bude hlídat ve Vstupní síni.
Duchové se rozmístí po hradě a všude budou hlídat,
a já a všichni profesoři půjdeme pátrat po stopách, zanedlouho nám dorazí ministerská posila.

Emily McRaflooková

3. května 2008 v 19:41 | Naty
Školní jméno: Emily McRaflooková
E-mail:(nebo icq, skype, atd...-pokud napíšeš jiný kontakt nežli e-mail, napiš, na co je to kontakt): JolanaVorlov@seznam.cz
Alík (alik.idnes.cz)-nepovinné někdo tam registrovaný není: Cho-Changová
Zvíře: Sova( Kulíšek Trpasličí) Hedvika
Jak jste se o naší škole dozvěděli: Alík
Do jaké chceš koleje:(v nebelvíru už je plno): Pokud to půjde tak do Nebelvíru nebo Zmijozelu
Povaha studenta: Milá,kamarádská,trochu povrchní,statečná,náladová a tak trochu i nafoukaná. Všechno dělá pořádně,ale když chce,umí se i docela hádat a naštvat se.
Gratuluji k nebelvíru!

Kitty Lin

3. května 2008 v 10:40 | Naty
Jméno:Kitty Lin

sisiinka012@seznam.cz
Alik:sisiinka12
zvíře:bílá sovička
O vaší škola jsme se dozvěděla na Alikovi na klubovně.

Kolej:Havraspár
Krevní příslušnost:smíšená.
děkuji

Školníkova ložnice

2. května 2008 v 13:37
Za kabinetem má školník velice malou a útulnou ložnici. V ní má obrovskou postel zasypanou pošltářema, po zdech má polepené kouzelnické plakáty obnažených žen a naproti posteli má skříň.

Narozeniny Sindi Obris

2. května 2008 v 12:45 | Naty
Sindi Obris bude mít narozeniny.

Studentka Sindi Obris bude mít narozeniny.Které se budou konat 18.5 2008 od 14:00 u Sindi v pokoji.(pokoj č.11)

Seznam studentů které Sindi pozvala:

Mary Jankuliková
Sandy Grengerová
Lily McJohnsová
Mark Kasphadon
Luis Tobolka
Chelsea Ice
Mia Cou-Cou
Jessica McWoodová
Angelina McJohnsová