Duben 2008

Pálení čarodějnic - žijící oheň

30. dubna 2008 v 18:51 | Lucka |  Pozemky školy
Už byl rozdělaný kouzelný oheň, v němž, jak jste si zajisté všimli, vzrůstá čarodějnice. A pokud ne, zadívejte se do rudých plamenů pořádně a nejdete oči, drobná ústa, vlasy... Před Hagridovým příbytkem najdete občerstvení, které vám připravili domácí skřítkové místo večeře. Dobrou chuť a hezkou podívanou!

Pálení čarodějnic

30. dubna 2008 v 16:15 | Lucka
* Profesorka McJohnsová (Sama, profesorka McWoodová je u sv. Munga.) požádala obyvatele hradu, aby se v 16,30 dostavili do Velké síně, kde jim připomene jeden důležitý datum.
,, Děkuji, že jste přišli. Jak asi víte, 30. dubna se obvykle pálí čarodějnice. Nejen v mudlovském světě, tento svátek slaví převážně kouzelníci. Je sice pravda, že se kouzelníci od čarodějů a čarodějek v mnohém liší, ale přece bychom si na ně mohli připít. Jenže to až večer. Kdo se dnes po sedmé hodině večerní dostaví na školní pozemky, určitě toho nebude litovat. Budou se pálit čarodějnice za pomocí kouzel, takže to bude vypadat lehce jako ohňostroj. Občerstvení - lépe řečeno večeři, najdete před Hagridovým příbytkem. Jestli někdo z vás bude chtít večeřer tady uvnitř ve Velké síni, má možnost, ale dnes nebude takový výběr jako jindy.
Ještě jednou děkuji, že jste přišli a budu se na vás těšit v sedm!"

Co se vlastně stalo

25. dubna 2008 v 14:02 | Lucka
Včera odpoledne se sešly profesorky Lucy McJohnsová, Cathy McWoodová a Lily Tonksová v cukrárně U medového ráje. Úplně normálně se bavily, ale zničeho nic vplul do cukrárny v Prasinkách patron ministra kouzel a sdělil jim, že Anna Hogwecká vnikla do Bradavic. Vydaly se proti ní bojovat, což stálo za to. Hogwecká uprchla a momentálně je zřejmě na severu Irska. Horší je, že obě dvě ředitelky - prof. McJohnsová a prof. McWoodová - utrpěly zraněním. Byly převezeny ke Svatému Mungovi. Profesorku McJohnsovou propustlili dnes ráno, ale profesorku McWoodovou si tam ponechají až do 2. 5.
Studenti už nejsou v žádném ohrožení, mohou tedy normálně chodit na školní pozemky a se svolením ředitelek do Prasinek.

Kletba smrtijedky Hogwecké bude mít následky...

24. dubna 2008 v 17:35
Možná už jste se dozvěděli, že v Zapovězeném lese Hogwecká použila velmi ohavnuo kletbu. Prof. McWoodová se zrovna neubránila a kletba do ní zasáhla. Prof. McWoodová málem vykrvácela. Nebýt včasného zásahu madam Pomfreyové, už by ředitelka nebyla mezi námi. Momentálně je u sv. Munga a zůstane tam asi týden.
Děkujeme za pochopení

Evakuace studentů

24. dubna 2008 v 16:46 | Lucka
Profesorka McJohnsová hlásí hlásnou troubou, aby se všichni studenti rozběhli do svých společenských místností a do zítřejšího rána nevycházeli, jelikož na školní pozemky zřejmě vnikla Anna Hogwecká!

Jinotaj č. 5

21. dubna 2008 v 14:07 | Lucka
Ze světa:
Od 1. května začne famfrpálová liga, v prvním zápase se utkají Kudleyští Kanonýři s Applebyskými šípy, dále budou pokračovat Ballycejští netopýři proti Falmouthským sokolům, Caerphillské katapulty versus Holyheadské harpyje, Montroseské straky a Puddlemerští spojenci, Pýcha Portere proti Tustshillským tornádům, Wingtownští tuláci proti Wilbournským vosám, Aténští maratónci s Římskými gladiátory, Fretky z Dublinu proti Irsku.
Z minsiterstva kouzel:
Pozítří by měla být konečně opravena telefonní budka, kterou se dostává na ministerstvo. Sněžení v jednacích síních a sálech již ustalo, zaměstnanci ci mohou volně a nerušeně pracovat. Opět utekla Anna Hogwecká, Smrtijedka. Ministerstvo by chtělo varovat převážně severní Irsko, jelikož tam se zřejmě momentálně vyskytuje.
Z Bradavic:
13. 6. se bude konat oslava výročí jednoho roku od znovuzaložení školy. Pozvána je spřátelená škola ředitelky McJankuliakové, obyvatelé Bradavic.
Z Krásnohůlek:
Byla jmenována nová ředitelka, dcera madam Maxime, Ellen Maxime. Měří 2 metry 68 centimetrů. Školu čeká velká rekonstrukce, bude otevřen - tak jako nedávno v Bradavicích - osmý ročník.
Z Kruvalu:
Bývalý ředitel Igor Karkarov se rozhodnul zasáhnout do budoucnosti školy a sejmul současného ředitele Villniuse Brockhlepa. Kruval je momentálně v rukou Smrtijedů, kteří se snaží dokončit cíle vy-víte-koho. Přesné informace o tomto případu se dozvíte v samostatném článku.
Ze světa mudlů:
Pouze za tento víkend vidělo 12 mudlů kouzla, což překročilo dosavadní rekord, při kterém bylo napočítáno osm závažných případů. 10 z našich obětí bylo na mudlovské policii, svět nekouzelníků to vysvětlil chemickými nezdařilými pokusy. Za všemi těmito případy stojí zřejmě Anna Hogwecká, jedna z hlavních pomocnic zemřelého vy-víte-koho.

Dívčí obchod paní Treedové

21. dubna 2008 v 13:21 Prasinky
Vítejte, milé dívky. Zde určitě seženete vše co potřebujete! Nabízím vám:
Parfémy značky voňavé čáry (7 galeonů za kus): Dýňový, jablečný, květinový a čokoládový
Velmi účiné nápoje lásky - 3 galeony
Kosmetická taštička pro správné kouzelnice - 9 galeonů
Mýdlo značky voňavé čáry - 1 galeon 3 svrčky
Srdíčkové mýdlo - 9 srpců a 7 svrčků
Voňavá pěna do koupele (účinky navíc: z vody vycházejí srdíčka) - 2 galeony:
atd....

Co Vám na našich Bradavicích chybí?

20. dubna 2008 v 18:38 | Lucka
Pod tento článek můžete psát do komentářů návrhy, co by se mělo na těchto Bradavicích zlepšit nebo teprve vytvořit. My, ředitelky, Vám budeme odpovídat, zda-li se dá věc změnit a vylepšit podle Vašeho návrhu nebo jestli to nejde. Budeme rády, když přijdete s hezkými návrhy

Vaše dotazy na měsíc duben 2008

20. dubna 2008 v 18:35 | Lucka |  Vaše dotazy
Do komentářů pod tento článek můžete psát komentáře týkající se čehokoliv. Tedy vlastně ne čehokoliv, pouze našich Bradavic. Ředitelky Vám na ně budou odpovídat.
Hezký zbytek měsíce

13.6. - Výročí (rok) od znovuzaložení této školy

20. dubna 2008 v 10:01 | Ředitelky
13.6. bude obrovská oslava se skvělým programem, a to všechno z důvodu rok výročí naší školy. I-přec na spory s vedlejší školou jsme se jí dovolili na ten skvělý večer pozvat. (ps: Byli bychom rády kdyby se na tento večer dostavili do velké síně všichni obyvatelé školy)
Dočasný program toho večera:
1) Společná píseň Happy birthday
2) Večeře
3) Proslov ředitelek
4) Společná píseň Hodně štěstí zdraví
5) Cvičený Hagridův obr Dráp: poprvé veřejně vystoupí s jeho obřím tanečkem
6) Profesorský sbor včetně profesorského sboru druhé školy si připraví píseň
7) Předvede se soubor Tančící kostlivci
Ještě to ale není vše, do 13.6. sem budou pořád a pořád přibývat nové body!

Příští sobotu je výlet do Prasinek

19. dubna 2008 v 19:39
V sobotu, 26. 4. 2008 se jede do Prasinek. Studenti, kteří mají zájem jet, ať se hlásí u profesorky McWoodové v pracovně. Odejzd bude v 9:30, sraz ve Vstupní síni.
Angelina McJohnsová
Anna Meteshová
Viktor Anargoa
Sindy Obris
Jessica McWoodová
Alicia McWoodová
Mark Kasphandon
Angelina Rupckhleyová
Mia Cou-Cou
Milouš Drsný
Chelsea Ice
Sandy Grengerová

Učebna lektvarů

19. dubna 2008 v 19:20

Nové číslo jinotaje s přílohou: Vše o vlkodlacích

19. dubna 2008 v 17:27
Celebrity:
Jistě si pamatujete na rozhovor s jistou Will Cornerovou. Máme špatnou zprávu - Při natáčení filmu Holčička na koštěti utrpěla ránu do hlavy potloukem a pád z 300 stop. Malou Will odvezli do nemocnice sv. Munga a podle léčitelů utrpěla vážnou mozkovou vadu a potrpí se v nemocnici nejméně půl roku.
Z ministerstva kouzel:
Podle bystrozorů znovu obživla Anna Hogwecká: ,,Obáváme se že to bude podobný případ jako tenkrát s vy víte kým.": Včera večer promluvil vedoucí bystrozorů.
Z bradavic:
V bradavicích se vyvíjí složitý rodokmen domácích skřítků. V bradavicích momentálné pobývá 6 skřítčích mláďat a kvůlli tomu to ovlivňuje skřítčí práci.
Ze světa:
Je více mudlů kteří vidí kouzla, hrozné!!§
Ze sportu:
Famfrpálová liga : Polsko (kapitán Jan Kvovakovičov) verus Británie (Thomas McJohns) = Nikdo nestihl dát v této lize ani jeden gól, pět vteřin po tom co začal zápas Britský chytač chytil zlatonku. Takže - 0 / 150

Klub studia Mudlů

19. dubna 2008 v 8:26
Tento klub se zajímá o mudly. Vede ho prof. McWoodová a prof. McJohnsová. Přihlašte se:
První zájemci:
Alicia McWoodová
Jessica McWoodová
Mia Gekou
Angelina Mcjohnsová
Lily McJohnsová
Sindi Obris
.......
A zde je ta "mudlovská" klubovna

Klub péče o kouzelné tvory

19. dubna 2008 v 8:21
Tento zajímavý klub vede prof. Hagrid. Célem tohoto klubu je zjistit co nejvíc o kouzelných tvorech, kteří dnes žijí. Klub podniká časté výprasvy na školní pozemky a do zapovězeného lesa! Jastli vás to zaujalo, přihlašte se do komentářů.
V klubu jsou:
Alicia McWoodová
Jessica McWoodová
Angelina McJohnsová
Lily McJohnsová
DŮLEŽITÉ LÁKADLO: Členové tohoto klubu budou Hagridovi pomáhat nacvičit s tvory nějaké číslo na ten večírek 13.6

Bradavický famfrpálový tým

19. dubna 2008 v 8:10
Za tento tým budeme soutěžit proti ostatním školám. Můžou v něm být jen ti, kteří hrajou v nějakém kolejním mužstvu. Ředitelkou tohoto týmu je Alicia McWoodová, která se po dlouhém "odpočinku" vrátila zas studovat. Studenti kteří se chtějí přihlásit nechť zanechají zprávu v komentářích.
Místa:
Chytač: Alicia McWoodová - Lily McJohnsová
Střelec: Sandy Grengerová
Střelec: Chelsea ice
Střelec: Angelina McJohnsová
Odrážeč:Mark Kasphandon
Odrážeč: Jessica McWoodová
Brankář:Mia Gekou

Budou se předělávat společenské místnosti

16. dubna 2008 v 19:25 | Naty
Možná jste si povšimli, žee počet studentů začíná růst. Proto jsme se rozhodly předělat společřenské místnosti, aby studenti měli na odpočinek dostatek místa.Angela Sinnerová

5. dubna 2008 v 17:33 | Natula
Školní jméno a příjmení (nesmí být z Harryho Pottera, prosím Anglické či neobvyklé):Angela Sinnerová
E-mail:(skype, icq, nebo jiný kontakt navštěvovaný alespoň jednou za 14dní)ICQ-č.495-092-956, Skype-truijens.a
Alík(nepovinné někdo tam registrovaný není):Angela123456
Zvíře:Sova
Jak jste se o naší škole dozvěděli:
Do jaké chcete koleje: (v nebelvíru je plno)
Havraspár
Povaha studenta:
Chytrá, učenlivá, zábavná, milá, kamarádská.Je potomkyní Roweny z Havraspáru a Salazara Zmijozela.Jak zní již jméno, jsem docela zlobivá.

Profesorka Lily Tonksová

4. dubna 2008 v 20:11 | Lucka
Prihlaska ucitele obrany proti cerne magii
Jmeno:Lily Tonksova
Vek:20 let
Web: www.muj-bradavicky.blog.cz
Predchozi clanek jsem si pozorne precetla a porozumela.
Zavazuji se na caste dohlizeni sve stranky.
Na stranky samozrejme nebudu psat zadne sprostarny ani hanebnosti.
Zapíši si všechny studenty, kterí se na tento predmet prihlásí v kometárích.
Profesorsky e-mail:omlouvam se ale mam jen e-mail simonakrevalkova@seznam.cz ale jakmile si zalozim novy,dam vedet
Profesorka bude učit OPČM (obrana proti černé magii)